Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54504:676Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Kratochvílová Lenka
 
 
Vojtíšek Tomáš
Krombholz Josef
 
 
-5-6-11  0301
2.Batelková Anna
Borovička Tomáš
 
 
Jursová Klára
Klimeš Vladimír
 
 
-7-10-11  0302
3.Cikán MiloslavVojtíšek Tomáš-87-7-9 1303
4.Kratochvílová LenkaKrombholz Josef-11-14-10  0304
5.Batelková AnnaJursová Klára-8-7-8  0305
6.Borovička TomášKlimeš Vladimír-9-9-9  0306
7.Kratochvílová LenkaVojtíšek Tomáš9-8-7-5 1307
8.Batelková AnnaKrombholz Josef-6-7-7  0308
9.Borovička TomášJursová Klára-9-5-10  0309
10.Cikán MiloslavKlimeš Vladimír-11-11-6  03010
11.Batelková AnnaVojtíšek Tomáš-8-5-7  03011
12.Borovička TomášKlimeš Vladimír st.-5-7-4  03012
13.Cikán MiloslavJursová Klára-89-58-723013
14.Kratochvílová LenkaKlimeš Vladimír9-7-87-823014
15.Borovička TomášVojtíšek Tomáš-7-6-8  03015
16.Cikán MiloslavKlimeš Vladimír st.-8-7-9  03016
17.Kratochvílová LenkaJursová Klára-58-7-9 13017
18.Batelková AnnaKlimeš Vladimír-67-8-6 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cikán Miloslav04Vojtíšek Tomáš40
Kratochvílová Lenka04Krombholz Josef20
Batelková Anna04Jursová Klára40
Borovička Tomáš04Klimeš Vladimír40
   Klimeš Vladimír st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40643:707TJ Klučov "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Smrkovský Jindřich
 
 
Douša Ivan
Potměšil Zdeněk
 
 
899  3010
2.Slušný Vlastimil
Valtr Petr
 
 
Slaný Vlastimil
Slaný Lukáš
 
 
8-8-12-6 1311
3.Smrkovský JindřichDouša Ivan-8-6-6  0312
4.Dej FrantišekSlaný Vlastimil-9-711893222
5.Valtr PetrPotměšil Zdeněk-7-8-7  0323
6.Slušný VlastimilSlaný Lukáš-6889 3133
7.Dej FrantišekDouša Ivan875  3043
8.Valtr PetrSlaný Vlastimil9-9-78-92344
9.Slušný VlastimilPotměšil Zdeněk9-987 3154
10.Smrkovský JindřichSlaný Lukáš87-9-653264
11.Valtr PetrDouša Ivan-77-8-6 1365
12.Slušný VlastimilSlaný Vlastimil9-99-993275
13.Smrkovský JindřichPotměšil Zdeněk-5-4-4  0376
14.Dej FrantišekSlaný Lukáš9-99-8-82377
15.Slušný VlastimilDouša Ivan8-67-9103287
16.Smrkovský JindřichSlaný Vlastimil4-78-6-92388
17.Dej FrantišekPotměšil ZdeněkWO    0389
18.Valtr PetrSlaný Lukáš-9-67-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrkovský Jindřich13Douša Ivan22
Dej František21Slaný Vlastimil22
Valtr Petr04Potměšil Zdeněk21
Slušný Vlastimil40Slaný Lukáš22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VelimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:21706:606Sokol Velim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Martin
Jeřala Pavel
 
 
Holeček Martin
Voslař Jiří
 
 
-5674 3110
2.Petřík Daniel
Jeřala Lukáš
 
 
Šíma Roman
Kainar Václav
 
 
469  3020
3.Jeřala PavelHoleček Martin276  3030
4.Jeřala LukášVoslař Jiří8-789 3140
5.Petřík DanielŠíma Roman762  3050
6.Škopek MartinKainar Václav-5886 3160
7.Jeřala LukášHoleček Martin-59-71293270
8.Petřík DanielVoslař Jiří897  3080
9.Škopek MartinŠíma Roman-69-3873290
10.Jeřala PavelKainar Václav874  30100
11.Petřík DanielHoleček Martin57-7-111132110
12.Škopek MartinVoslař Jiří48-96 31120
13.Sixta PavelŠíma Roman-789-71032130
14.Jeřala LukášKainar Václav-98-510-623131
15.Škopek MartinHoleček Martin875  30141
16.Sixta PavelVoslař Jiří8-697 31151
17.Jeřala Lukᚊíma Roman69-5-4832161
18.Petřík DanielKainar Václav-79-10-7 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřala Pavel20Holeček Martin04
Jeřala Lukáš31Voslař Jiří04
Petřík Daniel31Šíma Roman04
Škopek Martin40Kainar Václav22
Sixta Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:22757:647Sokol Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Milan
Šindelář Josef
 
 
Košnerová Alena
Mojžíšová Simona
 
 
645  3010
2.Holler Jan
Hladík Jiří
 
 
Lačná Lucie
Čížek Jiří
 
 
-8-997-102311
3.Jelínek MilanKošnerová Alena756  3021
4.Holler JanMojžíšová Simona89-108 3131
5.Šindelář JosefLačná Lucie998  3041
6.Hladík JiříČížek Jiří8-8-7-8 1342
7.Holler JanKošnerová Alena776  3052
8.Šindelář JosefMojžíšová Simona869  3062
9.Hladík JiříLačná Lucie97-87 3172
10.Jelínek MilanČížek Jiří8-99-7103282
11.Šindelář JosefKošnerová Alena68-79 3192
12.Hladík JiříMojžíšová Simona9-810-9732102
13.Jelínek MilanLačná Lucie7-898 31112
14.Holler JanČížek Jiří10-9-811932122
15.Hladík JiříKošnerová Alena-86-97632132
16.Jelínek MilanMojžíšová Simona78-108 31142
17.Holler JanLačná Lucie10-897 31152
18.Šindelář JosefČížek Jiří89-10-12932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Milan40Košnerová Alena04
Holler Jan40Mojžíšová Simona04
Šindelář Josef40Lačná Lucie04
Hladík Jiří31Čížek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47539:666FK Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Žižka Ladislav
 
 
Novák Ladislav
Jareš Libor
 
 
-885-5-82301
2.Novotný Karel
Houdek František
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
-12-7-0  0302
3.Hanušová BlankaNovák Ladislav7-8-6473212
4.Novotný KarelLaštovička Jiří5-710-6-82313
5.Houdek FrantišekJareš Libor-83-3-1 1314
6.Žižka LadislavKačírek David-79-6-8 1315
7.Novotný KarelNovák Ladislav-2-9-6  0316
8.Houdek FrantišekLaštovička Jiří-4-8-7  0317
9.Žižka LadislavJareš Libor-5-9-2  0318
10.Hanušová BlankaKačírek David658  3028
11.Houdek FrantišekNovák Ladislav3-7-8-6 1329
12.Žižka LadislavLaštovička Jiří-6-7-12  03210
13.Hanušová BlankaJareš Libor-58-7-9 13211
14.Novotný KarelKačírek David8-5-69-923212
15.Žižka LadislavNovák Ladislav-7-6-2  03213
16.Hanušová BlankaLaštovička Jiří-6-9-8  03214
17.Novotný KarelJareš Libor589  30314
18.Houdek FrantišekKačírek David-915-8-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanušová Blanka22Novák Ladislav31
Novotný Karel13Laštovička Jiří40
Houdek František04Jareš Libor31
Žižka Ladislav04Kačírek David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29549:582Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Klimák Josef
 
 
Kazda Martin
Bečvařík Jaroslav
 
 
1253  3010
2.
Kovářová Michala
 
 
Erbek Aleš
Hubínek Vojtěch
 
 
WO    0311
3.Thiel PavelErbek Aleš10-87-883221
4.Kovářová MichalaHubínek Vojtěch-88-88-82322
5.Bečvařík JaroslavWO    0323
6.Klimák JosefKazda Martin-6-866-92324
7.Kovářová MichalaErbek Aleš-7-6-7  0325
8.Hubínek VojtěchWO    0326
9.Klimák JosefBečvařík Jaroslav676  3036
10.Thiel PavelKazda Martin688  3046
11.Verfl MilanErbek Aleš-6778 3156
12.Klimák JosefHubínek Vojtěch-78-7-7 1357
13.Thiel PavelBečvařík Jaroslav878  3067
14.Kovářová MichalaKazda Martin-8-78-8 1368
15.Klimák JosefErbek Aleš778  3078
16.Thiel PavelHubínek Vojtěch888  3088
17.Kovářová MichalaBečvařík Jaroslav-88-8883298
18.Verfl MilanKazda Martin468  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Thiel Pavel40Erbek Aleš13
Kovářová Michala13Hubínek Vojtěch21
Klimák Josef22Bečvařík Jaroslav03
Verfl Milan20Kazda Martin22
WO03WO30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy