Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22679:547SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Jeřábek Tomáš
 
 
Kebrle Josef
Homolka Pavel
 
 
-86-12953210
2.Haník Josef
Soused Zbyněk
 
 
Pancíř Josef
Špička Jiří
 
 
766  3020
3.Suchopár MiroslavKebrle Josef-4-10-7  0321
4.Haník JosefHomolka Pavel-6-87-6 1322
5.Jeřábek Tomᚊpička Jiří4710  3032
6.Soused ZbyněkPancíř Josef109-102 3142
7.Haník JosefKebrle Josef74-79 3152
8.Jeřábek TomášHomolka Pavel264  3062
9.Soused ZbyněkŠpička Jiří9-4710 3172
10.Suchopár MiroslavPancíř Josef6-797 3182
11.Jeřábek TomášKebrle Josef-9139-9-52383
12.Soused ZbyněkHomolka Pavel-7-103583293
13.Suchopár MiroslavŠpička Jiří-55107 31103
14.Haník JosefPancíř Josef-8687 31113
15.Soused ZbyněkKebrle Josef8-7-9-7 13114
16.Suchopár MiroslavHomolka Pavel879  30124
17.Haník JosefŠpička JiříWO    30134
18.Jeřábek TomášPancíř Josef927  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchopár Miroslav31Kebrle Josef31
Haník Josef21Homolka Pavel13
Jeřábek Tomáš31Špička Jiří03
Soused Zbyněk31Pancíř Josef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37650:671Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
Mašek Roman
Lesák Jakub
 
 
-8-7-7  0301
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 
Linhart František ml.
Kovář Jan
 
 
65-8-10113211
3.Vlach JiříLinhart František ml.-4-44-9 1312
4.Hubinger LukášMašek Roman5-77-693222
5.Stehlík Jan st.Lesák Jakub-1097-783232
6.Krous MartinKovář Jan97-108 3142
7.Hubinger LukášLinhart František ml.-2-4-8  0343
8.Stehlík Jan st.Mašek Roman453  3053
9.Krous MartinLesák Jakub10-7-4-9 1354
10.Vlach JiříKovář Jan-89-6-9 1355
11.Stehlík Jan st.Linhart František ml.10-186 3165
12.Krous MartinMašek Roman-2-11-10  0366
13.Vlach JiříLesák Jakub9-9-10983276
14.Hubinger LukášKovář Jan8-95-10-102377
15.Krous MartinLinhart František ml.-7-3-3  0378
16.Vlach JiříMašek Roman-51492 3188
17.Hubinger LukášLesák Jakub86-68 3198
18.Stehlík Jan st.Kovář Jan8-647 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Jiří22Linhart František ml.31
Hubinger Lukáš22Mašek Roman13
Stehlík Jan st.40Lesák Jakub13
Krous Martin13Kovář Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:39587:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boudník Petr
Vilhelm Oldřich
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
7-49-9-82301
2.Veselý Luboš
Břížďala Miroslav st.
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-7-8-3  0302
3.Vilhelm OldřichKašpárek František104-123 3112
4.Boudník PetrStaněk Ondřej-8-7-7  0313
5.Břížďala Miroslav st.Hameta Oldřich-3-6-6  0314
6.Veselý LubošStaněk Jiří-7-810293224
7.Boudník PetrKašpárek František-4-6-5  0325
8.Břížďala Miroslav st.Staněk Ondřej-5-9-7  0326
9.Veselý LubošHameta Oldřich-1088-1153236
10.Vilhelm OldřichStaněk Jiří-4678 3146
11.Břížďala Miroslav st.Kašpárek František65-88 3156
12.Veselý LubošStaněk Ondřej-9-97-9 1357
13.Vilhelm OldřichHameta Oldřich-8-2-1  0358
14.Boudník PetrStaněk Jiří669  3068
15.Veselý LubošKašpárek František-76-2783278
16.Vilhelm OldřichStaněk Ondřej9-6810 3188
17.Boudník PetrHameta Oldřich-775-3103298
18.Břížďala Miroslav st.Staněk Jiří-6-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilhelm Oldřich31Kašpárek František13
Boudník Petr22Staněk Ondřej31
Břížďala Miroslav st.13Hameta Oldřich22
Veselý Luboš31Staněk Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:49534:698TJ Klínec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Oldřich
Fiala Vladimír
 
 
Hrstka Tomáš
Smrčka Karel
 
 
10-989 3110
2.Ječmen Jaroslav
Karda Martin
 
 
Urban Jan
Sixta Jaroslav
 
 
-10-79-8 1311
3.Čížek RadekSixta Jaroslav-8-0-7  0312
4.Ječmen JaroslavUrban Jan-6-897-42313
5.Karda MartinHrstka Tomáš3107  3023
6.Fiala VladimírSmrčka Karel-76-11-13 1324
7.Ječmen JaroslavSixta Jaroslav-8-6-4  0325
8.Karda MartinUrban Jan-2-5-3  0326
9.Fiala VladimírHrstka Tomáš-7-4-9  0327
10.Čížek RadekSmrčka Karel-8-78-9 1328
11.Karda MartinSixta Jaroslav-12-110-7 1329
12.Ondráček OldřichUrban Jan59-2-5-423210
13.Čížek RadekHrstka Tomáš-7-710-4 13211
14.Ječmen JaroslavSmrčka Karel-4-89-7 13212
15.Ondráček OldřichSixta Jaroslav-4-8-6  03213
16.Čížek RadekUrban Jan-5-6-7  03214
17.Ječmen JaroslavHrstka Tomáš-69-95-823215
18.Karda MartinSmrčka Karel-132-7-4 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Radek04Sixta Jaroslav40
Ječmen Jaroslav04Urban Jan40
Karda Martin13Hrstka Tomáš31
Fiala Vladimír02Smrčka Karel40
Ondráček Oldřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SuchodolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:18598:523Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Císař Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Bauer Horst
 
 
756  3010
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Štverák Josef st.
Vlasák Jan
 
 
654  3020
3.Císař JanVlasák Jan78-6-11-72321
4.Mráz RomanPetráň Zdeněk778  3031
5.Havelka MarekŠtverák Josef st.667  3041
6.Šprysl JosefBauer Horst-9-12611-102342
7.Mráz RomanVlasák Jan1054  3052
8.Havelka MarekPetráň Zdeněk9911  3062
9.Šprysl JosefŠtverák Josef st.-9-9-10  0363
10.Císař JanBauer Horst-710-8-2 1364
11.Havelka MarekVlasák Jan3104  3074
12.Šprysl JosefPetráň Zdeněk10713  3084
13.Císař JanŠtverák Josef st.1812  3094
14.Mráz RomanBauer Horst-6-5-7  0395
15.Šprysl JosefVlasák Jan10107  30105
16.Císař JanPetráň Zdeněk8166  30115
17.Mráz RomanŠtverák Josef st.61211  30125
18.Havelka MarekBauer HorstWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císař Jan22Vlasák Jan13
Mráz Roman31Petráň Zdeněk04
Havelka Marek30Štverák Josef st.13
Šprysl Josef22Bauer Horst30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy