Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol VelimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28598:570Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír st.
Jursová Klára
 
 
Škopek Martin
Jeřala Pavel
 
 
-89-8-6 1301
2.Heincl Jiří
Vojtíšek Tomáš
 
 
Petřík Daniel
Jeřala Lukáš
 
 
866  3011
3.Klimeš Vladimír st.Jeřala Pavel-5-6-2  0312
4.Jursová KláraJeřala Lukáš657  3022
5.Heincl JiříŠkopek Martin-6988 3132
6.Vojtíšek TomášPetřík Daniel695  3042
7.Jursová KláraJeřala Pavel5-7-5793252
8.Heincl JiříJeřala Lukáš-9389 3162
9.Vojtíšek Tomᚊkopek Martin368  3072
10.Klimeš Vladimír st.Petřík Daniel-99-7913282
11.Heincl JiříJeřala Pavel9-9-6-6 1383
12.Vojtíšek TomášJeřala Lukáš656  3093
13.Klimeš Vladimír st.Škopek Martin-7-6-6  0394
14.Krombholz JosefPetřík Daniel819  30104
15.Vojtíšek TomášJeřala Pavel10-8-8-9 13105
16.Klimeš Vladimír st.Jeřala Lukáš-10597 31115
17.Krombholz JosefŠkopek Martin8-99-9-823116
18.Heincl JiříPetřík DanielWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Vladimír st.22Jeřala Pavel31
Jursová Klára20Jeřala Lukáš04
Heincl Jiří21Škopek Martin22
Vojtíšek Tomáš31Petřík Daniel03
Krombholz Josef11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33659:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Dej František
 
 
Holler Jan
Kronus Tomáš
 
 
-6899 3110
2.Valtr Petr
Slušný Vlastimil
 
 
Hampl Luděk
Jelínek Milan
 
 
-78-54-112311
3.Valtr PetrKronus Tomáš-7-8-9  0312
4.Smrkovský JindřichHampl Luděk9-8-79-32313
5.Slušný VlastimilHoller Jan10129  3023
6.Dej FrantišekJelínek Milan69-78 3133
7.Smrkovský JindřichKronus Tomáš-11-8-5  0334
8.Slušný VlastimilHampl Luděk-796-593244
9.Dej FrantišekHoller Jan585  3054
10.Valtr PetrJelínek Milan612-9-7-62355
11.Slušný VlastimilKronus Tomáš-11999 3165
12.Dej FrantišekHampl Luděk976  3075
13.Valtr PetrHoller Jan-5-4-7  0376
14.Smrkovský JindřichJelínek Milan-8-2-8  0377
15.Dej FrantišekKronus Tomáš127-47 3187
16.Valtr PetrHampl Luděk10-58-7-72388
17.Smrkovský JindřichHoller Jan12-11-911-122389
18.Slušný VlastimilJelínek Milan869  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valtr Petr04Kronus Tomáš22
Smrkovský Jindřich04Hampl Luděk22
Slušný Vlastimil40Holler Jan22
Dej František40Jelínek Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49479:654Sokol Velký Osek "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Milan
Krejčí František
 
 
Novotný Karel
Lhoták Lubor
 
 
-8-7-9  0301
2.Cikán Miloslav
Kratochvílová Lenka
 
 
Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
-7-9-8  0302
3.Batelková AnnaNovotný Karel-6-7-5  0303
4.Batelka LukášLhoták Lubor-4-3-8  0304
5.Kratochvílová LenkaHanušová Blanka-10-6-9  0305
6.Cikán MiloslavHoudek František-10-1089-92306
7.Batelka LukášNovotný Karel-3-3-6  0307
8.Kratochvílová LenkaLhoták Lubor-78-7-9 1308
9.Cikán MiloslavHanušová Blanka-89810 3118
10.Batelková AnnaHoudek František8-6-5-6 1319
11.Kratochvílová LenkaNovotný Karel-4-6-8  03110
12.Cikán MiloslavLhoták Lubor-9-5-7  03111
13.Batelková AnnaHanušová Blanka-8-4-6  03112
14.Krejčí FrantišekHoudek František7-68-9832212
15.Cikán MiloslavNovotný Karel-8-4-9  03213
16.Batelková AnnaLhoták Lubor-6-67-4 13214
17.Krejčí FrantišekHanušová Blanka-7868 31314
18.Kratochvílová LenkaHoudek František-2-5-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Batelková Anna04Novotný Karel40
Batelka Lukáš02Lhoták Lubor40
Kratochvílová Lenka04Hanušová Blanka22
Cikán Miloslav13Houdek František31
Krejčí František20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12630:494TJ Klučov "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Douša Ivan
Bossanyi Michal
 
 
Thiel Pavel
Klimák Josef
 
 
868  3010
2.Slaný Vlastimil
Budský Radek
 
 
Novotný Jiří
Kovářová Michala
 
 
77-910 3120
3.Douša IvanThiel Pavel796  3030
4.Bossanyi MichalKlimák Josef-87-9-9 1331
5.Slaný VlastimilNovotný Jiří946  3041
6.Budský RadekKovářová Michala868  3051
7.Bossanyi MichalThiel Pavel-8687 3161
8.Slaný VlastimilKlimák Josef6810  3071
9.Budský RadekNovotný Jiří-8997 3181
10.Douša IvanKovářová Michala668  3091
11.Slaný VlastimilThiel Pavel986  30101
12.Budský RadekKlimák Josef-810-8-7 13102
13.Douša IvanNovotný Jiří977  30112
14.Bossanyi MichalKovářová Michala688  30122
15.Budský RadekThiel Pavel-98-7-8 13123
16.Douša IvanKlimák Josef798  30133
17.Bossanyi MichalNovotný Jiří9710  30143
18.Slaný VlastimilKovářová Michala668  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Ivan40Thiel Pavel13
Bossanyi Michal31Klimák Josef22
Slaný Vlastimil40Novotný Jiří04
Budský Radek22Kovářová Michala04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17685:539SK Nová Ves "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voslař Jiří
Holeček Martin
 
 
Bečvařík Jaroslav
Kazda Martin
 
 
6-68-17103210
2.Keltner Josef
Kainar Václav
 
 
Hubínek Vojtěch
Erbek Aleš
 
 
6122  3020
3.Keltner JosefBečvařík Jaroslav-87-9-7 1321
4.Kainar VáclavKazda Martin668  3031
5.Voslař JiříHubínek Vojtěch-11-8-9  0332
6.Holeček MartinErbek Aleš666  3042
7.Kainar VáclavBečvařík Jaroslav6-998 3152
8.Voslař JiříKazda Martin-991-653262
9.Holeček MartinHubínek Vojtěch679  3072
10.Keltner JosefErbek Aleš354  3082
11.Voslař JiříBečvařík Jaroslav-5728 3192
12.Holeček MartinKazda Martin555  30102
13.Keltner JosefHubínek Vojtěch-5-1085-1223103
14.Kainar VáclavErbek Aleš888  30113
15.Holeček MartinBečvařík Jaroslav1189  30123
16.Keltner JosefKazda Martin101010  30133
17.Kainar VáclavHubínek Vojtěch888  30143
18.Voslař JiříErbek Aleš6-10-691032153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keltner Josef22Bečvařík Jaroslav13
Kainar Václav40Kazda Martin04
Voslař Jiří31Hubínek Vojtěch22
Holeček Martin40Erbek Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53465:681FK Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košnerová Alena
Čížek Jiří
 
 
Novák Ladislav
Nekovář Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Vendl Milan
Lačná Lucie
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
-68-7-4 1302
3.Košnerová AlenaNekovář Petr6-10-7-5 1303
4.Čížek JiříLaštovička Jiří-9-8-4  0304
5.Vendl MilanNovák Ladislav7-47-473214
6.Lačná LucieKačírek David-5-68-9 1315
7.Čížek JiříNekovář Petr13-10-7-9 1316
8.Vendl MilanLaštovička Jiří-5-510-9 1317
9.Lačná LucieNovák Ladislav-9-5-6  0318
10.Košnerová AlenaKačírek David-135-4-5 1319
11.Vendl MilanNekovář Petr-4-4-7  03110
12.Lačná LucieLaštovička Jiří-4-8-13  03111
13.Košnerová AlenaNovák Ladislav-6-5-4  03112
14.Čížek JiříKačírek David-10-78-9 13113
15.Lačná LucieNekovář Petr-3-5-7  03114
16.Košnerová AlenaLaštovička Jiří-8-7-9  03115
17.Čížek JiříNovák Ladislav-10-87-6 13116
18.Vendl MilanKačírek DavidWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Košnerová Alena04Nekovář Petr40
Čížek Jiří04Laštovička Jiří40
Vendl Milan12Novák Ladislav31
Lačná Lucie04Kačírek David30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy