Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14693:502FK Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera David
Cikán Michal
 
 
Prorok Jaroslav
Homola Petr
 
 
-9-1175-102301
2.Vokounová Adéla
Nekovář Petr
 
 
Klimák Josef
Batelka Petr
 
 
735  3011
3.Vokounová AdélaProrok Jaroslav-86107 3121
4.Cikán MichalHomola Petr7-5-9283231
5.Šembera DavidKlimák Josef285  3041
6.Nekovář PetrBatelka Petr486  3051
7.Cikán MichalProrok Jaroslav988  3061
8.Šembera DavidHomola Petr-85127 3171
9.Nekovář PetrKlimák Josef3-867 3181
10.Vokounová AdélaBatelka Petr479  3091
11.Šembera DavidProrok Jaroslav1078  30101
12.Nekovář PetrHomola Petr-869-7-1023102
13.Vokounová AdélaKlimák Josef996  30112
14.Cikán MichalBatelka Petr526  30122
15.Nekovář PetrProrok Jaroslav8-5-96932132
16.Vokounová AdélaHomola Petr-61273 31142
17.Cikán MichalKlimák Josef565  30152
18.Šembera DavidBatelka Petr498  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokounová Adéla40Prorok Jaroslav04
Cikán Michal40Homola Petr13
Šembera David40Klimák Josef04
Nekovář Petr31Batelka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16628:502Sokol Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Miloš
Hrda Lukáš
 
 
Vejtruba František
Šíma Roman
 
 
898  3010
2.Kopiště Milan
Jelínek Milan
 
 
Červenka Miroslav
Březina Miroslav st.
 
 
987  3020
3.Svoboda MilošVejtruba František9125  3030
4.Kopiště MilanBřezina Miroslav st.6-698 3140
5.Hrda Lukᚊíma Roman876  3050
6.Jelínek MilanČervenka Miroslav-8-94-7 1351
7.Kopiště MilanVejtruba František4711  3061
8.Hrda LukášBřezina Miroslav st.986  3071
9.Jelínek MilanŠíma Roman9-97-9-82372
10.Svoboda MilošČervenka Miroslav826  3082
11.Hrda LukášVejtruba František-8566 3192
12.Jelínek MilanBřezina Miroslav st.-6-91-6 1393
13.Svoboda MilošŠíma Roman678  30103
14.Kopiště MilanČervenka Miroslav-7666 31113
15.Jelínek MilanVejtruba František-6-8-2  03114
16.Svoboda MilošBřezina Miroslav st.-78118 31124
17.Kopiště MilanŠíma Roman869  30134
18.Hrda LukášČervenka Miroslav568  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš40Vejtruba František13
Kopiště Milan40Březina Miroslav st.13
Hrda Lukáš40Šíma Roman13
Jelínek Milan04Červenka Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2000 13:34 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:26544:541Sokol Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Kamil
Bednařík Martin
 
 
Brunclík Marek
Novotný Radek
 
 
58-99 3110
2.Malenovský Aleš
Kasal Jan
 
 
Chval Jan
Grumlová Jarmila
 
 
87-6-693220
3.Kasal JanChval Jan8-718 3130
4.Bednařík MartinGrumlová Jarmila898  3040
5.Malenovský AlešNovotný Radek-4-4-5  0341
6.Lacina KamilBrunclík Marek-8-87653251
7.Bednařík MartinChval Jan196  3061
8.Malenovský AlešGrumlová Jarmila887  3071
9.Lacina KamilNovotný Radek-8-7-6  0372
10.Kasal JanBrunclík Marek-9-6-6  0373
11.Malenovský AlešChval Jan-8-86-6 1374
12.Lacina KamilGrumlová Jarmila89-88 3184
13.Kasal JanNovotný Radek768  3094
14.Bednařík MartinBrunclík Marek-8538 31104
15.Lacina KamilChval Jan887  30114
16.Kasal JanGrumlová JarmilaWO    03115
17.Bednařík MartinNovotný Radek667  30125
18.Malenovský AlešBrunclík MarekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kasal Jan21Chval Jan13
Bednařík Martin40Grumlová Jarmila03
Malenovský Aleš12Novotný Radek22
Lacina Kamil31Brunclík Marek12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2000 13:34 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30694:626Sokol Kostelec n.Č.l. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Jaroslav
Růžička Pavel
 
 
Bouma Petr
Doskočil Václav
 
 
-99-12-7 1301
2.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Vaníček Ivan
Duchoň Jiří
 
 
866  3011
3.Moravec VáclavBouma Petr-6-1075113221
4.Rob KarelDoskočil Václav-799-893231
5.Čihák JaroslavVaníček Ivan847  3041
6.Růžička PavelDuchoň Jiří976  3051
7.Rob KarelBouma Petr-10-1310-8 1352
8.Čihák JaroslavDoskočil Václav79-12-9-102353
9.Růžička PavelVaníček Ivan-8848 3163
10.Moravec VáclavDuchoň Jiří654  3073
11.Čihák JaroslavBouma Petr-98-77-62374
12.Růžička PavelDoskočil Václav-8-49-8 1375
13.Moravec VáclavVaníček Ivan7-9-109-112376
14.Rob KarelDuchoň Jiří837  3086
15.Růžička PavelBouma Petr-7-6-8  0387
16.Moravec VáclavDoskočil Václav-59-7-9 1388
17.Rob KarelVaníček Ivan83-84 3198
18.Čihák JaroslavDuchoň Jiří557  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav22Bouma Petr31
Rob Karel31Doskočil Václav31
Čihák Jaroslav22Vaníček Ivan13
Růžička Pavel22Duchoň Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Starý KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:25703:587Sokol Starý Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Ševčík Jiří st.
Douša Ivan
 
 
-8-7-4  0301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Lambert Zdeněk
Slaný Lukáš
 
 
456  3011
3.Salák AloisLambert Zdeněk8-7-9-4 1312
4.Kahoun VáclavŠevčík Jiří st.777  3022
5.Havránek StanislavDouša Ivan-848-1053232
6.Bajtler LubošSlaný Lukáš786  3042
7.Kahoun VáclavLambert Zdeněk7-6-5973252
8.Havránek StanislavŠevčík Jiří st.-10-677-92353
9.Bajtler LubošDouša Ivan-1048-993263
10.Salák AloisSlaný Lukáš546  3073
11.Havránek StanislavLambert Zdeněk13810  3083
12.Bajtler LubošŠevčík Jiří st.57-610 3193
13.Salák AloisDouša Ivan-9546 31103
14.Kahoun VáclavSlaný Lukáš74-84 31113
15.Bajtler LubošLambert Zdeněk-13-87-6 13114
16.Salák AloisŠevčík Jiří st.-87-98732124
17.Kahoun VáclavDouša Ivan845  30134
18.Havránek StanislavSlaný Lukáš10-7-48332144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois31Lambert Zdeněk22
Kahoun Václav40Ševčík Jiří st.13
Havránek Stanislav31Douša Ivan04
Bajtler Luboš31Slaný Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:50655:732TJ Klučov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Zeman Oldřich
 
 
Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
87-9-9-92301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Kaše Radek
Slaný Vlastimil
 
 
-79-8-7 1302
3.Vrkota JiříChlumský Petr-7-5-7  0303
4.Voslař JiříŠevčík Jiří ml.10-75-473213
5.Zeman OldřichKaše Radek-28-8-8 1314
6.Šafránek JaroslavSlaný Vlastimil-62-107-82315
7.Voslař JiříChlumský Petr-6-9-9  0316
8.Zeman OldřichŠevčík Jiří ml.-7-88-9 1317
9.Šafránek JaroslavKaše Radek-9-69-6 1318
10.Vrkota JiříSlaný Vlastimil-745-893228
11.Zeman OldřichChlumský Petr-9-9-8  0329
12.Šafránek JaroslavŠevčík Jiří ml.-768-873239
13.Vrkota JiříKaše Radek-910-85-823310
14.Voslař JiříSlaný Vlastimil-6-5-8  03311
15.Šafránek JaroslavChlumský Petr9-6-11-5 13312
16.Vrkota JiříŠevčík Jiří ml.5-9-16-6 13313
17.Voslař JiříKaše Radek-511-9-8 13314
18.Zeman OldřichSlaný Vlastimil7-62-5432414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrkota Jiří13Chlumský Petr40
Voslař Jiří13Ševčík Jiří ml.22
Zeman Oldřich13Kaše Radek40
Šafránek Jaroslav13Slaný Vlastimil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy