Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31697:630SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Tomáš
Suchopár Miroslav
 
 
Hák Zdeněk
Tůma Michal
 
 
56-9-683210
2.Haník Josef
Soused Zbyněk
 
 
Dřevěný Pavel
Hák Zdeněk st.
 
 
727  3020
3.Suchopár MiroslavDřevěný Pavel-8-8-8  0321
4.Haník JosefHák Zdeněk-311-8-7 1322
5.Jeřábek TomášHák Zdeněk st.106-38 3132
6.Soused ZbyněkTůma Michal9138  3042
7.Haník JosefDřevěný Pavel74-6-6-62343
8.Jeřábek TomášHák Zdeněk7-938 3153
9.Soused ZbyněkHák Zdeněk st.-33-98-72354
10.Suchopár MiroslavTůma Michal-4269 3164
11.Jeřábek TomášDřevěný Pavel-947-11-102365
12.Soused ZbyněkHák Zdeněk-14-89-9 1366
13.Suchopár MiroslavHák Zdeněk st.-11-85-5 1367
14.Haník JosefTůma Michal579  3077
15.Soused ZbyněkDřevěný Pavel782  3087
16.Suchopár MiroslavHák Zdeněk-7-9811-62388
17.Haník JosefHák Zdeněk st.8-1183 3198
18.Jeřábek TomášTůma Michal-9775 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchopár Miroslav13Dřevěný Pavel31
Haník Josef22Hák Zdeněk31
Jeřábek Tomáš31Hák Zdeněk st.22
Soused Zbyněk22Tůma Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43638:705KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
-77-6-7 1301
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 
Staněk Jiří
Staněk Ondřej
 
 
-6-57-4 1302
3.Vlach JiříKašpárek František12510  3012
4.Hubinger LukášStaněk Ondřej-135-8-7 1313
5.Stehlík Jan st.Hameta Oldřich-57-7-10 1314
6.Krous MartinStaněk Jiří9-10-104-102315
7.Hubinger LukášKašpárek František5-48-5-102316
8.Stehlík Jan st.Staněk Ondřej-6916-7-72317
9.Krous MartinHameta Oldřich-8-6-9  0318
10.Vlach JiříStaněk Jiří79-98 3128
11.Stehlík Jan st.Kašpárek František7-1097 3138
12.Krous MartinStaněk Ondřej-9-9-5  0339
13.Vlach JiříHameta Oldřich-8-66-5 13310
14.Hubinger LukášStaněk Jiří6-999 31410
15.Krous MartinKašpárek František8-2910 31510
16.Vlach JiříStaněk Ondřej-6-5-7  03511
17.Hubinger LukášHameta Oldřich-9-92-10 13512
18.Stehlík Jan st.Staněk Jiří-4-911-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Jiří22Kašpárek František13
Hubinger Lukáš13Staněk Ondřej40
Stehlík Jan st.13Hameta Oldřich40
Krous Martin13Staněk Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45636:708Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Boudník Petr
 
 
Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
-7-8-10  0301
2.Břížďala Miroslav st.
Kubala Libor
 
 
Mašek Roman
Kovář Jan
 
 
-10-7-8  0302
3.Boudník PetrKovář Jan-10-7-8  0303
4.Břížďala Miroslav st.Lesák Jakub-10-6-7  0304
5.Vilhelm OldřichMašek Roman-77-912-42305
6.Kubala LiborLinhart František ml.-8-7-6  0306
7.Břížďala Miroslav st.Kovář Jan11-9-10753216
8.Vilhelm OldřichLesák Jakub73-5-663226
9.Kubala LiborMašek Roman-6-5-1  0327
10.Boudník PetrLinhart František ml.57-9-5-82328
11.Vilhelm OldřichKovář Jan-12756 3138
12.Kubala LiborLesák Jakub-9-8-7  0339
13.Boudník PetrMašek Roman9-10-88113249
14.Břížďala Miroslav st.Linhart František ml.9-5-5-7 13410
15.Kubala LiborKovář Jan12-8-7-10 13411
16.Boudník PetrLesák Jakub1069  30511
17.Břížďala Miroslav st.Mašek Roman-1098-9432611
18.Vilhelm OldřichLinhart František ml.9-810-8-423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boudník Petr22Kovář Jan22
Břížďala Miroslav st.22Lesák Jakub22
Vilhelm Oldřich22Mašek Roman22
Kubala Libor04Linhart František ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SuchodolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46544:693SK Suchodol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Oldřich
Fiala Vladimír
 
 
Bauer Horst
Petráň Zdeněk
 
 
-79-88-72301
2.Ječmen Jaroslav
Karda Martin
 
 
Štverák Josef st.
Pistulka Miloslav
 
 
-9-8-11  0302
3.Karda MartinPetráň Zdeněk969  3012
4.Ječmen JaroslavPistulka Miloslav-6884 3122
5.Ondráček OldřichŠtverák Josef st.-5-8-4  0323
6.Fiala VladimírBauer Horst-2-810-5 1324
7.Ječmen JaroslavPetráň Zdeněk-9810-1083234
8.Ondráček OldřichPistulka Miloslav-7-539-72335
9.Fiala VladimírŠtverák Josef st.-2-6-2  0336
10.Karda MartinBauer Horst-2-6-7  0337
11.Ondráček OldřichPetráň Zdeněk-6-36-11 1338
12.Fiala VladimírPistulka Miloslav-88-11-11 1339
13.Karda MartinŠtverák Josef st.-7-8-6  03310
14.Ječmen JaroslavBauer Horst-6-3-8  03311
15.Fiala VladimírPetráň Zdeněk-971015 31411
16.Karda MartinPistulka Miloslav-911-3-3 13412
17.Ječmen JaroslavŠtverák Josef st.12-9-7-7 13413
18.Ondráček OldřichBauer Horst-2-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karda Martin13Petráň Zdeněk13
Ječmen Jaroslav22Pistulka Miloslav31
Ondráček Oldřich04Štverák Josef st.40
Fiala Vladimír13Bauer Horst40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10635:398Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Prošek František
Smrčka Karel
 
 
789  3010
2.Šprysl Josef
Mráz Roman
 
 
Sixta Jaroslav
Pecka Miloslav
 
 
6710  3020
3.Mráz RomanSixta Jaroslav845  3030
4.Jaroš AntonínPecka Miloslav758  3040
5.Kotrbatý PetrSmrčka Karel514  3050
6.Šprysl JosefProšek František7108  3060
7.Jaroš AntonínSixta Jaroslav-7252 3170
8.Kotrbatý PetrPecka Miloslav222  3080
9.Šprysl JosefSmrčka Karel-798-453290
10.Mráz RomanProšek František675  30100
11.Kotrbatý PetrSixta Jaroslav576  30110
12.Šprysl JosefPecka Miloslav443  30120
13.Mráz RomanSmrčka Karel5-757 31130
14.Jaroš AntonínProšek František657  30140
15.Šprysl JosefSixta Jaroslav-5-8-9  03141
16.Mráz RomanPecka Miloslav9-9-109132151
17.Jaroš AntonínSmrčka Karel58-65 31161
18.Kotrbatý PetrProšek František435  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman40Sixta Jaroslav13
Jaroš Antonín40Pecka Miloslav04
Kotrbatý Petr40Smrčka Karel04
Šprysl Josef31Prošek František04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy