Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:35726:717Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lágner Václav
Thiel Pavel
 
 
Ševčík Jiří st.
Douša Ivan
 
 
8-107-693210
2.Prorok Jaroslav
Homola Petr
 
 
Čadil Jiří
Lambert Zdeněk
 
 
-8-4-6  0311
3.Prorok JaroslavČadil Jiří-8-765123221
4.Homola PetrLambert Zdeněk7-98-10-52322
5.Lágner VáclavŠevčík Jiří st.8-1079 3132
6.Thiel PavelDouša Ivan-7869 3142
7.Homola PetrČadil Jiří9-6-7873252
8.Lágner VáclavLambert Zdeněk95-811 3162
9.Thiel PavelŠevčík Jiří st.8-6-79-62363
10.Prorok JaroslavDouša Ivan-12-1210-5 1364
11.Lágner VáclavČadil Jiří879  3074
12.Thiel PavelLambert Zdeněk8-99-9-42375
13.Prorok JaroslavŠevčík Jiří st.-87108 3185
14.Homola PetrDouša Ivan7-10-6953295
15.Thiel PavelČadil Jiří-89-8-9 1396
16.Prorok JaroslavLambert Zdeněk-8-5-6  0397
17.Homola PetrŠevčík Jiří st.955  30107
18.Lágner VáclavDouša Ivan8-97-10632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prorok Jaroslav22Čadil Jiří13
Homola Petr31Lambert Zdeněk31
Lágner Václav40Ševčík Jiří st.13
Thiel Pavel13Douša Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33656:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikšovský Jindřich, Ing.
Svojša Petr
 
 
Ševčík Jiří ml.
Kaše Radek
 
 
-7-811-13 1301
2.Doskočil Václav
Bouma Petr
 
 
Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
69-8-8-102302
3.Mikšovský Jindřich, Ing.Ševčík Jiří ml.-7-4-9  0303
4.Svojša PetrKaše Radek98-47 3113
5.Doskočil VáclavChlumský Petr-7-69-11 1314
6.Bouma PetrPotměšil Zdeněk667  3024
7.Svojša PetrŠevčík Jiří ml.56-9-9-132325
8.Doskočil VáclavKaše Radek8-97-673235
9.Bouma PetrChlumský Petr-6-58-10 1336
10.Mikšovský Jindřich, Ing.Potměšil Zdeněk-4-315-7 1337
11.Doskočil VáclavŠevčík Jiří ml.879  3047
12.Bouma PetrKaše Radek111010  3057
13.Mikšovský Jindřich, Ing.Chlumský Petr-9-6-4  0358
14.Svojša PetrPotměšil Zdeněk14108  3068
15.Bouma PetrŠevčík Jiří ml.-7867 3178
16.Mikšovský Jindřich, Ing.Kaše Radek-6-9-5  0379
17.Svojša PetrChlumský Petr3917  3089
18.Doskočil VáclavPotměšil Zdeněk-9106-683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikšovský Jindřich, Ing.04Ševčík Jiří ml.22
Svojša Petr31Kaše Radek13
Doskočil Václav31Chlumský Petr31
Bouma Petr31Potměšil Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2000 23:44 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37697:690Sokol Týnec n.L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Červínek Petr
 
 
Bodlák Karel
Šafránek Jaroslav
 
 
-2-5-9  0301
2.Brunclík Marek
Chval Jan
 
 
Zeman Oldřich
Vrkota Jiří
 
 
-711-49-82302
3.Červínek PetrŠafránek Jaroslav1149  3012
4.Cincibus MilanBodlák Karel-47-88-102313
5.Brunclík MarekZeman Oldřich-10-8-9  0314
6.Chval JanVrkota Jiří-3-5-9  0315
7.Cincibus MilanŠafránek Jaroslav-625-973225
8.Brunclík MarekBodlák Karel-10-8-6  0326
9.Chval JanZeman Oldřich5-10-108-62327
10.Červínek PetrVrkota Jiří7-8912 3137
11.Brunclík MarekŠafránek Jaroslav75-9-1193247
12.Chval JanBodlák Karel10-8-7483257
13.Červínek PetrZeman Oldřich-9-8-8  0358
14.Cincibus MilanVrkota Jiří5-11137 3168
15.Chval JanŠafránek Jaroslav-596-743278
16.Červínek PetrBodlák Karel-121033 3188
17.Cincibus MilanZeman Oldřich8811  3098
18.Brunclík MarekVrkota Jiří-798-10932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červínek Petr31Šafránek Jaroslav04
Cincibus Milan31Bodlák Karel22
Brunclík Marek22Zeman Oldřich31
Chval Jan22Vrkota Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:49687:774Sokol Starý Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Miroslav
Petřík Petr
 
 
Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
-410-4-10 1301
2.Vejtruba František
Březina Miroslav st.
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-712-7-2 1302
3.Petřík PetrKahoun Václav-11-9-10  0303
4.Vejtruba FrantišekHavránek Stanislav-128-11-4 1304
5.Březina Miroslav st.Bajtler Luboš-85-12673214
6.Červenka MiroslavSalák Alois-109-10-5 1315
7.Vejtruba FrantišekKahoun Václav-10879 3125
8.Březina Miroslav st.Havránek Stanislav-78-15-13 1326
9.Červenka MiroslavBajtler Luboš-8-77-4 1327
10.Petřík PetrSalák Alois-88-5-9 1328
11.Březina Miroslav st.Kahoun Václav-99-6-4 1329
12.Červenka MiroslavHavránek Stanislav5-5-7-7 13210
13.Petřík PetrBajtler Luboš-68-8-8 13211
14.Vejtruba FrantišekSalák Alois127-8-4-1023212
15.Červenka MiroslavKahoun Václav88-10-8-823213
16.Petřík PetrHavránek Stanislav-64-10-13 13214
17.Vejtruba FrantišekBajtler Luboš8-10710 31314
18.Březina Miroslav st.Salák Alois-97-65-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Petr04Kahoun Václav31
Vejtruba František22Havránek Stanislav40
Březina Miroslav st.13Bajtler Luboš22
Červenka Miroslav04Salák Alois40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2000 23:44 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24522:504FK Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera David
Cikán Michal
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
6108  3010
2.Vokounová Adéla
Nekovář Petr
 
 
Čihák Jaroslav
Růžička Pavel
 
 
-7-963-82311
3.Vokounová AdélaMoravec Václav13128  3021
4.Nekovář PetrRob Karel461  3031
5.Šembera DavidČihák Jaroslav765  3041
6.Cikán MichalRůžička Pavel762  3051
7.Nekovář PetrMoravec Václav574  3061
8.Šembera DavidRob Karel-8-73-9 1362
9.Cikán MichalČihák Jaroslav8104  3072
10.Vokounová AdélaRůžička Pavel5-864 3182
11.Šembera DavidMoravec Václav7-56-8-62383
12.Cikán MichalRob Karel-869-973293
13.Vokounová AdélaČihák Jaroslav6510  30103
14.Nekovář PetrRůžička Pavel1611  30113
15.Cikán MichalMoravec VáclavWO    03114
16.Vokounová AdélaRob KarelWO    03115
17.Nekovář PetrČihák JaroslavWO    03116
18.Šembera DavidRůžička PavelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokounová Adéla30Moravec Václav12
Nekovář Petr30Rob Karel12
Šembera David12Čihák Jaroslav03
Cikán Michal30Růžička Pavel03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2000 23:44 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24700:594Sokol Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrda Lukáš
Svoboda Miloš
 
 
Kasal Jan
Malenovský Aleš
 
 
6-678 3110
2.Kopiště Milan
Váňa Josef
 
 
Bednařík Martin
Lacina Kamil
 
 
6-57-763220
3.Váňa JosefKasal Jan-7-85283230
4.Svoboda MilošLacina Kamil-107-66-62331
5.Hrda LukášBednařík Martin988  3041
6.Kopiště MilanMalenovský Aleš86-911 3151
7.Svoboda MilošKasal Jan87-6-7-92352
8.Hrda LukášLacina Kamil8-654 3162
9.Kopiště MilanBednařík Martin-98-9-8 1363
10.Váňa JosefMalenovský Aleš89-89 3173
11.Hrda LukášKasal Jan-1763 3183
12.Kopiště MilanLacina Kamil7-1278 3193
13.Váňa JosefBednařík Martin-8-8-11  0394
14.Svoboda MilošMalenovský Aleš898  30104
15.Kopiště MilanKasal Jan8910  30114
16.Váňa JosefLacina Kamil895  30124
17.Svoboda MilošBednařík Martin85-64 31134
18.Hrda LukášMalenovský Aleš8-812 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Josef31Kasal Jan13
Svoboda Miloš22Lacina Kamil13
Hrda Lukáš40Bednařík Martin22
Kopiště Milan31Malenovský Aleš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy