Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kavalier Sázava "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nábřeží 82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39592:627TTC Říčany "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Vladimír ml.
Trmal Jan
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-107-7783210
2.Táborský Vladimír
Šteflíček Jiří
 
 
Šanc Karel
Valenta Vratislav
 
 
-810-4-4 1311
3.Táborský VladimírValenta Vratislav-3-47-6 1312
4.Šteflíček JiříČerný Roman-8-6-10  0313
5.Táborský Vladimír ml.Šanc Karel-9-68-9 1314
6.Trmal JanPlíhal Martin-52129 3124
7.Šteflíček JiříValenta Vratislav-7-6-10  0325
8.Táborský Vladimír ml.Černý Roman55-136 3135
9.Trmal JanŠanc Karel-77-7983245
10.Táborský VladimírPlíhal Martin-5-2-7  0346
11.Táborský Vladimír ml.Valenta Vratislav-3-9-9  0347
12.Trmal JanČerný Roman6-1169 3157
13.Táborský VladimírŠanc Karel-9-8-5  0358
14.Šteflíček JiříPlíhal Martin-8-5-8  0359
15.Trmal JanValenta Vratislav5-177 3169
16.Táborský VladimírČerný Roman36-910 3179
17.Šteflíček JiříŠanc Karel-1199-6-323710
18.Táborský Vladimír ml.Plíhal MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Vladimír13Valenta Vratislav31
Šteflíček Jiří04Černý Roman13
Táborský Vladimír ml.12Šanc Karel31
Trmal Jan40Plíhal Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49437:655TJ Klučov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Menz František
Moravec Roman
 
 
-119-11-3 1301
2.Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
Kurel David
Chlumský Petr
 
 
397  3011
3.Röhrl TheodorMenz František-1-3-5  0312
4.Burda RomanMoravec Roman-5-8-6  0313
5.Pokorný JaroslavKurel David-87-6-9 1314
6.Moravec VáclavChlumský Petr-7-8-9  0315
7.Burda RomanMenz František-510-4-3 1316
8.Pokorný JaroslavMoravec Roman14-3-9-0 1317
9.Moravec VáclavKurel David-7-8-9  0318
10.Röhrl TheodorChlumský Petr-9-55-4 1319
11.Pokorný JaroslavMenz FrantišekWO    03110
12.Moravec VáclavMoravec Roman-8-4-5  03111
13.Röhrl TheodorKurel David-9-8-7  03112
14.Burda RomanChlumský Petr-121196 31212
15.Moravec VáclavMenz František-116-6-6 13213
16.Röhrl TheodorMoravec Roman-9-6-6  03214
17.Burda RomanKurel David9-7-5-11 13215
18.Pokorný JaroslavChlumský PetrWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röhrl Theodor04Menz František30
Burda Roman13Moravec Roman40
Pokorný Jaroslav02Kurel David40
Moravec Václav04Chlumský Petr21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154,
251 69 Velké Popovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16655:411Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiler Jiří
Semrád Petr
 
 
Tichý Ivo
Majer Pavel
 
 
-1210-7773210
2.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Zajíček Ivan
Lövl Jan
 
 
-108-6-0 1311
3.Semrád PetrTichý Ivo-9955 3121
4.Smola JiříLövl Jan-7-9-6  0322
5.Randák AdamZajíček Ivan8-12-8973232
6.Stupavský MilanMajer Pavel2510  3042
7.Smola JiříTichý Ivo-89-9-9 1343
8.Randák AdamLövl Jan735  3053
9.Stupavský MilanZajíček Ivan71012  3063
10.Semrád PetrMajer Pavel479  3073
11.Randák AdamTichý Ivo6610  3083
12.Stupavský MilanLövl Jan-1192-753293
13.Semrád PetrZajíček Ivan1076  30103
14.Šiler JiříMajer PavelWO    30113
15.Stupavský MilanTichý IvoWO    30123
16.Semrád PetrLövl JanWO    30133
17.Šiler JiříZajíček IvanWO    30143
18.Randák AdamMajer PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semrád Petr30Tichý Ivo12
Smola Jiří02Lövl Jan12
Randák Adam30Zajíček Ivan03
Stupavský Milan30Majer Pavel02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH PetroupimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroupimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45563:667Sokol Týnec n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Milan
Černý Jiří
 
 
Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
-8-9-4  0301
2.Škvor David
Pohunek Petr
 
 
Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
10-6-6-4 1302
3.Škvor DavidMošna Petr-7-7-7  0303
4.Pohunek PetrValenta Richard-1010-4-9 1304
5.Černý JiříMoravec Stanislav-48-47-42305
6.Krejčí MilanČervínek Petr6310  3015
7.Pohunek PetrMošna Petr-5-6-10  0316
8.Černý JiříValenta Richard-710-5-2 1317
9.Krejčí MilanMoravec Stanislav-10887 3127
10.Škvor DavidČervínek Petr-105-5-6 1328
11.Černý JiříMošna Petr3-5-83-32329
12.Krejčí MilanValenta Richard74-65 3139
13.Škvor DavidMoravec Stanislav-7-6-8  03310
14.Pohunek PetrČervínek Petr-2-7-7  03311
15.Krejčí MilanMošna Petr-8-118-8 13312
16.Škvor DavidValenta Richard712-6-5-323313
17.Pohunek PetrMoravec Stanislav-9-87-8 13314
18.Černý JiříČervínek Petr47-87 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvor David04Mošna Petr40
Pohunek Petr04Valenta Richard31
Černý Jiří13Moravec Stanislav31
Krejčí Milan31Červínek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25633:554FK Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Petr
Vokounová Adéla
 
 
Palla Přemysl
Váňa Miroslav
 
 
-3-9-4  0301
2.Holman Martin
Brant Pavel
 
 
Zrcek Miroslav
Dohnal Jaroslav
 
 
9-968 3111
3.Ptáček PetrZrcek Miroslav9-3-7-16 1312
4.Holman MartinVáňa Miroslav8-779 3122
5.Somolík ZdeněkDohnal Jaroslav5108  3032
6.Brant PavelPalla Přemysl-8-9-10  0333
7.Holman MartinZrcek Miroslav-7-969-102334
8.Somolík ZdeněkVáňa Miroslav567  3044
9.Brant PavelDohnal Jaroslav-8764 3154
10.Ptáček PetrPalla Přemysl465  3064
11.Somolík ZdeněkZrcek Miroslav634  3074
12.Brant PavelVáňa Miroslav5-98-683284
13.Ptáček PetrDohnal Jaroslav104-86 3194
14.Holman MartinPalla Přemysl983  30104
15.Brant PavelZrcek Miroslav12-9-49832114
16.Ptáček PetrVáňa Miroslav-8-389632124
17.Holman MartinDohnal JaroslavWO    30134
18.Somolík ZdeněkPalla PřemyslWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Petr31Zrcek Miroslav22
Holman Martin21Váňa Miroslav04
Somolík Zdeněk30Dohnal Jaroslav03
Brant Pavel31Palla Přemysl12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecká 617, Kutná Hora
(u nové polikliniky)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27620:567SKP Olympia Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darius Stanislav
Cikán Michal
 
 
Ženíšek Ondřej
Hejný Michal
 
 
8119  3010
2.Pekárek Pavel
Vrána Miroslav
 
 
Keroušová Michaela
Stará Kateřina
 
 
4910  3020
3.Pekárek PavelŽeníšek Ondřej-9-5-9  0321
4.Darius StanislavHejný Michal36-9-9-92322
5.Vrána MiroslavPěnkava Luboš899  3032
6.Cikán MichalStará Kateřina699  3042
7.Darius StanislavŽeníšek Ondřej-1011-6-9 1343
8.Vrána MiroslavHejný Michal5-3910 3153
9.Cikán MichalPěnkava Luboš-5-858-92354
10.Pekárek PavelStará Kateřina477  3064
11.Vrána MiroslavŽeníšek Ondřej-9-49-3 1365
12.Cikán MichalHejný Michal-5-6-6  0366
13.Pekárek PavelPěnkava Luboš734  3076
14.Darius StanislavKeroušová Michaela44-99 3186
15.Cikán MichalŽeníšek Ondřej-8-7-6  0387
16.Pekárek PavelHejný Michal-9511-8-72388
17.Darius StanislavPěnkava Luboš43-47 3198
18.Vrána MiroslavKeroušová Michaela3128  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pekárek Pavel22Ženíšek Ondřej40
Darius Stanislav22Hejný Michal31
Vrána Miroslav31Pěnkava Luboš13
Cikán Michal13Stará Kateřina02
   Keroušová Michaela02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy