Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48537:668Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erbek Aleš
Hubínek Vojtěch
 
 
Vojtíšek Tomáš
Krombholz Josef
 
 
-8-6-5  0301
2.Kazda Martin
Kašpar Václav
 
 
Klimeš Vladimír
Jursová Klára
 
 
-6-97-8 1302
3.Hubínek VojtěchVojtíšek Tomáš-8-8-9  0303
4.Erbek AlešKrombholz Josef-6-4-7  0304
5.Kazda MartinKlimeš Vladimír st.-6-4-8  0305
6.Kašpar VáclavJursová Klára-7-8-9  0306
7.Erbek AlešVojtíšek Tomáš-3-6-7  0307
8.Kazda MartinKrombholz Josef9-6-10-7 1308
9.Kašpar VáclavKlimeš Vladimír st.141211  3018
10.Hubínek VojtěchJursová Klára-12-10-8  0319
11.Kazda MartinVojtíšek Tomáš7-96-7-923110
12.Kašpar VáclavKrombholz Josef98-49 31210
13.Hubínek VojtěchKlimeš Vladimír st.-8-67-9 13211
14.Erbek AlešJursová Klára-1-10-10  03212
15.Kašpar VáclavVojtíšek Tomáš75-8-9832312
16.Hubínek VojtěchKrombholz Josef-107-10-10 13313
17.Erbek AlešKlimeš Vladimír st.-4-9-7  03314
18.Kazda MartinJursová Klára-64-7-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubínek Vojtěch04Vojtíšek Tomáš31
Erbek Aleš04Krombholz Josef31
Kazda Martin04Klimeš Vladimír st.31
Kašpar Václav31Jursová Klára40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:44620:698FK Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimák Josef
Kovářová Michala
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
-7-6-6  0301
2.Thiel Pavel
Verfl Milan
 
 
Nekovář Petr
Novák Ladislav
 
 
8911  3011
3.Klimák JosefNovák Ladislav-8-9-9  0312
4.Kovářová MichalaNekovář Petr-7-899-82313
5.Verfl MilanLaštovička Jiří9-3-6-7 1314
6.Thiel PavelKačírek David-910-8983224
7.Kovářová MichalaNovák Ladislav9-5-3-7 1325
8.Verfl MilanNekovář Petr6-7-8-6 1326
9.Thiel PavelLaštovička Jiří-88-9-10 1327
10.Klimák JosefKačírek David564  3037
11.Verfl MilanNovák Ladislav-7-9-8  0338
12.Thiel PavelNekovář Petr898  3048
13.Klimák JosefLaštovička Jiří-88-8-7 1349
14.Kovářová MichalaKačírek David-8-76-8 13410
15.Thiel PavelNovák Ladislav-8810-10-923411
16.Klimák JosefNekovář Petr11-5-9-4 13412
17.Kovářová MichalaLaštovička Jiří8-8-9-9 13413
18.Verfl MilanKačírek David-888-8-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimák Josef13Novák Ladislav40
Kovářová Michala04Nekovář Petr31
Verfl Milan04Laštovička Jiří40
Thiel Pavel22Kačírek David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27702:632Sokol Velký Osek "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
Košnerová Alena
Čížek Jiří
 
 
-7-9-8  0301
2.Lhoták Lubor
Novotný Karel
 
 
Mojžíšová Simona
Vendl Milan
 
 
768  3011
3.Lhoták LuborMojžíšová Simona867  3021
4.Novotný KarelVendl Milan-85-11-4 1322
5.Hanušová BlankaKošnerová Alena87-8-9-92323
6.Houdek FrantišekČížek Jiří10-9-8-10 1324
7.Novotný KarelMojžíšová Simona657  3034
8.Hanušová BlankaVendl Milan73-8-663244
9.Houdek FrantišekKošnerová Alena8-4109 3154
10.Lhoták LuborČížek Jiří10-99-783264
11.Hanušová BlankaMojžíšová Simona1087  3074
12.Houdek FrantišekVendl Milan7-5610 3184
13.Lhoták LuborKošnerová Alena875  3094
14.Novotný KarelČížek Jiří-87-9-8 1395
15.Houdek FrantišekMojžíšová Simona6-996 31105
16.Lhoták LuborVendl Milan5819  30115
17.Novotný KarelKošnerová Alena13-139-91132125
18.Hanušová BlankaČížek Jiří-97-6-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor40Mojžíšová Simona04
Novotný Karel22Vendl Milan13
Hanušová Blanka22Košnerová Alena13
Houdek František31Čížek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20659:560Sokol Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Milan
Šindelář Josef
 
 
Voslař Jiří
Březina Miroslav ml.
 
 
657  3010
2.Holler Jan
Hampl Luděk
 
 
Keltner Josef
Kainar Václav
 
 
-8-2-6  0311
3.Hampl LuděkVoslař Jiří9-710-353221
4.Šindelář JosefBřezina Miroslav ml.341  3031
5.Jelínek MilanKeltner Josef6-8710 3141
6.Holler JanKainar Václav-410-1-5 1342
7.Šindelář JosefVoslař Jiří879  3052
8.Jelínek MilanBřezina Miroslav ml.8-967 3162
9.Holler JanKeltner Josef-910-1213-152363
10.Hampl LuděkKainar Václav86-7-993273
11.Jelínek MilanVoslař Jiří454  3083
12.Holler JanBřezina Miroslav ml.987  3093
13.Hampl LuděkKeltner Josef-81328 31103
14.Šindelář JosefKainar Václav689  30113
15.Holler JanVoslař Jiří988  30123
16.Hampl LuděkBřezina Miroslav ml.798  30133
17.Šindelář JosefKeltner Josef-8945 31143
18.Jelínek MilanKainar Václav7-5-7-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hampl Luděk40Voslař Jiří04
Šindelář Josef40Březina Miroslav ml.04
Jelínek Milan31Keltner Josef13
Holler Jan22Kainar Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VelimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37622:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Martin
Jeřala Pavel
 
 
Douša Ivan
Bossanyi Michal
 
 
-6889 3110
2.Petřík Daniel
Sixta Pavel
 
 
Slaný Vlastimil
Potměšil Zdeněk
 
 
-78-97-92311
3.Jeřala PavelDouša Ivan878  3021
4.Sixta PavelBossanyi Michal-7-8-7  0322
5.Petřík DanielSlaný Vlastimil8-7-79-62323
6.Škopek MartinPotměšil Zdeněk-7-8910-42324
7.Sixta PavelDouša Ivan-10-6-2  0325
8.Petřík DanielBossanyi Michal-12-9-5  0326
9.Škopek MartinSlaný Vlastimil8-8-91083236
10.Jeřala PavelPotměšil Zdeněk9-81012 3146
11.Petřík DanielDouša Ivan89-69 3156
12.Škopek MartinBossanyi Michal89-77 3166
13.Jeřala PavelSlaný Vlastimil81012  3076
14.Urbánek PavelPotměšil Zdeněk-6-4-3  0377
15.Škopek MartinDouša Ivan-7-48963287
16.Jeřala PavelBossanyi Michal-78-98103297
17.Urbánek PavelSlaný Vlastimil-4-6-8  0398
18.Petřík DanielPotměšil Zdeněk-5-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřala Pavel40Douša Ivan13
Sixta Pavel02Bossanyi Michal22
Petřík Daniel13Slaný Vlastimil22
Škopek Martin31Potměšil Zdeněk31
Urbánek Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:18685:592SK Křečhoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Smrkovský Jindřich
 
 
Zemina Jiří
Batelka Lukáš
 
 
658  3010
2.Slušný Vlastimil
Valtr Petr
 
 
Cikán Miloslav
Kratochvílová Lenka
 
 
9-788 3120
3.Smrkovský JindřichCikán Miloslav569  3030
4.Slušný VlastimilKratochvílová Lenka666  3040
5.Dej FrantišekZemina Jiří87-88 3150
6.Valtr PetrBatelka Lukáš508  3060
7.Slušný VlastimilCikán Miloslav-897-4133270
8.Dej FrantišekKratochvílová Lenka-699-783280
9.Valtr PetrZemina Jiří-16548 3190
10.Smrkovský JindřichBatelka Lukáš891  30100
11.Dej FrantišekCikán Miloslav7-999 31110
12.Valtr PetrKratochvílová Lenka887  30120
13.Smrkovský JindřichZemina Jiří-6-589932130
14.Slušný VlastimilBatelka Lukáš876  30140
15.Valtr PetrCikán Miloslav-1213-74832150
16.Smrkovský JindřichKratochvílová Lenka911-8-4932160
17.Slušný VlastimilZemina Jiří99-79 31170
18.Dej FrantišekBatelka LukášWO    03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrkovský Jindřich40Cikán Miloslav04
Slušný Vlastimil40Kratochvílová Lenka04
Dej František30Zemina Jiří04
Valtr Petr40Batelka Lukáš03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy