Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:38613:678Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Jeřábek Tomáš
 
 
Jaroš Antonín
Šprysl Josef
 
 
-518-8-3 1301
2.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Hlaváček Jaromír
Mráz Roman
 
 
1012-8-10-52302
3.Haník JosefŠprysl Josef99-711 3112
4.Jeřábek TomášJaroš Antonín-78-59-62313
5.Soused MilanMráz Roman-11589 3123
6.Soused ZbyněkHlaváček Jaromír-16-58-6 1324
7.Jeřábek Tomᚊprysl Josef-6-8-8  0325
8.Soused MilanJaroš Antonín-98-9-10 1326
9.Soused ZbyněkMráz Roman-3-8-12  0327
10.Haník JosefHlaváček Jaromír898  3037
11.Soused MilanŠprysl Josef-4-66-9 1338
12.Medvecký JanJaroš Antonín-6-1-5  0339
13.Haník JosefMráz Roman-449-5-1023310
14.Jeřábek TomášHlaváček Jaromír1098  30410
15.Medvecký JanŠprysl Josef-911-9-8 13411
16.Haník JosefJaroš Antonín-9-7-8  03412
17.Jeřábek TomášMráz Roman4410  30512
18.Soused MilanHlaváček Jaromír876  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haník Josef22Šprysl Josef31
Jeřábek Tomáš22Jaroš Antonín40
Soused Milan22Mráz Roman22
Soused Zbyněk02Hlaváček Jaromír13
Medvecký Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SuchodolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30645:646Sokol Karlštejn

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Libor
Stejskal Aleš
 
 
Bauer Horst
Petráň Zdeněk
 
 
-98-9-8 1301
2.Vilhelm Oldřich
Veselý Luboš
 
 
Vlasák Jan
Štverák Štěpán
 
 
693  3011
3.Stejskal AlešPetráň Zdeněk-89129 3121
4.Veselý LubošŠtverák Štěpán9-5-96-92322
5.Kubala LiborVlasák Jan911-712 3132
6.Vilhelm OldřichBauer Horst-310-7-6 1333
7.Veselý LubošPetráň Zdeněk96-87 3143
8.Kubala LiborŠtverák Štěpán7-658 3153
9.Vilhelm OldřichVlasák Jan-10989 3163
10.Stejskal AlešBauer Horst-6-6-6  0364
11.Kubala LiborPetráň Zdeněk71013  3074
12.Vilhelm OldřichŠtverák Štěpán5108  3084
13.Stejskal AlešVlasák Jan-6-6-3  0385
14.Veselý LubošBauer Horst-7-5-5  0386
15.Vilhelm OldřichPetráň Zdeněk-9-9714-82387
16.Stejskal AlešŠtverák Štěpán97-118 3197
17.Veselý LubošVlasák Jan8136  30107
18.Kubala LiborBauer Horst7-7-9-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Aleš22Petráň Zdeněk13
Veselý Luboš22Štverák Štěpán13
Kubala Libor31Vlasák Jan13
Vilhelm Oldřich22Bauer Horst40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30612:574Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
Fischer Jiří
Hrstka Tomáš
 
 
59-58 3110
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 
Sixta Jaroslav
Urban Jan
 
 
46-77 3120
3.Vlach JiříUrban Jan8-6-47-102321
4.Hubinger LukášSixta Jaroslav33-85 3131
5.Stehlík Jan st.Hrstka Tomáš8610  3041
6.Krous MartinFischer Jiří664  3051
7.Hubinger LukášUrban Jan-8-5-6  0352
8.Stehlík Jan st.Sixta Jaroslav178  3062
9.Krous MartinHrstka Tomáš-105-5-3 1363
10.Vlach JiříFischer Jiří106-98 3173
11.Stehlík Jan st.Urban Jan-5-8-6  0374
12.Krous MartinSixta Jaroslav-8-177-12375
13.Vlach JiříHrstka Tomáš-8-10-7  0376
14.Hubinger LukášFischer Jiří737  3086
15.Krous MartinUrban Jan-8-8-5  0387
16.Vlach JiříSixta Jaroslav76-8-7-92388
17.Hubinger LukášHrstka Tomáš910-8-983298
18.Stehlík Jan st.Fischer Jiří875  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Jiří13Urban Jan40
Hubinger Lukáš31Sixta Jaroslav22
Stehlík Jan st.31Hrstka Tomáš22
Krous Martin13Fischer Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45606:712KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Flemr Lubomír
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
-9-7-9  0301
2.Homolka Pavel
Pancíř Josef
 
 
Staněk Ondřej
Balata Vladimír
 
 
-410-66-62302
3.Špička JiříKašpárek František75-9-783212
4.Homolka PavelStaněk Ondřej-6-3-3  0313
5.Pancíř JosefHameta Oldřich-77810 3123
6.Flemr LubomírBalata Vladimír8-94-3-72324
7.Homolka PavelKašpárek František-88-11-9 1325
8.Pancíř JosefStaněk Ondřej-8-9-6  0326
9.Flemr LubomírHameta Oldřich7-6-7-8 1327
10.Špička JiříBalata Vladimír8-1058 3137
11.Pancíř JosefKašpárek František-6-73883247
12.Flemr LubomírStaněk Ondřej-4-89-6 1348
13.Špička JiříHameta Oldřich-678-8-112349
14.Homolka PavelBalata Vladimír-567-5-523410
15.Flemr LubomírKašpárek František-4-88-7 13411
16.Špička JiříStaněk Ondřej-3-2-8  03412
17.Homolka PavelHameta Oldřich-5-411-4 13413
18.Pancíř JosefBalata Vladimír1099  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špička Jiří22Kašpárek František22
Homolka Pavel04Staněk Ondřej40
Pancíř Josef31Hameta Oldřich31
Flemr Lubomír04Balata Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:30655:628Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
 
 
Mašek Roman
Lesák Jakub
 
 
-3-71313123210
2.Hák Zdeněk
Votava Martin
 
 
Linhart František ml.
Kovář Jan
 
 
3-3-7-6 1311
3.Votava MartinLinhart František ml.-6-3-5  0312
4.Hák ZdeněkMašek Roman74-85 3122
5.Vlasák JaroslavLesák Jakub71-47 3132
6.Dřevěný PavelKovář Jan-9101015 3142
7.Hák ZdeněkLinhart František ml.-410-5-11 1343
8.Vlasák JaroslavMašek Roman-3-5-8  0344
9.Dřevěný PavelLesák Jakub-9386 3154
10.Votava MartinKovář Jan5-10-6-10 1355
11.Vlasák JaroslavLinhart František ml.-87-4993265
12.Dřevěný PavelMašek Roman-99810 3175
13.Hák Zdeněk st.Lesák Jakub1225  3085
14.Hák ZdeněkKovář Jan-9367 3195
15.Dřevěný PavelLinhart František ml.-8-6-8  0396
16.Hák Zdeněk st.Mašek Roman776  30106
17.Hák ZdeněkLesák Jakub39-710 31116
18.Vlasák JaroslavKovář Jan79-910 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votava Martin02Linhart František ml.31
Hák Zdeněk31Mašek Roman13
Vlasák Jaroslav31Lesák Jakub04
Dřevěný Pavel31Kovář Jan13
Hák Zdeněk st.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy