Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KarlštejnRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39688:711Sokol Karlštejn

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Jeřábek Tomáš
 
 
Veselý Luboš
Kubala Libor
 
 
8-699 3110
2.Haník Josef
Soused Zbyněk
 
 
Vilhelm Oldřich
Boudník Petr
 
 
27-8-7103220
3.Haník JosefKubala Libor4-8-7-7 1321
4.Jeřábek TomášVilhelm Oldřich-68-9-10 1322
5.Soused MilanVeselý Luboš-85-38-82323
6.Soused ZbyněkBoudník Petr3810  3033
7.Jeřábek TomášKubala Libor59-15-963243
8.Soused MilanVilhelm Oldřich-9-1110-6 1344
9.Soused ZbyněkVeselý Luboš-867-583254
10.Haník JosefBoudník Petr9-6-69-62355
11.Soused MilanKubala Libor-9-75-11 1356
12.Soused ZbyněkVilhelm Oldřich8-4-1010-82357
13.Haník JosefVeselý Luboš-3-6-5  0358
14.Jeřábek TomášBoudník Petr998  3068
15.Soused ZbyněkKubala Libor4-7-7-6 1369
16.Haník JosefVilhelm Oldřich-141110 3179
17.Jeřábek TomášVeselý Luboš-513-7-7 13710
18.Soused MilanBoudník Petr45-910 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haník Josef13Kubala Libor31
Jeřábek Tomáš22Vilhelm Oldřich31
Soused Milan13Veselý Luboš31
Soused Zbyněk22Boudník Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:47554:686Sokol Hořovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Oldřich
Fiala Vladimír
 
 
Kebrle Josef
Pancíř Josef
 
 
-8-6-6  0301
2.Ječmen Jaroslav
Karda Martin
 
 
Rataj Miloš
Špička Jiří
 
 
-7-8-10  0302
3.Karda MartinKebrle Josef-412-5-7 1303
4.Ječmen JaroslavŠpička Jiří9-55-5113213
5.Fiala VladimírRataj Miloš938  3023
6.Ondráček OldřichPancíř Josef9-8-4383233
7.Ječmen JaroslavKebrle Josef-88-5-7 1334
8.Fiala VladimírŠpička Jiří-7-2-7  0335
9.Ondráček OldřichRataj Miloš-588-673245
10.Karda MartinPancíř Josef-8-69-3 1346
11.Fiala VladimírKebrle Josef-5-7-10  0347
12.Ondráček OldřichŠpička Jiří-6-85-7 1348
13.Karda MartinRataj Miloš-5-6-9  0349
14.Ječmen JaroslavPancíř Josef-7-11-6  03410
15.Ondráček OldřichKebrle Josef-78-910932510
16.Karda MartinŠpička Jiří-6-7-6  03511
17.Ječmen JaroslavRataj Miloš8-67-9-823512
18.Fiala VladimírPancíř Josef-8-7-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karda Martin04Kebrle Josef31
Ječmen Jaroslav13Špička Jiří31
Fiala Vladimír13Rataj Miloš22
Ondráček Oldřich31Pancíř Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25689:582Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
Hák Zdeněk
Hák Zdeněk st.
 
 
58-61 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Flíček Tomáš
Kopřiva Tomáš
 
 
68-56 3120
3.Mráz RomanFlíček Tomáš8-8-8-8 1321
4.Havelka MarekKopřiva Tomáš97-68 3131
5.Kotrbatý PetrHák Zdeněk1084  3041
6.Šprysl JosefHák Zdeněk st.874  3051
7.Havelka MarekFlíček Tomáš-7-66-6 1352
8.Kotrbatý PetrKopřiva Tomáš46-77 3162
9.Šprysl JosefHák Zdeněk7-687 3172
10.Mráz RomanHák Zdeněk st.-75-9823282
11.Kotrbatý PetrFlíček Tomáš-64-77-82383
12.Šprysl JosefKopřiva Tomáš-8997 3193
13.Mráz RomanHák Zdeněk-9-108-8 1394
14.Havelka MarekHák Zdeněk st.742  30104
15.Šprysl JosefFlíček Tomáš-89-9-6 13105
16.Mráz RomanKopřiva Tomáš9814  30115
17.Havelka MarekHák Zdeněk7-967 31125
18.Kotrbatý PetrHák Zdeněk st.-11578 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman22Flíček Tomáš40
Havelka Marek31Kopřiva Tomáš04
Kotrbatý Petr31Hák Zdeněk13
Šprysl Josef31Hák Zdeněk st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SuchodolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Suchodol č.p. 8,
261 01 Příbram
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25668:571SK Suchodol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Tikovský Karel
 
 
Mašek Roman
Mašek Roman
 
 
-11-11-10  0301
2.Štverák Štěpán
Petráň Zdeněk
 
 
Linhart František ml.
Kovář Jan
 
 
-78-65-62302
3.Petráň ZdeněkLinhart František ml.-8-4-7  0303
4.Štverák ŠtěpánKovář Jan549  3013
5.Tikovský KarelLesák Jakub-7895 3123
6.Bauer HorstMašek Roman9410  3033
7.Štverák ŠtěpánLinhart František ml.41211  3043
8.Tikovský KarelKovář Jan78-106 3153
9.Bauer HorstLesák Jakub-99-7-10 1354
10.Petráň ZdeněkMašek Roman7-7-61-82355
11.Tikovský KarelLinhart František ml.-115-3-10 1356
12.Bauer HorstKovář Jan798  3066
13.Petráň ZdeněkLesák Jakub6145  3076
14.Štverák ŠtěpánMašek Roman938  3086
15.Bauer HorstLinhart František ml.-88912 3196
16.Petráň ZdeněkKovář Jan8-67-6832106
17.Štverák ŠtěpánLesák Jakub3-89-6732116
18.Tikovský KarelMašek RomanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petráň Zdeněk22Linhart František ml.22
Štverák Štěpán40Kovář Jan04
Tikovský Karel21Lesák Jakub13
Bauer Horst31Mašek Roman12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlínecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Klínec, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:51552:712KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Jaroslav
Plicka Vladimír
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
-8-8-1  0301
2.Smrčka Karel
Prošek František
 
 
Staněk Jiří
Staněk Ondřej
 
 
-7-5-2  0302
3.Plicka VladimírKašpárek František89-7-9-152303
4.Sixta JaroslavStaněk Ondřej-8-7-6  0304
5.Smrčka KarelHameta Oldřich-6-7-9  0305
6.Prošek FrantišekStaněk Jiří7-8-7-6 1306
7.Sixta JaroslavKašpárek František-8-7-6  0307
8.Smrčka KarelStaněk Ondřej-2-63-3 1308
9.Prošek FrantišekHameta Oldřich-3-5-8  0309
10.Plicka VladimírStaněk Jiří8-88-8-923010
11.Smrčka KarelKašpárek František-8-999-923011
12.Prošek FrantišekStaněk Ondřej6-9-6-3 13012
13.Plicka VladimírHameta Oldřich-4-510-9 13013
14.Sixta JaroslavStaněk Jiří-6576 31113
15.Prošek FrantišekKašpárek František-68-7-6 13114
16.Plicka VladimírStaněk Ondřej-54-10-10 13115
17.Sixta JaroslavHameta Oldřich-184-7-223116
18.Smrčka KarelStaněk Jiří-68-310632216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plicka Vladimír04Kašpárek František40
Sixta Jaroslav13Staněk Ondřej40
Smrčka Karel13Hameta Oldřich40
Prošek František04Staněk Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy