Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54323:595Sokol Čáslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Lukáš
Pícha Pavel
 
 
Ďurana Antonín
Rychetský Pavel
 
 
-5-6-3  0301
2.Nešpor Miroslav
Švarc Ondřej
 
 
Vančura Filip
Kasal Slavomil
 
 
-8-6-9  0302
3.Švarc OndřejVančura Filip-7-3-6  0303
4.Kmoch LukášĎurana Antonín-8-4-7  0304
5.Pícha PavelKasal Slavomil-5-5-6  0305
6.Nešpor MiroslavRychetský Pavel-7-8-4  0306
7.Kmoch LukášVančura Filip-6-10-7  0307
8.Pícha PavelĎurana Antonín-4-2-8  0308
9.Nešpor MiroslavKasal Slavomil-9-6-9  0309
10.Švarc OndřejRychetský Pavel-8-6-6  03010
11.Pícha PavelVančura Filip-7-8-4  03011
12.Nešpor MiroslavĎurana Antonín-9-6-4  03012
13.Švarc OndřejKasal Slavomil-5-7-4  03013
14.Kmoch LukášRychetský Pavel-7-8-3  03014
15.Nešpor MiroslavVančura Filip-9-6-6  03015
16.Švarc OndřejĎurana Antonín-4-5-3  03016
17.Kmoch LukášKasal Slavomil-7-6-2  03017
18.Pícha PavelRychetský Pavel-3-6-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ondřej04Vančura Filip40
Kmoch Lukáš04Ďurana Antonín40
Pícha Pavel04Kasal Slavomil40
Nešpor Miroslav04Rychetský Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlístovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Star Tupadly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51338:627Star Tupadly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hačková Iveta
Pokorná Zdenka
 
 
Šindelář Zdeněk
Kunášek Josef
 
 
-9-3-12  0301
2.Herel Roman
Sojka Martin
 
 
Beneš Petr
Tyrkas Pavel
 
 
-4-1-5  0302
3.Herel RomanBeneš Petr-6-2-3  0303
4.Pokorná ZdenkaŠindelář Zdeněk-8-6-6  0304
5.Sojka TomášTyrkas Pavel-2-1-5  0305
6.Hačková IvetaKunášek Josef91110  3015
7.Pokorná ZdenkaBeneš Petr-2-9-7  0316
8.Sojka Tomᚊindelář Zdeněk-6-6-9  0317
9.Hačková IvetaTyrkas Pavel8-24-7-62318
10.Herel RomanKunášek Josef-4-4-4  0319
11.Sojka TomášBeneš Petr-5-1614-5 13110
12.Hačková IvetaŠindelář Zdeněk-7-5-5  03111
13.Herel RomanTyrkas Pavel-3-1-8  03112
14.Sojka MartinKunášek Josef-4-7-8  03113
15.Hačková IvetaBeneš Petr-2-4-9  03114
16.Herel RomanŠindelář Zdeněk-2-3-4  03115
17.Sojka MartinTyrkas Pavel-4-3-6  03116
18.Sojka TomášKunášek Josef-5-7-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herel Roman04Beneš Petr40
Pokorná Zdenka02Šindelář Zdeněk40
Sojka Tomáš04Tyrkas Pavel40
Hačková Iveta13Kunášek Josef31
Sojka Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MalešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18613:411Sokol Malešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mottl Martin
Kamenář Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Douda Jiří
Balán Miloslav
 
 
Vlasák Ota
Váša Jiří
 
 
9105  3020
3.Balán MiloslavČervenka Jan939  3030
4.Kamenář JanVlasák Ota-7-15-5  0331
5.Mottl MartinVáša Jiří-81048 3141
6.Douda JiříWO    3051
7.Kamenář JanČervenka Jan-6-46883261
8.Mottl MartinVlasák Ota-9-7-14  0362
9.Douda JiříVáša Jiří284  3072
10.Balán MiloslavWO    3082
11.Mottl MartinČervenka Jan793  3092
12.Douda JiříVlasák Ota-68-7-2 1393
13.Balán MiloslavVáša Jiří-478-41132103
14.Kamenář JanWO    30113
15.Douda JiříČervenka Jan635  30123
16.Balán MiloslavVlasák Ota9-6-3-8 13124
17.Kamenář JanVáša Jiří57-811 31134
18.Mottl MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balán Miloslav21Červenka Jan04
Kamenář Jan21Vlasák Ota40
Mottl Martin21Váša Jiří04
Douda Jiří21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy