Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37573:629KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
-7-4911103210
2.Soused Milan
Jeřábek Tomáš
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-1110-7-2 1311
3.Haník JosefKašpárek František6-928 3121
4.Jeřábek TomášHameta Oldřich-7-8-7  0322
5.Soused MilanStaněk Ondřej-7-9-5  0323
6.Soused ZbyněkStaněk Jiří11-57-1033233
7.Jeřábek TomášKašpárek František896  3043
8.Soused MilanHameta Oldřich7-8-4-10 1344
9.Soused ZbyněkStaněk Ondřej-11486 3154
10.Haník JosefStaněk Jiří76-99 3164
11.Soused MilanKašpárek František989  3074
12.Soused ZbyněkHameta Oldřich-9-1-2  0375
13.Haník JosefStaněk Ondřej-10-6-7  0376
14.Jeřábek TomášStaněk Jiří-10-810-8 1377
15.Soused ZbyněkKašpárek František795  3087
16.Haník JosefHameta Oldřich-1-8-10  0388
17.Jeřábek TomášStaněk Ondřej-2-89-5 1389
18.Soused MilanStaněk Jiří-8-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef22Kašpárek František04
Jeřábek Tomáš13Hameta Oldřich40
Soused Milan13Staněk Ondřej31
Soused Zbyněk31Staněk Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SuchodolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Suchodol č.p. 8,
261 01 Příbram
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43505:627Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Vlasák Jan
 
 
Vlasák Jaroslav
Bednář Jiří
 
 
-9-89-5 1301
2.Štverák Štěpán
Kižlin Jan
 
 
Hák Zdeněk
Hák Zdeněk st.
 
 
-6-5-4  0302
3.Kižlin JanVlasák Jaroslav-6-4-8  0303
4.Štverák ŠtěpánHák Zdeněk-6-7-6  0304
5.Vlasák JanHák Zdeněk st.9-4-5-3 1305
6.Bauer HorstBednář Jiří455  3015
7.Štverák ŠtěpánVlasák Jaroslav-3-6-8  0316
8.Vlasák JanHák Zdeněk-7-55-7 1317
9.Bauer HorstHák Zdeněk st.8-9612 3127
10.Kižlin JanBednář Jiří-6712-673237
11.Vlasák JanVlasák Jaroslav-10-2-8  0338
12.Bauer HorstHák Zdeněk636  3048
13.Kižlin JanHák Zdeněk st.-5-4-6  0349
14.Štverák ŠtěpánBednář Jiří-6-5-6  03410
15.Bauer HorstVlasák Jaroslav7-8-4-9 13411
16.Kižlin JanHák Zdeněk-7-2-8  03412
17.Štverák ŠtěpánHák Zdeněk st.-127-86-423413
18.Vlasák JanBednář Jiří1110-85 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kižlin Jan13Vlasák Jaroslav40
Štverák Štěpán04Hák Zdeněk31
Vlasák Jan13Hák Zdeněk st.31
Bauer Horst31Bednář Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlínecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Klínec, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:26725:629TJ Klínec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Jiří
Pecka Miloslav
 
 
Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Václav
 
 
-8-710-7 1301
2.Plicka Vladimír
Urban Jan
 
 
Bělohlávek Jiří
Ungr Jan I.
 
 
969  3011
3.Plicka VladimírČepelák Václav76-98 3121
4.Urban JanČepelák Vladimír ml.854  3031
5.Pecka MiloslavBělohlávek Jiří-98106 3141
6.Kačírek JiříUngr Jan I.9-7-9783251
7.Urban JanČepelák Václav43-116 3161
8.Pecka MiloslavČepelák Vladimír ml.8-10-10-7 1362
9.Sixta JaroslavBělohlávek Jiří6-8-97-72363
10.Plicka VladimírUngr Jan I.-1099-763273
11.Pecka MiloslavČepelák Václav767  3083
12.Sixta JaroslavČepelák Vladimír ml.-8-69-7 1384
13.Plicka VladimírBělohlávek Jiří998  3094
14.Urban JanUngr Jan I.745  30104
15.Sixta JaroslavČepelák Václav-7-9117-923105
16.Plicka VladimírČepelák Vladimír ml.56-9-10832115
17.Urban JanBělohlávek Jiří97-78 31125
18.Pecka MiloslavUngr Jan I.-671010 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plicka Vladimír40Čepelák Václav13
Urban Jan40Čepelák Vladimír ml.22
Pecka Miloslav31Bělohlávek Jiří13
Kačírek Jiří10Ungr Jan I.04
Sixta Jaroslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36624:650Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabenec Václav
Ječmen Jaroslav
 
 
Hubinger Lukáš
Vlach Jiří
 
 
9810  3010
2.Fiala Vladimír
Ondráček Oldřich
 
 
Krous Martin
Stehlík Jan st.
 
 
9-8-14-6 1311
3.Fiala VladimírVlach Jiří38-65 3121
4.Ječmen JaroslavKrous Martin469  3031
5.Brabenec VáclavHubinger Lukáš-9-10-4  0332
6.Karda MartinStehlík Jan st.-5-612-10 1333
7.Ječmen JaroslavVlach Jiří66-129 3143
8.Brabenec VáclavKrous Martin9-4-5-11 1344
9.Karda MartinHubinger Lukáš-8-77-6 1345
10.Fiala VladimírStehlík Jan st.-486-4-62346
11.Brabenec VáclavVlach Jiří945  3056
12.Karda MartinKrous Martin8-56-8-62357
13.Ondráček OldřichHubinger Lukáš-6-9-3  0358
14.Ječmen JaroslavStehlík Jan st.-5-5-4  0359
15.Karda MartinVlach Jiří448  3069
16.Ondráček OldřichKrous Martin-7108-883279
17.Ječmen JaroslavHubinger Lukáš57-4-693289
18.Brabenec VáclavStehlík Jan st.-87-76-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Vladimír11Vlach Jiří04
Ječmen Jaroslav31Krous Martin22
Brabenec Václav13Hubinger Lukáš31
Karda Martin13Stehlík Jan st.40
Ondráček Oldřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KarlštejnRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5639:277Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
Ondráček Evžen
Veselý Luboš
 
 
746  3010
2.Jaroš Antonín
Mráz Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Mráz RomanOndráček Evžen864  3030
4.Jaroš AntonínVeselý Luboš4810  3040
5.Kotrbatý PetrKlaus Ladislav342  3050
6.Šprysl JosefWO    3060
7.Jaroš AntonínOndráček Evžen97-86 3170
8.Kotrbatý PetrVeselý Luboš362  3080
9.Šprysl JosefKlaus Ladislav69-95 3190
10.Mráz RomanWO    30100
11.Kotrbatý PetrOndráček Evžen452  30110
12.Šprysl JosefVeselý Luboš96-84 31120
13.Mráz RomanKlaus Ladislav739  30130
14.Jaroš AntonínWO    30140
15.Šprysl JosefOndráček Evžen-9872 31150
16.Mráz RomanVeselý Luboš74-106 31160
17.Jaroš AntonínKlaus Ladislav694  30170
18.Kotrbatý PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mráz Roman30Ondráček Evžen04
Jaroš Antonín30Veselý Luboš04
Kotrbatý Petr30Klaus Ladislav04
Šprysl Josef30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy