Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37715:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Petr
Maršál Petr
 
 
Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
5-76-493210
2.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Moravec Stanislav
Šembera David
 
 
-868-1123220
3.Randák AdamValenta Richard894  3030
4.Maršál PetrŠembera David-9-91-5 1331
5.Semrád PetrMošna Petr6-43-4-92332
6.Stupavský MilanMoravec Stanislav96-5-9-132333
7.Maršál PetrValenta Richard-6-511-9 1334
8.Semrád PetrŠembera David648  3044
9.Stupavský MilanMošna Petr5-4-9-13 1345
10.Randák AdamMoravec Stanislav-863-9-82346
11.Semrád PetrValenta Richard6-136-973256
12.Stupavský MilanŠembera David-871314 3166
13.Randák AdamMošna Petr-77110 3176
14.Maršál PetrMoravec Stanislav-7-88-9 1377
15.Stupavský MilanValenta Richard-9-56-7 1378
16.Randák AdamŠembera David849  3088
17.Maršál PetrMošna Petr-6-8-9  0389
18.Semrád PetrMoravec Stanislav-4-751093299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam31Valenta Richard22
Maršál Petr04Šembera David13
Semrád Petr31Mošna Petr31
Stupavský Milan13Moravec Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Klučov, Klučov 138,
282 01 Český Brod
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35501:553SKST Vlašim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Josef st.
Kurel David
 
 
Kudrna Jan
Hejný Michal
 
 
78-8-5-92301
2.Martin Petr
Chlumský Petr
 
 
Ženíšek Ondřej
Pěnkava Luboš
 
 
4-710-9123211
3.Kurel DavidŽeníšek Ondřej-10-78-8 1312
4.Chlumský PetrKudrna Jan-4-5-9  0313
5.Martin Josef st.Hejný Michal-79-811-32314
6.Martin PetrPěnkava Luboš57-107 3124
7.Chlumský PetrŽeníšek Ondřej-12-5-7  0325
8.Martin Josef st.Kudrna Jan-7-8-9  0326
9.Martin PetrHejný Michal8106  3036
10.Kurel DavidPěnkava Luboš-9-76843246
11.Martin Josef st.Ženíšek Ondřej-4-8-4  0347
12.Martin PetrKudrna Jan246  3057
13.Kurel DavidHejný Michal-57-10-9 1358
14.Chlumský PetrPěnkava Luboš-7-6-5  0359
15.Martin PetrŽeníšek Ondřej6-4-37-323510
16.Kurel DavidKudrna Jan         
17.Chlumský PetrHejný Michal         
18.Martin Josef st.Pěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurel David12Ženíšek Ondřej40
Chlumský Petr03Kudrna Jan21
Martin Josef st.03Hejný Michal21
Martin Petr31Pěnkava Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH PetroupimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16479:398SKP Olympia Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Pavel
Vrána Miroslav
 
 
Krejčí Milan
Černý Jiří
 
 
39-911 3110
2.Darius Stanislav
Cikán Michal
 
 
Šturc Jaroslav
Škvor David
 
 
733  3020
3.Cikán MichalKrejčí Milan-48-5-5 1321
4.Pekárek PavelČerný Jiří37-71 3131
5.Vrána MiroslavŠkvor David99-27 3141
6.Darius StanislavŠturc Jaroslav10110  3051
7.Pekárek PavelKrejčí Milan-9-3614-52352
8.Vrána MiroslavČerný Jiří753  3062
9.Darius StanislavŠkvor David464  3072
10.Cikán MichalŠturc Jaroslav129-88 3182
11.Vrána MiroslavKrejčí Milan-8-6-9  0383
12.Darius StanislavČerný Jiří-89-11173293
13.Cikán MichalŠkvor David-5996 31103
14.Pekárek PavelŠturc Jaroslav         
15.Darius StanislavKrejčí Milan         
16.Cikán MichalČerný Jiří         
17.Pekárek PavelŠkvor David         
18.Vrána MiroslavŠturc Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cikán Michal21Krejčí Milan30
Pekárek Pavel11Černý Jiří03
Vrána Miroslav21Škvor David03
Darius Stanislav30Šturc Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy