Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:43668:714FK Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lágner Václav
Thiel Pavel
 
 
Cikán Michal
Šembera David
 
 
10-9-7-5 1301
2.Prorok Jaroslav
Homola Petr
 
 
Vokounová Adéla
Kačírek David
 
 
10-109-9-72302
3.Prorok JaroslavKačírek David-10-1010-8 1303
4.Homola PetrVokounová Adéla-910-8-8 1304
5.Lágner VáclavŠembera David-99-99-82305
6.Thiel PavelCikán Michal79-68 3115
7.Homola PetrKačírek David-89-8773225
8.Lágner VáclavVokounová Adéla371  3035
9.Thiel PavelŠembera David-88-816-122336
10.Prorok JaroslavCikán Michal8-78-8-82337
11.Lágner VáclavKačírek David426  3047
12.Thiel PavelVokounová Adéla-6-7-5  0348
13.Prorok JaroslavŠembera David8-78-8-82349
14.Batelka PetrCikán Michal-4-8-7  03410
15.Thiel PavelKačírek David8-698 31510
16.Prorok JaroslavVokounová Adéla-89-7-8 13511
17.Batelka PetrŠembera David-6-4-5  03512
18.Lágner VáclavCikán Michal-8-107-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prorok Jaroslav04Kačírek David13
Homola Petr11Vokounová Adéla31
Lágner Václav22Šembera David40
Thiel Pavel22Cikán Michal31
Batelka Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39665:666Sokol Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Petr
Vejtruba František
 
 
Svoboda Miloš
Hrda Lukáš
 
 
-5-48-5 1301
2.Červenka Miroslav
Březina Miroslav st.
 
 
Kopiště Milan
Váňa Josef
 
 
-10-89-7 1302
3.Petřík PetrKopiště Milan-9-88-8 1303
4.Vejtruba FrantišekVáňa Josef6-5312 3113
5.Březina Miroslav st.Svoboda Miloš566  3023
6.Červenka MiroslavHrda Lukáš-13-3-7  0324
7.Vejtruba FrantišekKopiště Milan4-5-91073234
8.Březina Miroslav st.Váňa Josef-69-7863244
9.Červenka MiroslavSvoboda Miloš28-8-8-62345
10.Petřík PetrHrda Lukáš6-10-9-3 1346
11.Březina Miroslav st.Kopiště Milan845  3056
12.Červenka MiroslavVáňa Josef810-8-653266
13.Petřík PetrSvoboda Miloš2-9-6-7 1367
14.Vejtruba FrantišekHrda Lukáš-411-8-9 1368
15.Červenka MiroslavKopiště Milan569  3078
16.Petřík PetrVáňa Josef-11-87573288
17.Vejtruba FrantišekSvoboda Miloš6-9-75-122389
18.Březina Miroslav st.Hrda Lukáš-8-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Petr13Kopiště Milan13
Vejtruba František22Váňa Josef04
Březina Miroslav st.31Svoboda Miloš31
Červenka Miroslav22Hrda Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:42667:730Sokol Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Červínek Petr
 
 
Lacina Kamil
Bednařík Martin
 
 
8-9-7-8 1301
2.Brunclík Marek
Novotný Radek
 
 
Malenovský Aleš
Kasal Jan
 
 
-12-89763211
3.Brunclík MarekKasal Jan-105-4-10 1312
4.Cincibus MilanBednařík Martin-6-61412-62313
5.Červínek PetrMalenovský Aleš-4-3-14  0314
6.Novotný RadekLacina Kamil98-10-9-82315
7.Cincibus MilanKasal Jan886  3025
8.Červínek PetrBednařík Martin8-87-6-32326
9.Novotný RadekMalenovský Aleš-9-8-3  0327
10.Brunclík MarekLacina Kamil8-9-7963237
11.Červínek PetrKasal Jan-8-35-3 1338
12.Novotný RadekBednařík Martin89-8-3-72339
13.Brunclík MarekMalenovský Aleš9-986 3149
14.Cincibus MilanLacina Kamil8-2-8-2 13410
15.Novotný RadekKasal Jan-8 -9-6 03411
16.Brunclík MarekBednařík Martin8104  30511
17.Cincibus MilanMalenovský Aleš-9-689332611
18.Červínek PetrLacina Kamil79-8-9832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brunclík Marek31Kasal Jan31
Cincibus Milan22Bednařík Martin31
Červínek Petr13Malenovský Aleš22
Novotný Radek04Lacina Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23632:550Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
765  3010
2.Doskočil Václav
Vaníček Ivan
 
 
Čihák Jaroslav
Růžička Pavel
 
 
8-6-5-9 1311
3.Svojša PetrČihák Jaroslav-88-8-10 1312
4.Říha VlastimilMoravec Václav-9894 3122
5.Doskočil VáclavRob Karel768  3032
6.Vaníček IvanRůžička Pavel7-68-8-102333
7.Říha VlastimilČihák Jaroslav979  3043
8.Doskočil VáclavMoravec Václav39-911 3153
9.Vaníček IvanRob Karel-7-9-8  0354
10.Svojša PetrRůžička Pavel789  3064
11.Doskočil VáclavČihák Jaroslav-7-98-8 1365
12.Vaníček IvanMoravec Václav-887-993275
13.Svojša PetrRob Karel786  3085
14.Říha VlastimilRůžička Pavel8-777 3195
15.Vaníček IvanČihák Jaroslav-8-4-7  0396
16.Svojša PetrMoravec Václav674  30106
17.Říha VlastimilRob Karel584  30116
18.Doskočil VáclavRůžička Pavel896  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojša Petr31Čihák Jaroslav31
Říha Vlastimil40Moravec Václav04
Doskočil Václav31Rob Karel13
Vaníček Ivan13Růžička Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30647:512TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Josef st.
Ševčík Jiří st.
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
7-8-6-12 1301
2.Lambert Zdeněk
Douša Ivan
 
 

 
 
WO    3011
3.Martin Josef st.Kahoun Václav-7-846-32312
4.Ševčík Jiří st.Havránek Stanislav-876-883222
5.Douša IvanSalák Alois-10-8-8  0323
6.Lambert ZdeněkWO    3033
7.Ševčík Jiří st.Kahoun Václav-8-4-7  0334
8.Douša IvanHavránek Stanislav-77-38113244
9.Lambert ZdeněkSalák Alois-8-641093254
10.Martin Josef st.WO    3064
11.Douša IvanKahoun Václav10-3-9-9 1365
12.Lambert ZdeněkHavránek Stanislav86-10-11-92366
13.Martin Josef st.Salák Alois-68-68-92367
14.Ševčík Jiří st.WO    3077
15.Lambert ZdeněkKahoun Václav8114  3087
16.Martin Josef st.Havránek Stanislav7108  3097
17.Ševčík Jiří st.Salák Alois-7-6-8  0398
18.Douša IvanWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Martin Josef st.12Kahoun Václav31
Ševčík Jiří st.12Havránek Stanislav13
Douša Ivan12Salák Alois31
Lambert Zdeněk21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:26696:607TJ Klučov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
Zeman Oldřich
Šafránek Jaroslav
 
 
-7788 3110
2.Spáčil Ladislav
Potměšil Zdeněk
 
 
Vrkota Jiří
Bodlák Karel
 
 
-0-00083220
3.Chlumský PetrŠafránek Jaroslav977  3030
4.Ševčík Jiří ml.Zeman Oldřich-9788 3140
5.Spáčil LadislavVrkota Jiří-874-573250
6.Potměšil ZdeněkBodlák Karel-787-9-52351
7.Ševčík Jiří ml.Šafránek Jaroslav-12-3573261
8.Spáčil LadislavZeman Oldřich5810  3071
9.Potměšil ZdeněkVrkota Jiří-9-7-9  0372
10.Chlumský PetrBodlák Karel87-25 3182
11.Spáčil LadislavŠafránek Jaroslav6-898 3192
12.Potměšil ZdeněkZeman Oldřich-8-987-102393
13.Chlumský PetrVrkota Jiří3-256 31103
14.Ševčík Jiří ml.Bodlák Karel-88-76-923104
15.Potměšil ZdeněkŠafránek Jaroslav578  30114
16.Chlumský PetrZeman Oldřich567  30124
17.Ševčík Jiří ml.Vrkota Jiří-88-79732134
18.Spáčil LadislavBodlák Karel-10987 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlumský Petr40Šafránek Jaroslav04
Ševčík Jiří ml.31Zeman Oldřich13
Spáčil Ladislav40Vrkota Jiří13
Potměšil Zdeněk13Bodlák Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy