Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22571:485FK Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Petr
Somolík Zdeněk
 
 
Kohout Jindřich
Navrátil Jaroslav
 
 
849  3010
2.Křivánek Luboš
Brant Pavel
 
 
Šanc Karel
Černý Roman
 
 
-10-7-8  0311
3.Křivánek LubošKohout Jindřich15147  3021
4.Somolík ZdeněkŠanc Karel-9-5-3  0322
5.Ptáček PetrČerný Roman-6886 3132
6.Brant PavelNavrátil Jaroslav587  3042
7.Somolík ZdeněkKohout JindřichWO    3052
8.Ptáček PetrŠanc Karel-4-86873262
9.Brant PavelČerný Roman878  3072
10.Křivánek LubošNavrátil Jaroslav69-78 3182
11.Ptáček PetrKohout JindřichWO    3092
12.Brant PavelŠanc Karel6-8-710-92393
13.Křivánek LubošČerný Roman8-10-99-82394
14.Somolík ZdeněkNavrátil Jaroslav396  30104
15.Brant PavelKohout JindřichWO    30114
16.Křivánek LubošŠanc KarelWO    03115
17.Somolík ZdeněkČerný RomanWO    03116
18.Ptáček PetrNavrátil Jaroslav8610  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křivánek Luboš21Kohout Jindřich01
Somolík Zdeněk11Šanc Karel21
Ptáček Petr30Černý Roman12
Brant Pavel21Navrátil Jaroslav04
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37595:645TJ Klučov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Darius Stanislav
 
 
Chlumský Petr
Martin Petr
 
 
-10896 3110
2.Vrána Miroslav
Vaněk Jiří
 
 
Kurel David
Martin Josef st.
 
 
-5-5-10  0311
3.Darius StanislavKurel David-9-9-4  0312
4.Pekárek PavelChlumský Petr-7-7-1  0313
5.Vrána MiroslavMartin Josef st.8109  3023
6.Cikán MichalMartin Petr-4-1-5  0324
7.Pekárek PavelKurel David-9-811-8 1325
8.Vrána MiroslavChlumský Petr8811  3035
9.Cikán MichalMartin Josef st.-3-49-3 1336
10.Darius StanislavMartin Petr-378-8-62337
11.Vrána MiroslavKurel David-95-79-32338
12.Cikán MichalChlumský Petr-6128-993248
13.Darius StanislavMartin Josef st.4-9-7-5 1349
14.Pekárek PavelMartin Petr-9-976103259
15.Cikán MichalKurel David5-7-3-3 13510
16.Darius StanislavChlumský Petr7124  30610
17.Pekárek PavelMartin Josef st.WO    30710
18.Vrána MiroslavMartin Petr-9710-6932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darius Stanislav13Kurel David40
Pekárek Pavel12Chlumský Petr13
Vrána Miroslav31Martin Josef st.21
Cikán Michal13Martin Petr22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33591:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zita Petr
Šiler Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
-6-5-9  0301
2.Randák Adam
Semrád Petr
 
 
Povolný Aleš
Dohnal Jaroslav
 
 
-105125 3111
3.Randák AdamZrcek Miroslav8106  3021
4.Šiler JiříVáňa Miroslav-5-3-4  0322
5.Semrád PetrPovolný Aleš959  3032
6.Stupavský MilanDohnal Jaroslav-9-2-10  0333
7.Šiler JiříZrcek Miroslav-10-6-8  0334
8.Semrád PetrVáňa Miroslav11-10-4-8 1335
9.Stupavský MilanPovolný Aleš8-12-45-22336
10.Randák AdamDohnal Jaroslav9-964 3146
11.Semrád PetrZrcek Miroslav68-109 3156
12.Stupavský MilanVáňa Miroslav9-686 3166
13.Randák AdamPovolný Aleš-11745 3176
14.Šiler JiříDohnal Jaroslav-78-6-7 1377
15.Stupavský MilanZrcek Miroslav6-599 3187
16.Randák AdamVáňa Miroslav-9-106-4 1388
17.Šiler JiříPovolný Aleš-68-2-3 1389
18.Semrád PetrDohnal Jaroslav914  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam31Zrcek Miroslav13
Šiler Jiří04Váňa Miroslav31
Semrád Petr31Povolný Aleš22
Stupavský Milan22Dohnal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50455:645SKST Vlašim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohunek Petr
Šturc Jaroslav
 
 
Ženíšek Ondřej
Pěnkava Luboš
 
 
8-8-99-82301
2.Šturc Zdeněk
Černý Jiří
 
 
Kudrna Jan
Hejný Michal
 
 
-7-9-10  0302
3.Pohunek PetrHejný Michal88-57 3112
4.Šturc JaroslavPěnkava Luboš-6-8-7  0313
5.Šturc ZdeněkKudrna Jan-7-8-5  0314
6.Černý JiříŽeníšek Ondřej-4-57-3 1315
7.Šturc JaroslavHejný Michal-7-8-6  0316
8.Šturc ZdeněkPěnkava Luboš-88-6-3 1317
9.Černý JiříKudrna Jan8-8-7-6 1318
10.Pohunek PetrŽeníšek Ondřej-4-2-9  0319
11.Šturc ZdeněkHejný Michal-7-4-8  03110
12.Černý JiříPěnkava Luboš-8-9-7  03111
13.Pohunek PetrKudrna Jan-8-8-6  03112
14.Šturc JaroslavŽeníšek Ondřej-2-4-4  03113
15.Černý JiříHejný Michal-7-98-9 13114
16.Pohunek PetrPěnkava Luboš107-105 31214
17.Šturc JaroslavKudrna Jan-4-3-4  03215
18.Šturc ZdeněkŽeníšek Ondřej-8-2-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pohunek Petr22Hejný Michal31
Šturc Jaroslav04Pěnkava Luboš31
Šturc Zdeněk04Kudrna Jan40
Černý Jiří04Ženíšek Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nábřeží 82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:44617:694SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmal Jan
Šteflíček Jiří
 
 
Lövl Jan
Zajíček Ivan
 
 
97-8-1753210
2.Táborský Vladimír
Lanc Pavel
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
-9-9-6  0311
3.Šteflíček JiříTichý Ivo-5-8-5  0312
4.Táborský VladimírLövl Jan-94-7-7 1313
5.Lanc PavelZajíček Ivan-8-8-7  0314
6.Trmal JanMajer Pavel855  3024
7.Táborský VladimírTichý Ivo98-5-6-102325
8.Lanc PavelLövl Jan-5-879-22326
9.Trmal JanZajíček Ivan91-8-963236
10.Šteflíček JiříMajer Pavel98-6-4103246
11.Lanc PavelTichý Ivo-9-87-8 1347
12.Trmal JanLövl Jan688  3057
13.Šteflíček JiříZajíček Ivan-5105-723267
14.Táborský VladimírMajer Pavel9-46-8-72368
15.Trmal JanTichý Ivo48-8-8-92369
16.Šteflíček JiříLövl Jan-79-8-6 13610
17.Táborský VladimírZajíček Ivan-5-6-7  03611
18.Lanc PavelMajer PavelWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteflíček Jiří22Tichý Ivo40
Táborský Vladimír04Lövl Jan31
Lanc Pavel03Zajíček Ivan22
Trmal Jan31Majer Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:49550:673Sokol Týnec n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Röhrl Theodor
 
 
Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
-103-8-8 1301
2.Burda Roman
Moravec Václav
 
 
Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
-676-193211
3.Burda RomanMošna Petr-9-8-9  0312
4.Röhrl TheodorValenta Richard-2-9-5  0313
5.Moravec VáclavMoravec Stanislav-9-5-4  0314
6.Chvojka AntonínČervínek Petr-10-951053224
7.Röhrl TheodorMošna Petr-9-4-3  0325
8.Moravec VáclavValenta Richard-8-10-8  0326
9.Chvojka AntonínMoravec Stanislav-7-8-6  0327
10.Burda RomanČervínek Petr-8713-9-82328
11.Moravec VáclavMošna Petr-6-6-8  0329
12.Chvojka AntonínValenta Richard-4109-5-823210
13.Burda RomanMoravec Stanislav-6-9-5  03211
14.Röhrl TheodorČervínek Petr711-7-6-923212
15.Chvojka AntonínMošna Petr-7-8-9  03213
16.Burda RomanValenta Richard-5158 31313
17.Röhrl TheodorMoravec Stanislav-2-2-5  03314
18.Moravec VáclavČervínek Petr5-104-6532414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman13Mošna Petr40
Röhrl Theodor04Valenta Richard31
Moravec Václav13Moravec Stanislav40
Chvojka Antonín13Červínek Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy