Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměsti,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33645:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Josef
Černý Roman
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
14911  3010
2.Šanc Karel
Valenta Vratislav
 
 
Povolný Aleš
Dohnal Jaroslav
 
 
988  3020
3.Šimůnek JosefVáňa Miroslav12-5-7-5 1321
4.Černý RomanZrcek Miroslav-378-7-32322
5.Šanc KarelPovolný Aleš-8898 3132
6.Valenta VratislavDohnal Jaroslav-8-9-8  0333
7.Černý RomanVáňa Miroslav-7-10-8  0334
8.Šanc KarelZrcek Miroslav-8-108-8 1335
9.Valenta VratislavPovolný Aleš4-997 3145
10.Šimůnek JosefDohnal Jaroslav-10-99-4 1346
11.Šanc KarelVáňa Miroslav77-8-7-92347
12.Valenta VratislavZrcek Miroslav684  3057
13.Šimůnek JosefPovolný Aleš796  3067
14.Černý RomanDohnal Jaroslav-8995 3177
15.Valenta VratislavVáňa Miroslav5-8-8-5 1378
16.Šimůnek JosefZrcek Miroslav-7-8-7  0379
17.Černý RomanPovolný Aleš-118-8973289
18.Šanc KarelDohnal Jaroslav-81198 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimůnek Josef13Váňa Miroslav40
Černý Roman22Zrcek Miroslav31
Šanc Karel22Povolný Aleš04
Valenta Vratislav22Dohnal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna FK KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31594:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Chlumský Petr
 
 
Hejný Michal
Keroušová Michaela
 
 
567  3010
2.Martin Josef st.
Kurel David
 
 
Ženíšek Ondřej
Pěnkava Luboš
 
 
10-9-5-4 1311
3.Chlumský PetrKeroušová Michaela-7-610-5 1312
4.Kurel DavidHejný Michal9105  3022
5.Martin Josef st.Pěnkava Luboš10-6-63-62323
6.Martin PetrŽeníšek Ondřej-7-6-8  0324
7.Kurel DavidKeroušová Michaela1096  3034
8.Martin Josef st.Hejný Michal89-96 3144
9.Martin PetrPěnkava Luboš7-6-11673254
10.Chlumský PetrŽeníšek Ondřej-3-5-4  0355
11.Martin Josef st.Keroušová Michaela-9-67-4 1356
12.Martin PetrHejný Michal897  3066
13.Chlumský PetrPěnkava Luboš788  3076
14.Kurel DavidŽeníšek Ondřej9-6-3-5 1377
15.Martin PetrKeroušová Michaela876  3087
16.Chlumský PetrHejný Michal9-9-8-6 1388
17.Kurel DavidPěnkava Luboš89-79 3198
18.Martin Josef st.Ženíšek Ondřej-10-95-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr13Keroušová Michaela22
Kurel David31Hejný Michal13
Martin Josef st.13Pěnkava Luboš13
Martin Petr31Ženíšek Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38576:646SKP Olympia Kutná Hora "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Luboš
Somolík Zdeněk
 
 
Lövl Jan
Havlíček Petr
 
 
7-11-6-5 1301
2.Brant Pavel
Ptáček Petr
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
96-97 3111
3.Somolík ZdeněkTichý Ivo-4-9-2  0312
4.Ptáček PetrLövl Jan7810  3022
5.Brant PavelMajer Pavel-3-2-7  0323
6.Křivánek LubošHavlíček Petr634  3033
7.Ptáček PetrTichý Ivo8-712-753243
8.Brant PavelLövl Jan-9-11-6  0344
9.Křivánek LubošMajer Pavel-4-8-0  0345
10.Somolík ZdeněkHavlíček Petr-61029 3155
11.Brant PavelTichý Ivo12-8-98-52356
12.Křivánek LubošLövl Jan-8-109-12 1357
13.Somolík ZdeněkMajer Pavel-9-10-7  0358
14.Ptáček PetrHavlíček Petr777  3068
15.Křivánek LubošTichý Ivo89-77 3178
16.Somolík ZdeněkLövl Jan-5-98-5 1379
17.Ptáček PetrMajer Pavel-5611-9-823710
18.Brant PavelHavlíček Petr7-5WO  13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Somolík Zdeněk13Tichý Ivo22
Ptáček Petr31Lövl Jan31
Brant Pavel04Majer Pavel40
Křivánek Luboš22Havlíček Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:52364:686Sokol Týnec n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Pavel
Chyba Jaroslav
 
 
Mošna Petr
Valenta Richard
 
 
-98-7-6 1301
2.Darius Stanislav
Cikán Michal
 
 
Moravec Stanislav
Šembera David
 
 
7-87-593211
3.Mošna PetrWO    0312
4.Chyba JaroslavŠembera David-6-71-8 1313
5.Cikán MichalMoravec Stanislav9-12-6-5 1314
6.Darius StanislavValenta Richard-7811-8123224
7.Chyba JaroslavMošna Petr-9-6-9  0325
8.Cikán MichalŠembera David-9-7-9  0326
9.Darius StanislavMoravec Stanislav-3-989-62327
10.Valenta RichardWO    0328
11.Cikán MichalMošna Petr-210-5-2 1329
12.Darius StanislavŠembera David-7-7-8  03210
13.Moravec StanislavWO    03211
14.Chyba JaroslavValenta Richard-812-9-3 13212
15.Darius StanislavMošna PetrWO    03213
16.Šembera DavidWO    03214
17.Chyba JaroslavMoravec StanislavWO    03215
18.Cikán MichalValenta RichardWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chyba Jaroslav03Mošna Petr20
Cikán Michal03Šembera David30
Darius Stanislav12Moravec Stanislav20
   Valenta Richard11
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27699:607Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršál Petr
Semrád Petr
 
 
Trmal Jan
Srb Miroslav
 
 
1098  3010
2.Randák Adam
Stupavský Milan
 
 
Lanc Pavel
Linhart Pavel st.
 
 
7-9-107-82311
3.Randák AdamTrmal Jan2-84-8-82312
4.Maršál PetrLanc Pavel13-634 3122
5.Semrád PetrLinhart Pavel st.73-95 3132
6.Stupavský MilanSrb Miroslav610-105 3142
7.Maršál PetrTrmal Jan-93-89-42343
8.Semrád PetrLanc Pavel-147-2-1 1344
9.Stupavský MilanLinhart Pavel st.9511  3054
10.Randák AdamSrb Miroslav967  3064
11.Semrád PetrTrmal Jan-98-49-62365
12.Stupavský MilanLanc Pavel652  3075
13.Randák AdamLinhart Pavel st.10-46-1173285
14.Maršál PetrSrb Miroslav8-855 3195
15.Stupavský MilanTrmal Jan-9-1-7  0396
16.Randák AdamLanc Pavel938  30106
17.Maršál PetrLinhart Pavel st.-77-55632116
18.Semrád PetrSrb Miroslav810-95 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam31Trmal Jan40
Maršál Petr31Lanc Pavel13
Semrád Petr22Linhart Pavel st.04
Stupavský Milan31Srb Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38595:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Krejčí Milan
 
 
Chvojka Antonín
Röhrl Theodor
 
 
-48106 3110
2.Šturc Jaroslav
Pohunek Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
-7-6-4  0311
3.Šturc JaroslavRöhrl Theodor-4-2-2  0312
4.Krejčí MilanPokorný Jaroslav8-673 3122
5.Černý JiříBurda Roman-8-5-6  0323
6.Pohunek PetrMoravec Václav41110  3033
7.Krejčí MilanRöhrl Theodor66-98 3143
8.Černý JiříPokorný Jaroslav-38-4-5 1344
9.Pohunek PetrBurda Roman3-7-8-9 1345
10.Šturc JaroslavMoravec Václav-88-99-72346
11.Černý JiříRöhrl Theodor39-8-183256
12.Pohunek PetrPokorný Jaroslav-5-10-4  0357
13.Šturc JaroslavBurda Roman-5-711-7 1358
14.Krejčí MilanMoravec Václav103-78 3168
15.Pohunek PetrRöhrl Theodor-108113 3178
16.Šturc JaroslavPokorný Jaroslav-3-5-1  0379
17.Krejčí MilanBurda Roman1-77-1083289
18.Černý JiříMoravec Václav10-7-13973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jaroslav04Röhrl Theodor13
Krejčí Milan40Pokorný Jaroslav31
Černý Jiří22Burda Roman31
Pohunek Petr22Moravec Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy