Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1570, Vlašim, 258 01, nad čerpací
stanicí Benzina, 317 844 936
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48513:659Sokol Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kerouš Jaroslav
Bleha Lukáš
 
 
Palla Přemysl
Zrcek Miroslav
 
 
11-8107 3110
2.Reitschlägerová Dita
Limberk David
 
 
Dohnal Jaroslav
Váňa Miroslav
 
 
-4-7-6  0311
3.Bleha LukášZrcek Miroslav-6-9-3  0312
4.Limberk DavidPalla Přemysl8-11-4-3 1313
5.Reitschlägerová DitaDohnal Jaroslav-3-4-5  0314
6.Kerouš JaroslavVáňa Miroslav4-5-98-92315
7.Limberk DavidZrcek Miroslav-410-9-9 1316
8.Reitschlägerová DitaPalla Přemysl-4-6-7  0317
9.Kerouš JaroslavDohnal Jaroslav743  3027
10.Bleha LukášVáňa Miroslav-8-7-2  0328
11.Reitschlägerová DitaZrcek Miroslav-7-7-4  0329
12.Kerouš JaroslavPalla Přemysl-899-7-923210
13.Bleha LukášDohnal Jaroslav-8-7114932310
14.Limberk DavidVáňa Miroslav-7-7-5  03311
15.Kerouš JaroslavZrcek Miroslav8-7-6-10 13312
16.Bleha LukášPalla Přemysl-7-6-8  03313
17.Limberk DavidDohnal Jaroslav-8-105-9 13314
18.Reitschlägerová DitaVáňa Miroslav-8-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bleha Lukáš13Zrcek Miroslav40
Limberk David04Palla Přemysl40
Reitschlägerová Dita04Dohnal Jaroslav22
Kerouš Jaroslav13Váňa Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského náměstí,
vpravo od kostela, Týnec n.L.
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38587:618SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Cincibus Milan
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
-116-8-7 1301
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Zajíček Ivan
Lövl Jan
 
 
-810-8-4 1302
3.Červínek PetrLövl Jan-6-6-6  0303
4.Cincibus MilanZajíček Ivan6-26-7-82304
5.Moravec StanislavTichý Ivo-10-7-7  0305
6.Mošna PetrMajer Pavel486  3015
7.Cincibus MilanLövl Jan-10-79-9 1316
8.Moravec StanislavZajíček Ivan8-886 3126
9.Mošna PetrTichý Ivo-8-44743236
10.Červínek PetrMajer Pavel-8-710-8 1337
11.Moravec StanislavLövl Jan1295  3047
12.Mošna PetrZajíček Ivan667  3057
13.Červínek PetrTichý Ivo-6-5-7  0358
14.Cincibus MilanMajer Pavel-3-12-5  0359
15.Mošna PetrLövl Jan454  3069
16.Červínek PetrZajíček Ivan-4-910-8 13610
17.Cincibus MilanTichý Ivo-7-4-8  03611
18.Moravec StanislavMajer Pavel-10-1168632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červínek Petr04Lövl Jan22
Cincibus Milan04Zajíček Ivan22
Moravec Stanislav31Tichý Ivo31
Mošna Petr40Majer Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41577:594Kavalier Sázava "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Röhrl Theodor
 
 
Trmal Jan
Táborský Vladimír ml.
 
 
-6-13-9  0301
2.Burda Roman
Moravec Václav
 
 
Lanc Pavel
Táborský Vladimír
 
 
-9-2-6  0302
3.Röhrl TheodorTrmal Jan-6-7-1  0303
4.Burda RomanTáborský Vladimír ml.9-1057 3113
5.Moravec VáclavLanc Pavel-98-5-9 1314
6.Chvojka AntonínTáborský Vladimír-6-7-10  0315
7.Burda RomanTrmal Jan9-9-6-8 1316
8.Moravec VáclavTáborský Vladimír ml.-10-7-12  0317
9.Chvojka AntonínLanc Pavel-6-937-92318
10.Röhrl TheodorTáborský Vladimír-5-83-9 1319
11.Moravec VáclavTrmal Jan-6-3-7  03110
12.Chvojka AntonínTáborský Vladimír ml.-10-695832210
13.Röhrl TheodorLanc Pavel-9-13-5  03211
14.Burda RomanTáborský VladimírWO    30311
15.Chvojka AntonínČervený Dalibor8-99-3132411
16.Röhrl TheodorTáborský Vladimír ml.WO    30511
17.Burda RomanLanc Pavel597  30611
18.Moravec VáclavTáborský Vladimír8-8-28-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Röhrl Theodor03Trmal Jan30
Burda Roman21Táborský Vladimír ml.12
Moravec Václav04Lanc Pavel31
Chvojka Antonín22Táborský Vladimír30
   Červený Dalibor01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40545:597Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Milan
Černý Jiří
 
 
Semrád Petr
Smola Jiří
 
 
105-98 3110
2.Škvor David
Pohunek Petr
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-6-9-4  0311
3.Černý JiříStupavský Milan-6-6-8  0312
4.Krejčí MilanRandák Adam-86-78-92313
5.Pohunek PetrSemrád Petr113-4-9-52314
6.Škvor DavidSmola Jiří4-878 3124
7.Krejčí MilanStupavský Milan455  3034
8.Pohunek PetrRandák Adam-78-2-7 1335
9.Škvor DavidSemrád Petr-6-6-4  0336
10.Černý JiříSmola Jiří-5-9-5  0337
11.Pohunek PetrStupavský Milan-510-2-7 1338
12.Škvor DavidRandák Adam-118-5-1 1339
13.Černý JiříSemrád Petr-10-8-7  03310
14.Krejčí MilanSmola Jiří677  30410
15.Škvor DavidStupavský Milan-7-11-8  03411
16.Černý JiříRandák Adam-9-6-5  03412
17.Krejčí MilanSemrád Petr58-9-6932512
18.Pohunek PetrSmola JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jiří04Stupavský Milan31
Krejčí Milan31Randák Adam40
Pohunek Petr03Semrád Petr31
Škvor David13Smola Jiří12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34661:671SKP Olympia Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrána Miroslav
Pekárek Pavel
 
 
Brant Pavel
Vokounová Adéla
 
 
913-95 3110
2.Darius Stanislav
Vaněk Jiří
 
 
Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
-9-48-4 1311
3.Vaněk JiříHolman Martin-9-7-9  0312
4.Pekárek PavelKřivánek Luboš-10-7-10  0313
5.Vrána MiroslavBrant Pavel-9-466-62314
6.Darius StanislavVokounová Adéla251  3024
7.Pekárek PavelHolman Martin-12-510783234
8.Vrána MiroslavKřivánek Luboš12710  3044
9.Darius StanislavBrant Pavel-9-711083254
10.Vaněk JiříVokounová Adéla1196  3064
11.Vrána MiroslavHolman Martin-78-97-72365
12.Darius StanislavKřivánek Luboš58-10-493275
13.Vaněk JiříBrant Pavel-6-3-1  0376
14.Pekárek PavelVokounová Adéla11139  3086
15.Darius StanislavHolman Martin97-69 3196
16.Vaněk JiříKřivánek Luboš-4-65-10 1397
17.Pekárek PavelBrant Pavel8-6-5-7 1398
18.Vrána MiroslavVokounová Adéla9-26-111132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Jiří13Holman Martin22
Pekárek Pavel22Křivánek Luboš22
Vrána Miroslav22Brant Pavel31
Darius Stanislav40Vokounová Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Klučov, Klučov 138,
282 01 Český Brod
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2008 20:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24681:536TJ Klučov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Chlumský Petr
 
 
Kohout Jindřich
Valenta Vratislav
 
 
12-712-7-52301
2.Martin Josef st.
Kurel David
 
 
Šanc Karel
Černý Roman
 
 
1045  3011
3.Martin Josef st.Šanc Karel106-6-883221
4.Kurel DavidČerný Roman686  3031
5.Martin PetrValenta Vratislav7910  3041
6.Chlumský PetrKohout Jindřich492  3051
7.Kurel DavidŠanc Karel8-4-6-8 1352
8.Martin PetrČerný Roman-1169-1153262
9.Chlumský PetrValenta Vratislav-55-6-1 1363
10.Martin Josef st.Kohout Jindřich-9-56323273
11.Martin PetrŠanc Karel-8-8-9  0374
12.Chlumský PetrČerný Roman13-5814 3184
13.Martin Josef st.Valenta Vratislav76-7-6103294
14.Kurel DavidKohout Jindřich967  30104
15.Chlumský PetrŠanc Karel10-8-76-923105
16.Martin Josef st.Černý RomanWO    30115
17.Kurel DavidValenta VratislavWO    30125
18.Martin PetrKohout JindřichWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martin Josef st.30Šanc Karel31
Kurel David21Černý Roman03
Martin Petr21Valenta Vratislav12
Chlumský Petr22Kohout Jindřich03
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy