Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40496:585Sokol Starý Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batelka Petr
Mašín Miloslav
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-6-7-5  0301
2.Prorok Jaroslav
Homola Petr
 
 
Salák Alois
Svoboda Pavel
 
 
688  3011
3.Prorok JaroslavKahoun Václav-6-9-4  0312
4.Homola PetrHavránek Stanislav-8-67-8 1313
5.Batelka PetrSalák Alois-4-3-5  0314
6.Mašín MiloslavSvoboda Pavel764  3024
7.Homola PetrKahoun Václav9-6-8-6 1325
8.Batelka PetrHavránek Stanislav-5-6-6  0326
9.Mašín MiloslavSalák Alois-97-108-62327
10.Prorok JaroslavSvoboda Pavel657  3037
11.Batelka PetrKahoun Václav-4-4-6  0338
12.Mašín MiloslavHavránek Stanislav-6-97-6 1339
13.Prorok JaroslavSalák Alois8-7-6-9 13310
14.Homola PetrSvoboda Pavel754  30410
15.Mašín MiloslavKahoun Václav-6-8-8  03411
16.Prorok JaroslavHavránek Stanislav-8-10-6  03412
17.Homola PetrSalák Alois-9-6-8  03413
18.Batelka PetrSvoboda Pavel78-69 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prorok Jaroslav13Kahoun Václav40
Homola Petr13Havránek Stanislav40
Batelka Petr13Salák Alois40
Mašín Miloslav13Svoboda Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 12:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1430:45647:749Sokol Kostelec n.Č.l. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Oldřich
Vrkota Jiří
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
-8589 3110
2.Bodlák Karel
Šafránek Jaroslav
 
 
Čihák Jaroslav
Růžička Pavel
 
 
-5-79-9 1311
3.Vrkota JiříMoravec Václav-5-8-11  0312
4.Zeman OldřichČihák Jaroslav-10-7-7  0313
5.Šafránek JaroslavRob Karel7-78-9-62314
6.Bodlák KarelRůžička Pavel-8-998-82315
7.Zeman OldřichMoravec Václav-6129-7-72316
8.Šafránek JaroslavČihák Jaroslav-79-67-72317
9.Bodlák KarelRob Karel89-79 3127
10.Vrkota JiříRůžička Pavel-48-910-102328
11.Šafránek JaroslavMoravec Václav-7139-4-82329
12.Bodlák KarelČihák Jaroslav785  3039
13.Vrkota JiříRob Karel-10-96-7 13310
14.Zeman OldřichRůžička Pavel-77-9-8 13311
15.Bodlák KarelMoravec Václav87-7-8-823312
16.Vrkota JiříČihák Jaroslav-19-6-9 13313
17.Zeman OldřichRob KarelWO    03314
18.Šafránek JaroslavRůžička Pavel810-68 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkota Jiří04Moravec Václav40
Zeman Oldřich03Čihák Jaroslav31
Šafránek Jaroslav13Rob Karel21
Bodlák Karel22Růžička Pavel31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22691:518TJ Klučov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Zdeněk
Kaše Radek
 
 
Šindelář Josef
Malenovský Aleš
 
 
-9-8-5  0301
2.Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
Lacina Kamil
Bednařík Martin
 
 
78-97 3111
3.Potměšil ZdeněkBednařík Martin78-99 3121
4.Kaše RadekŠindelář Josef867  3031
5.Chlumský PetrMalenovský Aleš567  3041
6.Ševčík Jiří ml.Lacina Kamil7-87-8-72342
7.Kaše RadekBednařík Martin4-6-7833252
8.Chlumský PetrŠindelář Josef-256-3103262
9.Ševčík Jiří ml.Malenovský Aleš-106-7673272
10.Potměšil ZdeněkLacina Kamil8-7-6-10 1373
11.Chlumský PetrBednařík Martin567  3083
12.Ševčík Jiří ml.Šindelář Josef675  3093
13.Potměšil ZdeněkMalenovský Aleš8-1096 31103
14.Kaše RadekLacina Kamil-7109-7832113
15.Ševčík Jiří ml.Bednařík MartinWO    30123
16.Potměšil ZdeněkŠindelář Josef10-8-77832133
17.Kaše RadekMalenovský AlešWO    30143
18.Chlumský PetrLacina KamilWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potměšil Zdeněk31Bednařík Martin03
Kaše Radek30Šindelář Josef04
Chlumský Petr30Malenovský Aleš03
Ševčík Jiří ml.21Lacina Kamil21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 03:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28689:607TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lambert Zdeněk
Ševčík Jiří st.
 
 
Hampl Luděk
Jelínek Milan
 
 
864  3010
2.Douša Ivan
Slaný Lukáš
 
 
Svoboda Miloš
Kopiště Milan
 
 
-6-8-6  0311
3.Lambert ZdeněkKopiště Milan68-1410 3121
4.Ševčík Jiří st.Svoboda Miloš10-8-6-9 1322
5.Douša IvanHampl Luděk-6843 3132
6.Slaný LukášJelínek Milan5-6910 3142
7.Ševčík Jiří st.Kopiště Milan510-911 3152
8.Douša IvanSvoboda Miloš-6109-8-112353
9.Slaný LukášHampl Luděk4-10-85-112354
10.Lambert ZdeněkJelínek Milan545  3064
11.Douša IvanKopiště Milan810-9-10-82365
12.Slaný LukášSvoboda Miloš-8-6-4  0366
13.Lambert ZdeněkHampl Luděk487  3076
14.Ševčík Jiří st.Jelínek Milan84-103 3186
15.Slaný LukášKopiště Milan5-4-10-6 1387
16.Lambert ZdeněkSvoboda Miloš-8-1049133297
17.Ševčík Jiří st.Hampl Luděk1087  30107
18.Douša IvanJelínek Milan549  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lambert Zdeněk40Kopiště Milan22
Ševčík Jiří st.31Svoboda Miloš31
Douša Ivan22Hampl Luděk13
Slaný Lukáš13Jelínek Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14655:491Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doskočil Václav
Bouma Petr
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
-89105 3110
2.Svojša Petr
Mikšovský Jindřich, Ing.
 
 
Jareš Libor
Uhlík Roman
 
 
864  3020
3.Doskočil VáclavLaštovička Jiří7-896 3130
4.Bouma PetrKačírek David668  3040
5.Svojša PetrJareš Libor794  3050
6.Mikšovský Jindřich, Ing.Uhlík Roman10-9-87103260
7.Bouma PetrLaštovička Jiří54-106 3170
8.Svojša PetrKačírek David-9587 3180
9.Mikšovský Jindřich, Ing.Jareš Libor887  3090
10.Doskočil VáclavUhlík Roman728  30100
11.Svojša PetrLaštovička Jiří9106  30110
12.Mikšovský Jindřich, Ing.Kačírek David-4-9-13  03111
13.Doskočil VáclavJareš Libor7814  30121
14.Bouma PetrUhlík Roman968  30131
15.Mikšovský Jindřich, Ing.Laštovička Jiří-7-8-8  03132
16.Doskočil VáclavKačírek David-987-61132142
17.Bouma PetrJareš Libor524  30152
18.Svojša PetrUhlík Roman732  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doskočil Václav40Laštovička Jiří13
Bouma Petr40Kačírek David13
Svojša Petr40Jareš Libor04
Mikšovský Jindřich, Ing.22Uhlík Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:34405:481SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brunclík Marek
Cincibus Milan
 
 
Červenka Miroslav
Březina Miroslav st.
 
 
-8-8-6  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Chval JanBřezina Miroslav st.-410-4-6 1302
4.Brunclík MarekČervenka Miroslav848  3012
5.Cincibus MilanPetřík Petr-41210-473222
6.         
7.Brunclík MarekBřezina Miroslav st.-64-3-7 1323
8.Červínek PetrČervenka Miroslav-6-5-8  0324
9.Petřík PetrWO    0325
10.Chval JanWO    3035
11.Červínek PetrBřezina Miroslav st.-37-7-2 1336
12.Červenka MiroslavWO    0337
13.Chval JanPetřík Petr-16-78-8 1338
14.Brunclík MarekWO    3048
15.Březina Miroslav st.WO    0349
16.Chval JanČervenka Miroslav-8-5-8  03410
17.Brunclík MarekPetřík Petr8-8-78632510
18.Červínek PetrWO    30610

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chval Jan03Březina Miroslav st.30
Brunclík Marek21Červenka Miroslav21
Cincibus Milan10Petřík Petr12
Červínek Petr02   
WO33WO33

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy