Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13641:389Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Šanc Karel
Valenta Vratislav
 
 
-94-6-6 1301
2.Maršál Petr
Semrád Petr
 
 
Černý Roman
Kohout Jindřich
 
 
6-1179 3111
3.Randák AdamŠanc Karel11612  3021
4.Semrád PetrValenta Vratislav147-84 3131
5.Maršál PetrČerný Roman875  3041
6.Stupavský MilanKohout Jindřich5910  3051
7.Semrád PetrŠanc Karel-4766 3161
8.Maršál PetrValenta Vratislav-9-5-10  0362
9.Stupavský MilanČerný Roman787  3072
10.Randák AdamKohout Jindřich267  3082
11.Maršál PetrŠanc Karel8-983 3192
12.Stupavský MilanValenta Vratislav8-9-107-32393
13.Randák AdamČerný Roman10711  30103
14.Semrád PetrKohout JindřichWO    30113
15.Stupavský MilanŠanc KarelWO    30123
16.Randák AdamValenta VratislavWO    30133
17.Semrád PetrČerný RomanWO    30143
18.Maršál PetrKohout JindřichWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam30Šanc Karel03
Semrád Petr20Valenta Vratislav21
Maršál Petr21Černý Roman03
Stupavský Milan21Kohout Jindřich02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45559:677TJ Klučov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvor David
Pohunek Petr
 
 
Martin Petr
Chlumský Petr
 
 
-7-6-8  0301
2.Černý Jiří
Krejčí Milan
 
 
Martin Josef st.
Kurel David
 
 
-8-987103211
3.Pohunek PetrMartin Josef st.-8-9-5  0312
4.Škvor DavidMartin Petr5-6-5-8 1313
5.Černý JiříChlumský Petr5-7-9-8 1314
6.Krejčí MilanKurel David-5-69-2 1315
7.Škvor DavidMartin Josef st.10-8-71083225
8.Černý JiříMartin Petr-3-5-7  0326
9.Krejčí MilanChlumský Petr-9-87893236
10.Pohunek PetrKurel David10-7-9-6 1337
11.Černý JiříMartin Josef st.-8-5-9  0338
12.Krejčí MilanMartin Petr976  3048
13.Pohunek PetrChlumský Petr-10-9-7  0349
14.Škvor DavidKurel David-5-1-8  03410
15.Krejčí MilanMartin Josef st.10910  30510
16.Pohunek PetrMartin Petr10-7-2-10 13511
17.Škvor DavidChlumský Petr-13-56-8 13512
18.Černý JiříKurel David-10-8-11  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pohunek Petr04Martin Josef st.22
Škvor David13Martin Petr31
Černý Jiří04Chlumský Petr31
Krejčí Milan31Kurel David40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nábřeží 82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Kavalier Sázava "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmal Jan
Táborský Vladimír ml.
 
 
Křivánek Luboš
Holman Martin
 
 
WO dodatečně3010
2.Lanc Pavel
Táborský Vladimír
 
 
Brant Pavel
Vokounová Adéla
 
 
WO dodatečně3020
3.Šteflíček JiříKřivánek LubošWO dodatečně3030
4.Lanc PavelBrant PavelWO dodatečně3040
5.Táborský Vladimír ml.Vokounová AdélaWO dodatečně3050
6.Trmal JanHolman MartinWO dodatečně3060
7.Lanc PavelKřivánek LubošWO dodatečně3070
8.Táborský Vladimír ml.Brant PavelWO dodatečně3080
9.Trmal JanVokounová AdélaWO dodatečně3090
10.Šteflíček JiříHolman MartinWO dodatečně30100
11.Táborský Vladimír ml.Křivánek LubošWO dodatečně30110
12.Trmal JanBrant PavelWO dodatečně30120
13.Šteflíček JiříVokounová AdélaWO dodatečně30130
14.Lanc PavelHolman MartinWO dodatečně30140
15.Trmal JanKřivánek LubošWO dodatečně30150
16.Šteflíček JiříBrant PavelWO dodatečně30160
17.Lanc PavelVokounová AdélaWO dodatečně30170
18.Táborský Vladimír ml.Holman MartinWO dodatečně30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36539:490SKP Olympia Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Röhrl Theodor
 
 
Pekárek Pavel
Vrána Miroslav
 
 
-596-763210
2.Moravec Václav
Rob Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Moravec VáclavPekárek Pavel-5-56-6 1321
4.Röhrl TheodorDarius Stanislav4-14-3-9 1322
5.Rob KarelVrána Miroslav-10-4-6  0323
6.Chvojka AntonínWO    3033
7.Röhrl TheodorPekárek Pavel-2-3-4  0334
8.Rob KarelDarius Stanislav-6-9-6  0335
9.Chvojka AntonínVrána Miroslav-73-6-2 1336
10.Moravec VáclavWO    3046
11.Rob KarelPekárek Pavel6-14-7-6 1347
12.Chvojka AntonínDarius Stanislav-8-8-7  0348
13.Moravec VáclavVrána Miroslav814-99 3158
14.Röhrl TheodorWO    3068
15.Chvojka AntonínPekárek Pavel-7-4-7  0369
16.Moravec VáclavDarius Stanislav-3-9-9  03610
17.Röhrl TheodorVrána Miroslav-8-866-423611
18.Rob KarelWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Moravec Václav12Pekárek Pavel40
Röhrl Theodor03Darius Stanislav40
Rob Karel03Vrána Miroslav31
Chvojka Antonín03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26710:595SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
Váňa Miroslav
Palla Přemysl
 
 
857  3010
2.Lövl Jan
Zajíček Ivan
 
 
Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 
8-278 3120
3.Majer PavelVáňa Miroslav-9-5-6  0321
4.Tichý IvoPalla Přemysl442  3031
5.Zajíček IvanDohnal Jaroslav-1011-9-8 1332
6.Lövl JanPovolný Aleš4-10-8453242
7.Tichý IvoVáňa Miroslav5-987 3152
8.Zajíček IvanPalla Přemysl8911  3062
9.Lövl JanDohnal Jaroslav9-10810 3172
10.Majer PavelPovolný Aleš713-57 3182
11.Zajíček IvanVáňa Miroslav-510-8563292
12.Lövl JanZrcek Miroslav6-966 31102
13.Majer PavelDohnal Jaroslav-7-739-923103
14.Tichý IvoPovolný Aleš654  30113
15.Lövl JanVáňa Miroslav4-55-11832123
16.Majer PavelZrcek Miroslav-46-87632133
17.Tichý IvoDohnal Jaroslav-3-107-5 13134
18.Zajíček IvanPovolný Aleš4-1262 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Majer Pavel22Váňa Miroslav13
Tichý Ivo31Palla Přemysl02
Zajíček Ivan31Dohnal Jaroslav31
Lövl Jan40Povolný Aleš04
   Zrcek Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského náměstí,
vpravo od kostela, Týnec n.L.
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:16593:496Sokol Týnec n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
Stará Kateřina
Škopek Pavel
 
 
167  3010
2.Valenta Richard
Šembera David
 
 
Kudrna Jan
Hejný Michal
 
 
-8-8-7  0311
3.Valenta RichardKudrna Jan-6-8-7  0312
4.Šembera DavidHejný Michal965  3022
5.Moravec StanislavStará Kateřina-71075 3132
6.Mošna PetrŠkopek Pavel568  3042
7.Šembera DavidKudrna Jan899  3052
8.Moravec StanislavHejný Michal-8779 3162
9.Mošna PetrStará Kateřina748  3072
10.Valenta RichardŠkopek Pavel876  3082
11.Moravec StanislavKudrna Jan9-897 3192
12.Mošna PetrHejný Michal-8985 31102
13.Valenta RichardStará Kateřina876  30112
14.Šembera DavidŠkopek Pavel677  30122
15.Mošna PetrKudrna Jan-6789 31132
16.Valenta RichardHejný Michal7-98-7932142
17.Šembera DavidStará KateřinaWO    03143
18.Moravec StanislavŠkopek Pavel686  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Richard31Kudrna Jan13
Šembera David30Hejný Michal04
Moravec Stanislav40Stará Kateřina03
Mošna Petr40Škopek Pavel04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy