Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25681:588Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lágner Václav
Mašín Miloslav
 
 
Růžička Pavel
Čihák Jaroslav
 
 
867  3010
2.Prorok Jaroslav
Homola Petr
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
8-4-8583220
3.Prorok JaroslavMoravec Václav28-6-6-42321
4.Homola PetrČihák Jaroslav75-47 3131
5.Lágner VáclavRůžička Pavel678  3041
6.Mašín MiloslavRob Karel965  3051
7.Homola PetrMoravec Václav10117  3061
8.Lágner VáclavČihák Jaroslav-103-8753271
9.Mašín MiloslavRůžička Pavel248  3081
10.Prorok JaroslavRob Karel8-6-7963291
11.Lágner VáclavMoravec Václav8-6-89832101
12.Mašín MiloslavČihák Jaroslav849  30111
13.Prorok JaroslavRůžička Pavel-6-789432121
14.Homola PetrRob Karel-74-8-7 13122
15.Mašín MiloslavMoravec Václav-10-10-10  03123
16.Prorok JaroslavČihák Jaroslav8-779 31133
17.Homola PetrRůžička Pavel-7965 31143
18.Lágner VáclavRob Karel-10-10-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav31Moravec Václav22
Homola Petr31Čihák Jaroslav04
Lágner Václav31Růžička Pavel04
Mašín Miloslav31Rob Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36632:665Sokol Starý Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasal Jan
Malenovský Aleš
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-86-8-5 1301
2.Bednařík Martin
Lacina Kamil
 
 
Salák Alois
Svoboda Pavel
 
 
-66-8-9 1302
3.Kasal JanKahoun Václav510-75 3112
4.Bednařík MartinHavránek Stanislav7-499 3122
5.Lacina KamilSalák Alois-6-5-5  0323
6.Malenovský AlešSvoboda Pavel-118-9-8 1324
7.Bednařík MartinKahoun Václav-12-5-9  0325
8.Lacina KamilHavránek Stanislav-6-10107-52326
9.Malenovský AlešSalák Alois-10115-773236
10.Kasal JanSvoboda Pavel436  3046
11.Lacina KamilKahoun Václav-4-1015-6 1347
12.Malenovský AlešHavránek Stanislav-46-98-62348
13.Kasal JanSalák Alois1498  3058
14.Bednařík MartinSvoboda Pavel9-887 3168
15.Malenovský AlešKahoun Václav-9-119-5 1369
16.Kasal JanHavránek Stanislav-8998 3179
17.Bednařík MartinSalák Alois-3-6-2  03710
18.Lacina KamilSvoboda Pavel688  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kasal Jan40Kahoun Václav31
Bednařík Martin22Havránek Stanislav22
Lacina Kamil13Salák Alois22
Malenovský Aleš13Svoboda Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:22711:613Sokol Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrda Lukáš
Svoboda Miloš
 
 
Bodlák Karel
Zeman Oldřich
 
 
678  3010
2.Váňa Josef
Kopiště Milan
 
 
Šafránek Jaroslav
Vrkota Jiří
 
 
-678-9133220
3.Svoboda MilošŠafránek Jaroslav1065  3030
4.Váňa JosefBodlák Karel-24-3-8 1331
5.Hrda LukášZeman Oldřich765  3041
6.Kopiště MilanVrkota Jiří898  3051
7.Váňa JosefŠafránek Jaroslav10-89-11123261
8.Hrda LukášBodlák Karel67-4-983271
9.Kopiště MilanZeman Oldřich8-869 3181
10.Svoboda MilošVrkota Jiří-91178 3191
11.Jelínek MilanŠafránek Jaroslav8-99-7632101
12.Kopiště MilanBodlák Karel-8-6-3  03102
13.Svoboda MilošZeman Oldřich947  30112
14.Váňa JosefVrkota Jiří655  30122
15.Kopiště MilanŠafránek Jaroslav79-86 31132
16.Svoboda MilošBodlák Karel88-8-11632142
17.Váňa JosefZeman Oldřich-89-87932152
18.Jelínek MilanVrkota Jiří-8777 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš40Šafránek Jaroslav04
Váňa Josef31Bodlák Karel22
Hrda Lukáš20Zeman Oldřich04
Kopiště Milan31Vrkota Jiří04
Jelínek Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27716:619FK Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somolík Zdeněk
Vokounová Adéla
 
 
Ševčík Jiří ml.
Slaný Vlastimil
 
 
264  3010
2.Cikán Michal
Šembera David
 
 
Spáčil Ladislav
Chlumský Petr
 
 
8-96-893220
3.Cikán MichalŠevčík Jiří ml.9-106-733230
4.Vokounová AdélaSlaný Vlastimil759  3040
5.Šembera DavidSpáčil Ladislav-118-99-52341
6.Somolík ZdeněkChlumský Petr767  3051
7.Vokounová AdélaŠevčík Jiří ml.486  3061
8.Šembera DavidSlaný Vlastimil-8976 3171
9.Somolík ZdeněkSpáčil Ladislav81011  3081
10.Cikán MichalChlumský Petr-896-9-72382
11.Šembera DavidŠevčík Jiří ml.7-9-8663292
12.Somolík ZdeněkSlaný Vlastimil565  30102
13.Cikán MichalSpáčil Ladislav9-7-77-323103
14.Vokounová AdélaChlumský Petr-9-99-8 13104
15.Somolík ZdeněkŠevčík Jiří ml.568  30114
16.Cikán MichalSlaný Vlastimil-913-7-9 13115
17.Vokounová AdélaSpáčil Ladislav-87-68932125
18.Šembera DavidChlumský Petr8-7-9-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cikán Michal13Ševčík Jiří ml.04
Vokounová Adéla31Slaný Vlastimil13
Šembera David22Spáčil Ladislav22
Somolík Zdeněk40Chlumský Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31687:650TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Josef st.
Čadil Jiří
 
 
Petřík Petr
Vejtruba František
 
 
-77118 3110
2.Lambert Zdeněk
Ševčík Jiří st.
 
 
Červenka Miroslav
Březina Miroslav st.
 
 
8-7-8-9 1311
3.Martin Josef st.Červenka Miroslav1178  3021
4.Lambert ZdeněkPetřík Petr-9-1010-11 1322
5.Čadil JiříVejtruba František13127  3032
6.Ševčík Jiří st.Březina Miroslav st.-9-7-11  0333
7.Lambert ZdeněkČervenka Miroslav-47914 3143
8.Čadil JiříPetřík Petr-10-39-6 1344
9.Ševčík Jiří st.Vejtruba František-679-973254
10.Martin Josef st.Březina Miroslav st.689  3064
11.Čadil JiříČervenka Miroslav53-10-323274
12.Ševčík Jiří st.Petřík Petr763  3084
13.Martin Josef st.Vejtruba František876  3094
14.Lambert ZdeněkBřezina Miroslav st.-7-6-8  0395
15.Ševčík Jiří st.Červenka Miroslav11-98-41232105
16.Martin Josef st.Petřík Petr-1023-8532115
17.Lambert ZdeněkVejtruba František-7-67-8 13116
18.Čadil JiříBřezina Miroslav st.10-48-9-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martin Josef st.40Červenka Miroslav04
Lambert Zdeněk13Petřík Petr22
Čadil Jiří22Vejtruba František13
Ševčík Jiří st.31Březina Miroslav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38538:624Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Červínek Petr
 
 
Bouma Petr
Doskočil Václav
 
 
-9-59-6 1301
2.Novotný Radek
Brunclík Marek
 
 
Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
-10-89-9 1302
3.Červínek PetrBouma Petr-6959 3112
4.Brunclík MarekDoskočil Václav7-699 3122
5.Chval JanSvojša Petr-7-5-8  0323
6.Cincibus MilanŘíha Vlastimil963  3033
7.Brunclík MarekBouma Petr7610  3043
8.Chval JanDoskočil Václav-8-4-2  0344
9.Cincibus MilanSvojša Petr-9-6-3  0345
10.Červínek PetrŘíha Vlastimil989  3055
11.Novotný RadekBouma Petr8-1111-7-92356
12.Cincibus MilanDoskočil Václav-4-2-3  0357
13.Červínek PetrSvojša Petr-8-10-7  0358
14.Brunclík MarekŘíha Vlastimil-8-481073268
15.Cincibus MilanBouma Petr-11-7-6  0369
16.Červínek PetrDoskočil Václav-7-5-7  03610
17.Brunclík MarekSvojša Petr79-87 31710
18.Novotný RadekŘíha Vlastimil-8-9-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červínek Petr22Bouma Petr22
Brunclík Marek40Doskočil Václav31
Chval Jan02Svojša Petr31
Cincibus Milan13Říha Vlastimil13
Novotný Radek02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy