Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35629:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopiště Milan
Svoboda Miloš
 
 
Homola Petr
Prorok Jaroslav
 
 
-8765 3110
2.Jelínek Milan
Hampl Luděk
 
 
Klimák Josef
Batelka Petr
 
 
-9-12-8  0311
3.Kopiště MilanHomola Petr-689-563221
4.Svoboda MilošProrok Jaroslav8-876 3131
5.Jelínek MilanKlimák Josef-8-9-6  0332
6.Hampl LuděkBatelka Petr-88-79-112333
7.Svoboda MilošHomola Petr-56-5-8 1334
8.Jelínek MilanProrok Jaroslav-7-9-8  0335
9.Hampl LuděkKlimák Josef-689-593245
10.Kopiště MilanBatelka Petr675  3055
11.Jelínek MilanHomola Petr8-7-6-8 1356
12.Hampl LuděkProrok Jaroslav-8-97-6 1357
13.Kopiště MilanKlimák Josef87-6-5-92358
14.Svoboda MilošBatelka Petr689  3068
15.Hampl LuděkHomola Petr-5-8-5  0369
16.Kopiště MilanProrok Jaroslav-8656 3179
17.Svoboda MilošKlimák Josef897  3089
18.Jelínek MilanBatelka Petr-7896 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopiště Milan31Homola Petr31
Svoboda Miloš31Prorok Jaroslav22
Jelínek Milan13Klimák Josef22
Hampl Luděk13Batelka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1421:47482:664FK Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Kamil
Bednařík Martin
 
 
Šembera David
Cikán Michal
 
 
-8-96-11 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Bednařík MartinŠembera David94-5-893211
4.Lacina KamilCikán Michal8-8-76103221
5.Malenovský AlešVokounová Adéla-6-57-9 1322
6.Kačírek DavidWO    0323
7.Lacina KamilŠembera David-8-66-4 1324
8.Malenovský AlešCikán Michal-7-6-6  0325
9.Vokounová AdélaWO    0326
10.Bednařík MartinKačírek David57-7-5-92327
11.Malenovský AlešŠembera David-5-7-7  0328
12.Cikán MichalWO    0329
13.Bednařík MartinVokounová Adéla8-910-8-823210
14.Lacina KamilKačírek David-3-557-1023211
15.Šembera DavidWO    03212
16.Bednařík MartinCikán Michal-77-8-8 13213
17.Lacina KamilVokounová Adéla-8-876-923214
18.Malenovský AlešKačírek David66-55 31314

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednařík Martin13Šembera David21
Lacina Kamil13Cikán Michal21
Malenovský Aleš13Vokounová Adéla30
   Kačírek David21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32590:582nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Březina Miroslav ml.
Červenka Miroslav
 
 
-689-853210
2.Čihák Jaroslav
Růžička Pavel
 
 
Březina Miroslav st.
Vejtruba František
 
 
877  3020
3.Rob KarelVejtruba František-7-714693230
4.Čihák JaroslavČervenka Miroslav-9-910-9 1331
5.Moravec VáclavBřezina Miroslav st.-6-6-2  0332
6.Růžička PavelBřezina Miroslav ml.434  3042
7.Čihák JaroslavVejtruba František-6-5-8  0343
8.Moravec VáclavČervenka Miroslav-69-5-6 1344
9.Růžička PavelBřezina Miroslav st.-48-5-9 1345
10.Rob KarelBřezina Miroslav ml.864  3055
11.Moravec VáclavVejtruba František27-57 3165
12.Růžička PavelČervenka Miroslav-10-8-9  0366
13.Rob KarelBřezina Miroslav st.7-88-9-102367
14.Čihák JaroslavBřezina Miroslav ml.879  3077
15.Růžička PavelVejtruba František-8910-7-112378
16.Rob KarelČervenka MiroslavWO    0379
17.Čihák JaroslavBřezina Miroslav st.WO    3089
18.Moravec VáclavBřezina Miroslav ml.7106  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rob Karel21Vejtruba František22
Čihák Jaroslav12Červenka Miroslav30
Moravec Václav22Březina Miroslav st.30
Růžička Pavel13Březina Miroslav ml.04
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Starý KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7638:439Sokol Starý Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
787  3010
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Brunclík Marek
Chval Jan
 
 
694  3020
3.Kahoun VáclavNovotný Radek038  3030
4.Havránek StanislavBrunclík Marek10-778 3140
5.Bajtler LubošChval Jan768  3050
6.Salák AloisChobotová Věra698  3060
7.Havránek StanislavNovotný Radek347  3070
8.Bajtler LubošBrunclík Marek-5-810-6 1371
9.Salák AloisChval Jan7-876 3181
10.Kahoun VáclavChobotová Věra765  3091
11.Bajtler LubošNovotný Radek-8957 31101
12.Salák AloisGrumlová Jarmila766  30111
13.Kahoun VáclavChval Jan8910  30121
14.Havránek StanislavChobotová Věra785  30131
15.Salák AloisNovotný Radek732  30141
16.Kahoun VáclavGrumlová Jarmila5136  30151
17.Havránek StanislavChval Jan-99710 31161
18.Bajtler LubošChobotová Věra5169  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kahoun Václav40Novotný Radek04
Havránek Stanislav40Brunclík Marek11
Bajtler Luboš31Chval Jan04
Salák Alois40Chobotová Věra04
   Grumlová Jarmila02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:46555:637Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafránek Jaroslav
Bodlák Karel
 
 
Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
-7-8-12  0301
2.Zeman Oldřich
Vrkota Jiří
 
 
Bouma Petr
Doskočil Václav
 
 
8-89-8-102302
3.Zeman OldřichDoskočil Václav-6788 3112
4.Bodlák KarelBouma Petr4-5-4-7 1313
5.Vrkota JiříSvojša Petr-8-8-6  0314
6.Šafránek JaroslavŘíha Vlastimil-9-9-8  0315
7.Bodlák KarelDoskočil Václav-9-6-9  0316
8.Vrkota JiříBouma Petr-6-7139-62317
9.Šafránek JaroslavSvojša Petr-4-4-7  0318
10.Zeman OldřichŘíha Vlastimil89-9-4-42319
11.Vrkota JiříDoskočil Václav-4-7-8  03110
12.Šafránek JaroslavBouma Petr-7-7-9  03111
13.Zeman OldřichSvojša Petr10-9-5-2 13112
14.Bodlák KarelŘíha VlastimilWO    30212
15.Šafránek JaroslavDoskočil Václav614-5-6-523213
16.Zeman OldřichBouma Petr-968-8-623214
17.Bodlák KarelSvojša Petr-6-6-7  03215
18.Vrkota JiříŘíha VlastimilWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zeman Oldřich13Doskočil Václav31
Bodlák Karel03Bouma Petr40
Vrkota Jiří03Svojša Petr40
Šafránek Jaroslav04Říha Vlastimil20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38714:732TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Chlumský Petr
 
 
Martin Josef st.
Lambert Zdeněk
 
 
8-7-9-8 1301
2.Kaše Radek
Spáčil Ladislav
 
 
Čadil Jiří
Ševčík Jiří st.
 
 
79-108 3111
3.Ševčík Jiří ml.Martin Josef st.7-9-76-82312
4.Kaše RadekLambert Zdeněk-6-98-9 1313
5.Chlumský PetrČadil Jiří788  3023
6.Spáčil LadislavŠevčík Jiří st.-98-8-7 1324
7.Kaše RadekMartin Josef st.9-9-81093234
8.Chlumský PetrLambert Zdeněk-9-7710-82335
9.Spáčil LadislavČadil Jiří10-10-9-7 1336
10.Ševčík Jiří ml.Ševčík Jiří st.9-7810 3146
11.Chlumský PetrMartin Josef st.-68-7-9 1347
12.Spáčil LadislavLambert Zdeněk-9-108-11 1348
13.Ševčík Jiří ml.Čadil Jiří8109  3058
14.Kaše RadekŠevčík Jiří st.-7-97-9 1359
15.Spáčil LadislavMartin Josef st.9-710-7113269
16.Ševčík Jiří ml.Lambert Zdeněk9-7-7-10 13610
17.Kaše RadekČadil Jiří98-710 31710
18.Chlumský PetrŠevčík Jiří st.99-78 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Jiří ml.22Martin Josef st.22
Kaše Radek22Lambert Zdeněk40
Chlumský Petr22Čadil Jiří13
Spáčil Ladislav13Ševčík Jiří st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy