Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:39458:460Sokol Uhlířské Janovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafránek Martin
Švarc Ondřej
 
 
Vlasák Ota
Červenka Jan
 
 
-10-7-11  0301
2.Kmoch Lukáš
Pícha Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Švarc OndřejČervenka Jan8-6-1-7 1312
4.Šafránek MartinVlasák Ota-3-5-4  0313
5.Kmoch LukášVáša Jiří-7-6-7  0314
6.Pícha PavelWO    3024
7.Šafránek MartinČervenka Jan7-9-89-82325
8.Kmoch LukášVlasák Ota-3-5-6  0326
9.Pícha PavelVáša Jiří-11-7-9  0327
10.Švarc OndřejWO    3037
11.Kmoch LukášČervenka Jan-8-9-7  0338
12.Pícha PavelVlasák Ota-5-6-4  0339
13.Švarc OndřejVáša Jiří-1-7-8  03310
14.Šafránek MartinWO    30410
15.Pícha PavelČervenka Jan-9-7-8  03411
16.Švarc OndřejVlasák Ota-4-4-5  03412
17.Šafránek MartinVáša Jiří-9-11-8  03413
18.Kmoch LukášWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Ondřej03Červenka Jan40
Šafránek Martin03Vlasák Ota40
Kmoch Lukáš03Váša Jiří40
Pícha Pavel03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MalešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Star Tupadly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30624:612Sokol Malešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mottl Martin
Kamenář Jan
 
 
Beneš Petr
Tyrkas Pavel
 
 
-10-1-7  0301
2.Douda Jiří
Balán Miloslav
 
 
Krátký Stanislav
Hrabaň Radek
 
 
-123-2-9 1302
3.Douda JiříBeneš Petr759  3012
4.Balán MiloslavKrátký Stanislav88-11-663222
5.Mottl MartinHrabaň Radek367  3032
6.Kamenář JanTyrkas Pavel108-47 3142
7.Balán MiloslavBeneš Petr-7-5-6  0343
8.Mottl MartinKrátký Stanislav-86613 3153
9.Kamenář JanHrabaň Radek-5-7-6  0354
10.Douda JiříKunášek Josef876  3064
11.Mottl MartinBeneš Petr78-7-1043274
12.Kamenář JanKrátký Stanislav4712  3084
13.Douda JiříHrabaň Radek6-8-9-9 1385
14.Balán MiloslavKunášek Josef-68-8-7 1386
15.Kamenář JanBeneš Petr-3-10-6  0387
16.Douda JiříKrátký Stanislav8-13911 3197
17.Balán MiloslavHrabaň Radek10-7-89932107
18.Mottl MartinKunášek Josef889  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Douda Jiří31Beneš Petr22
Balán Miloslav22Krátký Stanislav04
Mottl Martin40Hrabaň Radek22
Kamenář Jan22Tyrkas Pavel01
   Kunášek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlístovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54310:640Sokol Čáslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Tomáš
Herel Roman
 
 
Rychetský Pavel
Kasal Slavomil
 
 
-5-1-2  0301
2.Hačková Iveta
Pokorná Zdenka
 
 
Ďurana Antonín
Vančura Filip
 
 
-610-7-6 1302
3.Herel RomanVančura Filip-3-2-1  0303
4.Hačková IvetaĎurana Antonín-6-48-8 1304
5.Sojka MartinKasal Slavomil-4-1-4  0305
6.Pokorná ZdenkaRychetský Pavel-2-2-3  0306
7.Hačková IvetaVančura Filip99-7-6-92307
8.Sojka MartinĎurana Antonín-4-4-1  0308
9.Pokorná ZdenkaKasal Slavomil-110-8-6 1309
10.Herel RomanRychetský Pavel-6-1-1  03010
11.Sojka MartinVančura Filip-4-2-8  03011
12.Pokorná ZdenkaĎurana Antonín-9-6-4  03012
13.Sojka TomášKasal Slavomil-3-2-4  03013
14.Hačková IvetaRychetský Pavel-4-9-5  03014
15.Pokorná ZdenkaVančura Filip-8-7-6  03015
16.Sojka TomášĎurana Antonín-4-4-4  03016
17.Hačková IvetaKasal Slavomil-7-7-7  03017
18.Sojka MartinRychetský Pavel-5-4-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herel Roman02Vančura Filip40
Hačková Iveta04Ďurana Antonín40
Sojka Martin04Kasal Slavomil40
Pokorná Zdenka04Rychetský Pavel40
Sojka Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy