Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:40442:555TTC Říčany "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šanc Karel
Valenta Vratislav
 
 
WO    0301
2.Darius Stanislav
Pekárek Pavel
 
 
Černý Roman
Kohout Jindřich
 
 
9-4-910103211
3.Šanc KarelWO    0312
4.Pekárek PavelValenta Vratislav103-7-5-92313
5.Vaněk JiříČerný Roman-9-5-9  0314
6.Darius StanislavKohout Jindřich-97-81073224
7.Pekárek PavelŠanc Karel9-9-8-6 1325
8.Vaněk JiříValenta Vratislav-9-7-8  0326
9.Darius StanislavČerný Roman8-10-12-14 1327
10.Kohout JindřichWO    0328
11.Vaněk JiříŠanc Karel-9-7-1  0329
12.Darius StanislavValenta VratislavWO    3039
13.Černý RomanWO    03310
14.Pekárek PavelKohout Jindřich5108  30410
15.Darius StanislavŠanc KarelWO    30510
16.Valenta VratislavWO    03511
17.Pekárek PavelČerný RomanWO    30611
18.Vaněk JiříKohout Jindřich-7-6-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pekárek Pavel12Šanc Karel20
Vaněk Jiří04Valenta Vratislav20
Darius Stanislav11Černý Roman20
   Kohout Jindřich12
WO35WO53



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37671:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Petr
Brant Pavel
 
 
Chlumský Petr
Martin Petr
 
 
6-78-863210
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Martin Josef st.
Kurel David
 
 
-9-8-8  0311
3.Křivánek LubošKurel David776  3021
4.Brant PavelMartin Petr3-8-68-92322
5.Somolík ZdeněkChlumský Petr-8-7-7  0323
6.Ptáček PetrMartin Josef st.610-76 3133
7.Brant PavelKurel David6-99-6113243
8.Somolík ZdeněkMartin Petr-5-4-3  0344
9.Ptáček PetrChlumský Petr8-863 3154
10.Křivánek LubošMartin Josef st.-7-88-9 1355
11.Somolík ZdeněkKurel David-118-9-9 1356
12.Ptáček PetrMartin Petr71112  3066
13.Křivánek LubošChlumský Petr-10-9-4  0367
14.Brant PavelMartin Josef st.9-974 3177
15.Ptáček PetrKurel David-8-4810103287
16.Křivánek LubošMartin Petr9-6-9-11 1388
17.Brant PavelChlumský Petr5-57-10-112389
18.Somolík ZdeněkMartin Josef st.118-97 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křivánek Luboš13Kurel David13
Brant Pavel22Martin Petr31
Somolík Zdeněk13Chlumský Petr31
Ptáček Petr40Martin Josef st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50559:727Sokol Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohunek Petr
Šturc Jaroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
-8-79-13 1301
2.Šturc Zdeněk
Černý Jiří
 
 
Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 
-11-75-11 1302
3.Pohunek PetrVáňa Miroslav-7-47-10 1303
4.Šturc JaroslavZrcek Miroslav-37-5-6 1304
5.Šturc ZdeněkPovolný Aleš-7-3-8  0305
6.Černý JiříDohnal Jaroslav10-3-4-7 1306
7.Šturc JaroslavVáňa Miroslav-11-6-6  0307
8.Šturc ZdeněkZrcek Miroslav-7-74-2 1308
9.Černý JiříPovolný Aleš-11-4-5  0309
10.Pohunek PetrDohnal Jaroslav510-7-10-723010
11.Šturc ZdeněkVáňa Miroslav-8-9-4  03011
12.Černý JiříZrcek Miroslav8-6-7-8 13012
13.Pohunek PetrPovolný Aleš9-59-10-1323013
14.Šturc JaroslavDohnal Jaroslav-4-7-6  03014
15.Černý JiříVáňa Miroslav8-4-4-4 13015
16.Pohunek PetrZrcek Miroslav-48104 31115
17.Šturc JaroslavPovolný Aleš10-0-98-823116
18.Šturc ZdeněkDohnal Jaroslav9-899 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pohunek Petr13Váňa Miroslav40
Šturc Jaroslav04Zrcek Miroslav31
Šturc Zdeněk13Povolný Aleš40
Černý Jiří04Dohnal Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37615:648SKST Vlašim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Jiří
Semrád Petr
 
 
Hejný Michal
Pěnkava Luboš
 
 
7-1078 3110
2.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Ženíšek Ondřej
Kudrna Jan
 
 
910-77 3120
3.Randák AdamPěnkava Luboš-73143 3130
4.Smola JiříHejný Michal511-2-4-92331
5.Semrád PetrKudrna Jan-4-85393241
6.Stupavský MilanŽeníšek Ondřej-8-8-3  0342
7.Smola JiříPěnkava Luboš10-5-8-9 1343
8.Semrád PetrHejný Michal957  3053
9.Stupavský MilanKudrna Jan91110  3063
10.Randák AdamŽeníšek Ondřej-38-8-5 1364
11.Semrád PetrPěnkava Luboš-6-9-7  0365
12.Stupavský MilanHejný Michal-811-86113275
13.Randák AdamKudrna Jan3-8-9-10 1376
14.Smola JiříŽeníšek Ondřej-6-8-2  0377
15.Stupavský MilanPěnkava Luboš962  3087
16.Randák AdamHejný Michal-72-8-8 1388
17.Smola JiříKudrna Jan-7-58-7 1389
18.Semrád PetrŽeníšek Ondřej9-1-4-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam13Pěnkava Luboš22
Smola Jiří04Hejný Michal22
Semrád Petr22Kudrna Jan22
Stupavský Milan31Ženíšek Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35562:461SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Röhrl Theodor
 
 
Lövl Jan
Zajíček Ivan
 
 
8-9-5-8 1301
2.Burda Roman
Moravec Václav
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
74-6-7103211
3.Moravec VáclavTichý Ivo-7-7-6  0312
4.Burda RomanLövl Jan-7-3-11  0313
5.Röhrl TheodorZajíček Ivan79-6-3-112314
6.Chvojka AntonínMajer Pavel4-8-8-9 1315
7.Burda RomanTichý Ivo-11-9-8  0316
8.Röhrl TheodorLövl Jan-12-8-9  0317
9.Chvojka AntonínZajíček Ivan-1010-11-5 1318
10.Moravec VáclavMajer Pavel-7-6-6  0319
11.Röhrl TheodorTichý Ivo-5-6-5  03110
12.Chvojka AntonínLövl Jan4-8-10-6 13111
13.Moravec VáclavZajíček IvanWO    30211
14.Burda RomanMajer PavelWO    30311
15.Chvojka AntonínTichý IvoWO    30411
16.Moravec VáclavLövl JanWO    30511
17.Burda RomanZajíček IvanWO    30611
18.Röhrl TheodorMajer PavelWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav02Tichý Ivo30
Burda Roman02Lövl Jan30
Röhrl Theodor03Zajíček Ivan20
Chvojka Antonín03Majer Pavel20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nábřeží 82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34639:621Kavalier Sázava "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanc Pavel
Linhart Pavel st.
 
 
Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
8-9810 3110
2.Šteflíček Jiří
Trmal Jan
 
 
Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
-5782 3120
3.Šteflíček JiříMošna Petr-9-6-8  0321
4.Linhart Pavel st.Valenta Richard5-9-6-7 1322
5.Lanc PavelMoravec Stanislav799  3032
6.Trmal JanČervínek Petr-9468 3142
7.Linhart Pavel st.Mošna Petr-7-8-11  0343
8.Lanc PavelValenta Richard-6-2-5  0344
9.Trmal JanMoravec Stanislav86-7-1063254
10.Šteflíček JiříČervínek Petr26-6-983264
11.Lanc PavelMošna Petr5-1-7-6 1365
12.Trmal JanValenta Richard7-962 3175
13.Šteflíček JiříMoravec Stanislav105-96 3185
14.Linhart Pavel st.Červínek Petr10-986 3195
15.Trmal JanMošna Petr-989-8-82396
16.Šteflíček JiříValenta Richard-8-79-7 1397
17.Linhart Pavel st.Moravec Stanislav-3-14-7  0398
18.Lanc PavelČervínek Petr579  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šteflíček Jiří22Mošna Petr40
Linhart Pavel st.13Valenta Richard31
Lanc Pavel22Moravec Stanislav13
Trmal Jan31Červínek Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy