Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26686:586SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Jeřábek Tomáš
 
 
Fiala Vladimír
Karda Martin
 
 
125-46 3110
2.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Brabenec Václav
Ječmen Jaroslav
 
 
7-138-793220
3.Haník JosefFiala Vladimír84-5-883230
4.Jeřábek TomášJečmen Jaroslav-10-7-5  0331
5.Soused MilanBrabenec Václav454  3041
6.Soused ZbyněkKarda Martin554  3051
7.Jeřábek TomášFiala Vladimír-7557 3161
8.Soused MilanJečmen Jaroslav8-8-6-8 1362
9.Soused ZbyněkBrabenec Václav878  3072
10.Haník JosefKarda Martin10-944 3182
11.Soused MilanFiala Vladimír559  3092
12.Soused ZbyněkJečmen Jaroslav513-9-7-102393
13.Haník JosefBrabenec Václav-58-119-82394
14.Jeřábek TomášKarda Martin277  30104
15.Medvecký JanFiala Vladimír368  30114
16.Haník JosefJečmen Jaroslav9-7-58-923115
17.Jeřábek TomášBrabenec Václav-8-7-8  03116
18.Soused MilanKarda Martin6-1489 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haník Josef22Fiala Vladimír04
Jeřábek Tomáš22Ječmen Jaroslav40
Soused Milan31Brabenec Václav22
Soused Zbyněk21Karda Martin04
Medvecký Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SuchodolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25583:516Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
Bauer Horst
Petráň Zdeněk
 
 
-14-26-6 1301
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 
Štverák Štěpán
Vlasák Jan
 
 
77-109 3111
3.Vlach JiříŠtverák Štěpán285  3021
4.Hubinger LukášPetráň Zdeněk-1013610 3131
5.Stehlík Jan st.Vlasák Jan551  3041
6.Krous MartinBauer Horst-12-4-5  0342
7.Hubinger Lukᚊtverák Štěpán98-61 3152
8.Stehlík Jan st.Petráň Zdeněk993  3062
9.Krous MartinVlasák Jan869  3072
10.Vlach JiříBauer Horst-1-2-5  0373
11.Stehlík Jan st.Štverák Štěpán239  3083
12.Krous MartinPetráň Zdeněk727  3093
13.Vlach JiříVlasák Jan73-9-5532103
14.Hubinger LukášBauer Horst8-6-5-9 13104
15.Krous MartinŠtverák Štěpán37-1-7232114
16.Vlach JiříPetráň Zdeněk-8-6-5  03115
17.Hubinger LukášVlasák Jan578  30125
18.Stehlík Jan st.Bauer Horst-9-5-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Jiří22Štverák Štěpán04
Hubinger Lukáš31Petráň Zdeněk13
Stehlík Jan st.31Vlasák Jan04
Krous Martin31Bauer Horst40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44561:674TJ Klínec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Roziňák Jan
 
 
Fischer Jiří
Hrstka Tomáš
 
 
-78-5683210
2.Ondráček Evžen
Kubala Libor
 
 
Sixta Jaroslav
Urban Jan
 
 
-2-1078-82311
3.Ondráček EvženHrstka Tomáš-8-9-11  0312
4.Vilhelm OldřichUrban Jan-445-9-32313
5.Kubala LiborSixta Jaroslav8913  3023
6.Roziňák JanPlicka Vladimír-4-8-9  0324
7.Vilhelm OldřichHrstka Tomáš-9-547-92325
8.Kubala LiborUrban Jan-11-9-3  0326
9.Roziňák JanSixta Jaroslav8-6-9963236
10.Ondráček EvženPlicka Vladimír-9-8-8  0337
11.Kubala LiborHrstka Tomáš95-212 3147
12.Roziňák JanUrban Jan8-9-9-6 1348
13.Ondráček EvženSixta Jaroslav-5-68-2 1349
14.Vilhelm OldřichPlicka Vladimír523  3059
15.Roziňák JanHrstka Tomáš-5-4-6  03510
16.Ondráček EvženUrban Jan-4-68-7 13511
17.Vilhelm OldřichSixta JaroslavWO    03512
18.Kubala LiborFischer Jiří-512-12-5 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Evžen04Hrstka Tomáš31
Vilhelm Oldřich12Urban Jan40
Kubala Libor22Sixta Jaroslav12
Roziňák Jan13Plicka Vladimír21
   Fischer Jiří10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39597:628KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jaroslav
Bednář Jiří
 
 
Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
-755-9-62301
2.Hák Zdeněk
Votava Martin
 
 
Staněk Ondřej
Halák Karel
 
 
-9879 3111
3.Votava MartinHameta Oldřich-3-5-4  0312
4.Hák ZdeněkStaněk Ondřej-689-7-102313
5.Hák Zdeněk st.Balata Vladimír6-56-8-72314
6.Dřevěný PavelHalák Karel243  3024
7.Hák ZdeněkHameta Oldřich-7-6-6  0325
8.Hák Zdeněk st.Staněk Ondřej-6-6-6  0326
9.Dřevěný PavelBalata Vladimír7114  3036
10.Votava MartinHalák Karel6810  3046
11.Hák Zdeněk st.Hameta Oldřich9-4-98-92347
12.Dřevěný PavelStaněk Ondřej7-98-13-102348
13.Votava MartinBalata Vladimír-9-5-6  0349
14.Hák ZdeněkHalák Karel-98-8473259
15.Dřevěný PavelHameta Oldřich8-5-7-8 13510
16.Votava MartinStaněk Ondřej-5-6-7  03511
17.Hák ZdeněkBalata Vladimír-6-7-10  03512
18.Vlasák JaroslavHalák Karel636  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votava Martin13Hameta Oldřich40
Hák Zdeněk13Staněk Ondřej40
Hák Zdeněk st.03Balata Vladimír31
Dřevěný Pavel22Halák Karel04
Vlasák Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32658:639Sokol Hořovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Špička Jiří
 
 
Kovář Jan
Linhart František ml.
 
 
-189-9143210
2.Kebrle Josef
Pancíř Josef
 
 
Lesák Jakub
Kruchňa Tomáš
 
 
8-797 3120
3.Špička JiříLinhart František ml.48-87 3130
4.Pancíř JosefLesák Jakub677  3040
5.Homolka PavelKruchňa Tomáš10144  3050
6.Kebrle JosefKovář Jan-81162 3160
7.Pancíř JosefLinhart František ml.-11-3-2  0361
8.Homolka PavelLesák Jakub-9-8618-22362
9.Kebrle JosefKruchňa Tomáš239  3072
10.Špička JiříKovář Jan8-8-9-9 1373
11.Homolka PavelLinhart František ml.-10-8-6  0374
12.Kebrle JosefLesák Jakub-6-516-7 1375
13.Špička JiříKruchňa Tomáš8-9-9-9 1376
14.Pancíř JosefKovář Jan4-477 3186
15.Kebrle JosefLinhart František ml.7-7-2-11 1387
16.Špička JiříLesák Jakub-1194-873297
17.Pancíř JosefKruchňa Tomáš896  30107
18.Homolka PavelKovář Jan-9-10-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špička Jiří22Linhart František ml.31
Pancíř Josef31Lesák Jakub22
Homolka Pavel13Kruchňa Tomáš13
Kebrle Josef22Kovář Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy