Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:18777:647Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír st.
Krombholz Josef
 
 
Duchoň Jiří
Makaň Eliáš
 
 
-9-8910103210
2.Vojtíšek Tomáš
Jursová Klára
 
 
Mikšovský Jindřich, Ing.
Vaníčková Ilona
 
 
799  3020
3.Klimeš Vladimír st.Makaň Eliáš8-9710 3130
4.Krombholz JosefVaníčková Ilona698  3040
5.Vojtíšek TomášDuchoň Jiří3-987 3150
6.Jursová KláraMikšovský Jindřich, Ing.9106  3060
7.Krombholz JosefMakaň Eliáš10-108-673270
8.Vojtíšek TomášVaníčková Ilona647  3080
9.Jursová KláraDuchoň Jiří9-9-78113290
10.Klimeš Vladimír st.Mikšovský Jindřich, Ing.11-910-81432100
11.Vojtíšek TomášMakaň Eliáš687  30110
12.Jursová KláraVaníčková Ilona41012  30120
13.Klimeš Vladimír st.Duchoň Jiří12-8-97632130
14.Krombholz JosefMikšovský Jindřich, Ing.610-89 31140
15.Jursová KláraMakaň Eliáš106-116 31150
16.Klimeš Vladimír st.Vaníčková Ilona68-108 31160
17.Krombholz JosefDuchoň Jiří8-898 31170
18.Vojtíšek TomášMikšovský Jindřich, Ing.9-10-1081032180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Vladimír st.40Makaň Eliáš04
Krombholz Josef40Vaníčková Ilona04
Vojtíšek Tomáš40Duchoň Jiří04
Jursová Klára40Mikšovský Jindřich, Ing.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10666:480Sokol Velký Osek "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
Kazda Martin
Bečvařík Jaroslav
 
 
-7896 3110
2.Novotný Karel
Lhoták Lubor
 
 
Erbek Aleš
Hubínek Vojtěch
 
 
678  3020
3.Hanušová BlankaKazda Martin1078  3030
4.Houdek FrantišekBečvařík Jaroslav-10785 3140
5.Novotný KarelErbek Aleš987  3050
6.Lhoták LuborHubínek Vojtěch654  3060
7.Houdek FrantišekKazda Martin-897-893270
8.Novotný KarelBečvařík Jaroslav786  3080
9.Lhoták LuborErbek Aleš543  3090
10.Hanušová BlankaHubínek Vojtěch-8654 31100
11.Novotný KarelKazda Martin65-48 31110
12.Lhoták LuborBečvařík Jaroslav859  30120
13.Hanušová BlankaErbek Aleš768  30130
14.Houdek FrantišekHubínek Vojtěch-7659 31140
15.Lhoták LuborKazda Martin574  30150
16.Hanušová BlankaBečvařík Jaroslav-6897 31160
17.Houdek FrantišekErbek Aleš-6-789632170
18.Novotný KarelHubínek Vojtěch698  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanušová Blanka40Kazda Martin04
Houdek František40Bečvařík Jaroslav04
Novotný Karel40Erbek Aleš04
Lhoták Lubor40Hubínek Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:27529:485nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kronus Tomáš
Holler Jan
 
 
Nekovář Petr
Novák Ladislav
 
 
-9710-7-42301
2.Jelínek Milan
Šindelář Josef
 
 
Nutilová Vendula
Martínková Michaela
 
 
6510  3011
3.Jelínek MilanNovák Ladislav-4-6-5  0312
4.Kronus TomášNekovář Petr-7-3-9  0313
5.Šindelář JosefNutilová Vendula255  3023
6.Holler JanMartínková Michaela629  3033
7.Kronus TomášNovák Ladislav-3-7-7  0334
8.Šindelář JosefNekovář Petr9-5-3-6 1335
9.Holler JanNutilová Vendula795  3045
10.Jelínek MilanMartínková Michaela761  3055
11.Šindelář JosefNovák Ladislav7-5-73-122356
12.Holler JanNekovář Petr-11-8-9  0357
13.Jelínek MilanNutilová Vendula566  3067
14.Kronus TomášMartínková Michaela424  3077
15.Holler JanNovák Ladislav-8-3-6  0378
16.Jelínek MilanNekovář Petr-8-7-6  0379
17.Kronus TomášNutilová Vendula664  3089
18.Šindelář JosefMartínková Michaela658  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Milan22Novák Ladislav40
Kronus Tomáš22Nekovář Petr40
Šindelář Josef22Nutilová Vendula04
Holler Jan22Martínková Michaela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VelimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 12:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41643:701ZŠ Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřala Pavel
Škopek Martin
 
 
Košnerová Alena
Hruška Václav
 
 
11710  3010
2.Babický Martin
Urbánek Pavel
 
 
Mojžíšová Simona
Čížek Jiří
 
 
-89-6-8 1311
3.Jeřala PavelKošnerová Alena699  3021
4.Babický MartinMojžíšová Simona9-88-693231
5.Urbánek PavelČížek Jiří-6-5-6  0332
6.Škopek MartinHruška Václav10-9-3-4 1333
7.Babický MartinKošnerová Alena-7868 3143
8.Urbánek PavelMojžíšová Simona-7-9-10  0344
9.Škopek MartinČížek Jiří-8-6-7  0345
10.Jeřala PavelHruška Václav8-96-8123255
11.Sixta PavelKošnerová Alena-8-5-9  0356
12.Škopek MartinMojžíšová Simona9-9-8373266
13.Jeřala PavelČížek Jiří12-8-910-152367
14.Babický MartinHruška Václav9-9-7-9 1368
15.Škopek MartinKošnerová Alena11-99-8-32369
16.Jeřala PavelMojžíšová Simona7-13610 3179
17.Babický MartinČížek Jiří1-8-5-6 13710
18.Sixta PavelHruška Václav-7-8-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřala Pavel31Košnerová Alena22
Babický Martin22Mojžíšová Simona13
Urbánek Pavel02Čížek Jiří40
Škopek Martin13Hruška Václav31
Sixta Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25690:626SK Křečhoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Keltner Josef
Růžička Michal
 
 
7-6-5-9 1301
2.Slušný Vlastimil
Dej František
 
 
Voslař Jiří
Kubišta Petr
 
 
-10793 3111
3.Valtr PetrKeltner Josef91218  3021
4.Levčík JanRůžička Michal-781010 3131
5.Slušný VlastimilVoslař Jiří599  3041
6.Dej FrantišekKubišta Petr126  3051
7.Levčík JanKeltner Josef7-67-8-52352
8.Slušný VlastimilRůžička Michal-7763 3162
9.Dej FrantišekVoslař Jiří-58910 3172
10.Valtr PetrKubišta Petr1869  3082
11.Slušný VlastimilKeltner Josef7-98-6-102383
12.Dej FrantišekRůžička Michal-7897 3193
13.Valtr PetrVoslař Jiří8-998 31103
14.Levčík JanKubišta Petr-8-9-6  03104
15.Dej FrantišekKeltner Josef10-6-77632114
16.Valtr PetrRůžička Michal96-87 31124
17.Levčík JanVoslař Jiří-7-6-9  03125
18.Slušný VlastimilKubišta Petr-6799 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valtr Petr40Keltner Josef22
Levčík Jan13Růžička Michal04
Slušný Vlastimil31Voslař Jiří13
Dej František40Kubišta Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:39558:524TJ Klučov "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Kratochvílová Lenka
 
 
Douša Ivan
Fišar Ondřej
 
 
8-97-8-82301
2.Kašpar Milan
Batelka Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Cikán MiloslavDouša Ivan-76-5-8 1312
4.Kašpar MilanBossanyi Michal-8-7-3  0313
5.Kratochvílová LenkaFišar Ondřej-9-99-6 1314
6.Batelka LukášWO    3024
7.Kašpar MilanDouša Ivan-5-5-8  0325
8.Kratochvílová LenkaBossanyi Michal10-6-9-5 1326
9.Batelka LukášFišar Ondřej-88-7-7 1327
10.Cikán MiloslavWO    3037
11.Kratochvílová LenkaDouša Ivan-87-5-7 1338
12.Batelka LukášBossanyi Michal-8-6-4  0339
13.Cikán MiloslavFišar Ondřej-7-10-3  03310
14.Kašpar MilanWO    30410
15.Batelka LukášDouša Ivan8-4-6-6 13411
16.Cikán MiloslavBossanyi Michal-97-68-823412
17.Kašpar MilanFišar Ondřej-788-5-423413
18.Kratochvílová LenkaWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cikán Miloslav03Douša Ivan40
Kašpar Milan03Bossanyi Michal40
Kratochvílová Lenka03Fišar Ondřej40
Batelka Lukáš03   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy