Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44550:661TJ Klínec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Fischer Jiří
Hrstka Tomáš
 
 
-1064-873210
2.Soused Milan
Petrovic Pavel
 
 
Urban Jan
Sixta Jaroslav
 
 
-118-6-6 1311
3.Haník JosefUrban Jan-5-5410-42312
4.Petrovic PavelSixta Jaroslav-105-109-42313
5.Soused MilanHrstka Tomáš-7-8-7  0314
6.Soused ZbyněkFischer Jiří747  3024
7.Petrovic PavelUrban Jan-88-9983234
8.Soused MilanSixta Jaroslav-8-6-3  0335
9.Soused ZbyněkHrstka Tomáš956  3045
10.Haník JosefFischer Jiří6-996 3155
11.Soused MilanUrban Jan-4-9-5  0356
12.Soused ZbyněkSixta Jaroslav-10-65-5 1357
13.Haník JosefHrstka Tomáš6-5-8-10 1358
14.Petrovic PavelFischer Jiří-789-8-92359
15.Soused ZbyněkUrban Jan-95-8-9 13510
16.Medvecký JanSixta Jaroslav-6-8-4  03511
17.Petrovic PavelHrstka TomášWO    03512
18.Soused MilanFischer JiříWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef12Urban Jan31
Petrovic Pavel12Sixta Jaroslav40
Soused Milan03Hrstka Tomáš21
Soused Zbyněk22Fischer Jiří12
Medvecký Jan01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
(nepotvrzeno KST Týnec n.S.)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31666:632Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Hlaváček Jaromír
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
-65-7-8 1301
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
8-786 3111
3.Hlaváček JaromírKašpárek František-10-6-8  0312
4.Mráz RomanStaněk Ondřej-9495 3122
5.Havelka MarekHameta Oldřich-698-863232
6.Šprysl JosefStaněk Jiří91010  3042
7.Mráz RomanKašpárek František7-958 3152
8.Havelka MarekStaněk Ondřej2-677 3162
9.Šprysl JosefHameta Oldřich-67-8863272
10.Hlaváček JaromírStaněk Jiří9138  3082
11.Havelka MarekKašpárek František788  3092
12.Šprysl JosefStaněk Ondřej-10-2-5  0393
13.Hlaváček JaromírHameta Oldřich-36-6-6 1394
14.Mráz RomanStaněk Jiří10-98-9932104
15.Šprysl JosefKašpárek František88-104 31114
16.Hlaváček JaromírStaněk Ondřej-7-6-7  03115
17.Mráz RomanHameta Oldřich-8-101-7 13116
18.Havelka MarekStaněk Jiří-95-1191032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaromír13Kašpárek František13
Mráz Roman31Staněk Ondřej22
Havelka Marek40Hameta Oldřich22
Šprysl Josef31Staněk Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35604:609Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabenec Václav
Ječmen Jaroslav
 
 
Linhart František ml.
Kadlec Lukáš
 
 
789  3010
2.Fiala Vladimír
Karda Martin
 
 
Lesák Jakub
Mašek Roman
 
 
5-4-7-8 1311
3.Fiala VladimírLinhart František ml.-7-4-8  0312
4.Brabenec VáclavMašek Roman-988-973222
5.Ječmen JaroslavLesák Jakub37-9-6-92323
6.Karda MartinKadlec Lukáš6-789 3133
7.Brabenec VáclavLinhart František ml.-49127 3143
8.Ječmen JaroslavMašek Roman6-7712 3153
9.Karda MartinLesák Jakub5-17-7-62354
10.Fiala VladimírKadlec Lukáš7512  3064
11.Ječmen JaroslavLinhart František ml.-2-6-7  0365
12.Karda MartinMašek Roman-87-8-7 1366
13.Fiala VladimírLesák Jakub-8-11-6  0367
14.Brabenec VáclavKadlec Lukáš425  3077
15.Karda MartinLinhart František ml.-6-11-7  0378
16.Fiala VladimírMašek Roman-73-7-7 1379
17.Brabenec VáclavLesák Jakub-89-7-8 13710
18.Ječmen JaroslavKadlec Lukáš664  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Vladimír13Linhart František ml.31
Brabenec Václav31Mašek Roman22
Ječmen Jaroslav22Lesák Jakub40
Karda Martin13Kadlec Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32677:645Sokol Karlštejn

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Libor
Veselý Luboš
 
 
Dřevěný Pavel
Hák Zdeněk
 
 
-9-8-7  0301
2.Vilhelm Oldřich
Boudník Petr
 
 
Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk st.
 
 
-6-8109133211
3.Veselý LubošDřevěný Pavel-66-13-10 1312
4.Vilhelm OldřichHák Zdeněk5-5-101083222
5.Boudník PetrHák Zdeněk st.-610103 3132
6.Kubala LiborVlasák Jaroslav-4-588-62333
7.Vilhelm OldřichDřevěný Pavel-9-4-5  0334
8.Boudník PetrHák Zdeněk9-7-48-82335
9.Kubala LiborHák Zdeněk st.7-8-12773245
10.Veselý LubošVlasák Jaroslav-639-3-72346
11.Boudník PetrDřevěný Pavel58-69 3156
12.Kubala LiborHák Zdeněk956  3066
13.Veselý LubošHák Zdeněk st.6-13-4-2 1367
14.Vilhelm OldřichVlasák Jaroslav7-7-5573277
15.Kubala LiborDřevěný Pavel887  3087
16.Veselý LubošHák Zdeněk57-46 3197
17.Vilhelm OldřichHák Zdeněk st.1093  30107
18.Boudník PetrVlasák JaroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luboš13Dřevěný Pavel22
Vilhelm Oldřich31Hák Zdeněk13
Boudník Petr21Hák Zdeněk st.13
Kubala Libor31Vlasák Jaroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:33736:712Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Vlach Jiří
 
 
Kebrle Josef
Homolka Pavel
 
 
-9-831093210
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 
Špička Jiří
Pancíř Josef
 
 
-6-7-8  0311
3.Vlach JiříKebrle Josef-810-7783221
4.Hubinger Lukᚊpička Jiří1187  3031
5.Stehlík Jan st.Pancíř Josef-106-2843241
6.Krous MartinHomolka Pavel7-9128 3151
7.Hubinger LukášKebrle Josef-91159 3161
8.Stehlík Jan st.Špička Jiří5-8-6553271
9.Krous MartinPancíř Josef79-5-453281
10.Vlach JiříHomolka Pavel6-9125 3191
11.Stehlík Jan st.Kebrle Josef79-9-8832101
12.Krous MartinŠpička Jiří98-412 31111
13.Vlach JiříPancíř Josef7-14-4-9 13112
14.Hubinger LukášHomolka Pavel5-9127 31122
15.Krous MartinKebrle Josef-5-7-4  03123
16.Vlach JiříŠpička Jiří-7-89-7 13124
17.Hubinger LukášPancíř Josef-31188 31134
18.Stehlík Jan st.Homolka Pavel615-9-7-823135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Jiří22Kebrle Josef13
Hubinger Lukáš40Špička Jiří13
Stehlík Jan st.31Pancíř Josef13
Krous Martin31Homolka Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy