Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Klučov, Klučov 138,
282 01 Český Brod
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39656:637SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Chlumský Petr
 
 
Lövl Jan
Zajíček Ivan
 
 
-8-11-7  0301
2.Martin Josef st.
Kurel David
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
-579-14103211
3.Kurel DavidLövl Jan-48-86-62312
4.Chlumský PetrZajíček Ivan9-3-8-14 1313
5.Martin Josef st.Tichý Ivo-3-6-6  0314
6.Martin PetrMajer Pavel910-84 3124
7.Chlumský PetrLövl Jan-68-11-6 1325
8.Martin Josef st.Zajíček Ivan11-856 3135
9.Martin PetrTichý Ivo-117-68-72336
10.Kurel DavidMajer Pavel-66-89143246
11.Martin Josef st.Lövl Jan-6-1710-7 1347
12.Martin PetrZajíček Ivan-68-7-8 1348
13.Kurel DavidTichý Ivo4-5-118-82349
14.Chlumský PetrMajer Pavel-7-36-7 13410
15.Martin PetrLövl Jan-6-9-7  03411
16.Kurel DavidZajíček IvanWO    30511
17.Chlumský PetrTichý IvoWO    30611
18.Martin Josef st.Majer PavelWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurel David12Lövl Jan40
Chlumský Petr03Zajíček Ivan21
Martin Josef st.12Tichý Ivo30
Martin Petr13Majer Pavel12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměsti,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44618:725Sokol Týnec n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Jindřich
Černý Roman
 
 
Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
-8-9-8  0301
2.Šanc Karel
Valenta Vratislav
 
 
Moravec Stanislav
Šembera David
 
 
810-67 3111
3.Kohout JindřichMošna Petr6-109-7-122312
4.Černý RomanMoravec Stanislav-107-8-8 1313
5.Šanc KarelŠembera David9-10-8-11 1314
6.Valenta VratislavValenta Richard-87-9883224
7.Černý RomanMošna Petr-98-8-7 1325
8.Šanc KarelMoravec Stanislav6-8-87-12326
9.Valenta VratislavŠembera David8-6910 3136
10.Kohout JindřichValenta Richard96-88 3146
11.Šanc KarelMošna Petr-46-11-7 1347
12.Valenta VratislavMoravec Stanislav578  3057
13.Kohout JindřichŠembera David-6-8910-92358
14.Černý RomanValenta Richard-38-810-102359
15.Valenta VratislavMošna Petr-98-88-623510
16.Kohout JindřichMoravec Stanislav-8-10-1  03511
17.Černý RomanŠembera DavidWO    03512
18.Šanc KarelValenta RichardWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Jindřich13Mošna Petr40
Černý Roman03Moravec Stanislav31
Šanc Karel03Šembera David21
Valenta Vratislav31Valenta Richard12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1570, Vlašim, 258 01, nad čerpací
stanicí Benzina, 317 844 936
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37631:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Michal
Škopek Pavel
 
 
Linhart Pavel st.
Lanc Pavel
 
 
-6-810-7 1301
2.Ženíšek Ondřej
Pěnkava Luboš
 
 
Trmal Jan
Šteflíček Jiří
 
 
-7-9-8  0302
3.Hejný MichalTrmal Jan-84-53-52303
4.Škopek PavelLanc Pavel-7-9-8  0304
5.Pěnkava LubošŠteflíček Jiří65-13 3114
6.Ženíšek OndřejLinhart Pavel st.687  3024
7.Škopek PavelTrmal Jan-7-4-4  0325
8.Pěnkava LubošLanc Pavel94-11-783235
9.Ženíšek OndřejŠteflíček Jiří-126610 3145
10.Hejný MichalLinhart Pavel st.8-1288 3155
11.Pěnkava LubošTrmal Jan-97-78103265
12.Ženíšek OndřejLanc Pavel887  3075
13.Hejný MichalŠteflíček Jiří-7-7-6  0376
14.Škopek PavelLinhart Pavel st.-9-897-62377
15.Ženíšek OndřejTrmal Jan8-88-623287
16.Hejný MichalLanc Pavel10-6-8-3 1388
17.Škopek PavelŠteflíček Jiří-2-59-4 1389
18.Pěnkava LubošLinhart Pavel st.67-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejný Michal13Trmal Jan22
Škopek Pavel04Lanc Pavel22
Pěnkava Luboš40Šteflíček Jiří22
Ženíšek Ondřej40Linhart Pavel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470,
vchod brankou z Jiráskovy ulice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17622:479Sokol Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Povolný Aleš
Dohnal Jaroslav
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
8-75-9-52301
2.Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
Chvojka Antonín
Růžička Pavel
 
 
1055  3011
3.Zrcek MiroslavMoravec Václav797  3021
4.Dohnal JaroslavRob Karel-649-5-82322
5.Váňa MiroslavRůžička Pavel0612  3032
6.Povolný AlešChvojka Antonín7-7106 3142
7.Dohnal JaroslavMoravec Václav-10472 3152
8.Váňa MiroslavRob Karel765  3062
9.Povolný AlešRůžička Pavel456  3072
10.Zrcek MiroslavChvojka Antonín798  3082
11.Váňa MiroslavMoravec Václav677  3092
12.Povolný AlešRob Karel268  30102
13.Zrcek MiroslavRůžička Pavel4-83-6532112
14.Dohnal JaroslavChvojka Antonín-4-5-3  03113
15.Povolný AlešMoravec Václav-96129 31123
16.Zrcek MiroslavRob Karel656  30133
17.Dohnal JaroslavRůžička Pavel-3-8-4  03134
18.Váňa MiroslavChvojka Antonín2107  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zrcek Miroslav40Moravec Václav04
Dohnal Jaroslav13Rob Karel13
Váňa Miroslav40Růžička Pavel13
Povolný Aleš40Chvojka Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33546:581Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darius Stanislav
Chyba Jaroslav
 
 
Smola Jiří
Šiler Jiří
 
 
467  3010
2.Pekárek Pavel
Vrána Miroslav
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-7-5-8  0311
3.Chyba JaroslavRandák Adam-7-6-9  0312
4.Pekárek PavelStupavský Milan9-3-5-5 1313
5.Vrána MiroslavSmola Jiří779  3023
6.Darius StanislavSemrád Petr7-4-3593233
7.Pekárek PavelRandák Adam-76-10-4 1334
8.Vrána MiroslavStupavský Milan-10999 3144
9.Darius StanislavSmola Jiří329  3054
10.Chyba JaroslavSemrád Petr-6-8-5  0355
11.Vrána MiroslavRandák Adam89-4-9-72356
12.Darius StanislavStupavský Milan926  3066
13.Chyba JaroslavŠiler Jiří888  3076
14.Pekárek PavelSemrád Petr-15-712-4 1377
15.Darius StanislavRandák Adam-11-7-9  0378
16.Chyba JaroslavStupavský Milan-8-7-6  0379
17.Pekárek PavelŠiler Jiří678  3089
18.Vrána MiroslavSemrád Petr-5-9-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chyba Jaroslav13Randák Adam40
Pekárek Pavel13Stupavský Milan22
Vrána Miroslav22Smola Jiří02
Darius Stanislav31Semrád Petr31
   Šiler Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH PetroupimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:26502:513FK Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Luboš
Somolík Zdeněk
 
 
Šturc Jaroslav
Škvor David
 
 
644  3010
2.Brant Pavel
Vokounová Adéla
 
 
Krejčí Milan
Černý Jiří
 
 
876  3020
3.Vokounová AdélaČerný Jiří-7-68-6 1321
4.Křivánek LubošŠkvor David648  3031
5.Somolík ZdeněkKrejčí Milan-78-7-10 1332
6.Brant PavelŠturc Jaroslav157  3042
7.Křivánek LubošČerný Jiří3-109-713252
8.Somolík ZdeněkŠkvor David867  3062
9.Brant PavelKrejčí Milan-9-10118123272
10.Vokounová AdélaŠturc Jaroslav885  3082
11.Somolík ZdeněkČerný Jiří-8566 3192
12.Brant PavelŠkvor David968  30102
13.Vokounová AdélaKrejčí Milan-10-7-8  03103
14.Křivánek LubošŠturc Jaroslav456  30113
15.Brant PavelČerný JiříWO    03114
16.Vokounová AdélaŠkvor DavidWO    03115
17.Křivánek LubošKrejčí MilanWO    03116
18.Somolík ZdeněkŠturc JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokounová Adéla12Černý Jiří12
Křivánek Luboš30Škvor David03
Somolík Zdeněk21Krejčí Milan21
Brant Pavel30Šturc Jaroslav03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy