Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35658:661Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Smrkovský Jindřich
 
 
Klimeš Vladimír
Krombholz Josef
 
 
851  3010
2.Slušný Vlastimil
Valtr Petr
 
 
Heincl Jiří
Vojtíšek Tomáš
 
 
7-8-6-2 1311
3.Smrkovský JindřichKlimeš Vladimír-6-79-4 1312
4.Slušný VlastimilKrombholz Josef76-85 3122
5.Valtr PetrHeincl Jiří-7-8-9  0323
6.Dej FrantišekVojtíšek Tomáš4-6-96-122324
7.Slušný VlastimilKlimeš Vladimír-9-87993234
8.Valtr PetrKrombholz Josef-109-6-4 1335
9.Dej FrantišekHeincl Jiří775  3045
10.Smrkovský JindřichVojtíšek Tomáš99-9-9-82346
11.Valtr PetrKlimeš Vladimír8-9-8-4 1347
12.Dej FrantišekKrombholz Josef796  3057
13.Smrkovský JindřichHeincl Jiří8-79-6-72358
14.Slušný VlastimilVojtíšek Tomáš-987-683268
15.Dej FrantišekKlimeš Vladimír9715  3078
16.Smrkovský JindřichKrombholz Josef6720  3088
17.Slušný VlastimilHeincl Jiří-5-7-9  0389
18.Valtr PetrVojtíšek Tomáš-7-89-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrkovský Jindřich13Klimeš Vladimír22
Slušný Vlastimil31Krombholz Josef13
Valtr Petr04Heincl Jiří31
Dej František31Vojtíšek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VelimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6641:415Sokol Velim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Martin
Jeřala Pavel
 
 
Batelka Lukáš
Kratochvílová Lenka
 
 
385  3010
2.Petřík Daniel
Jeřala Lukáš
 
 
Kašpar Milan
Batelková Anna
 
 
783  3020
3.Jeřala PavelBatelka Lukáš337  3030
4.Jeřala LukášKratochvílová Lenka815  3040
5.Petřík DanielKašpar Milan569  3050
6.Škopek MartinBatelková Anna368  3060
7.Jeřala LukášBatelka Lukáš8117  3070
8.Petřík DanielKratochvílová Lenka657  3080
9.Škopek MartinKašpar Milan8-7129 3190
10.Jeřala PavelBatelková Anna344  30100
11.Petřík DanielBatelka Lukáš310-109 31110
12.Sixta PavelKratochvílová Lenka6-88-15-723111
13.Jeřala PavelKašpar Milan849  30121
14.Jeřala LukášBatelková Anna487  30131
15.Sixta PavelBatelka Lukáš785  30141
16.Jeřala PavelKratochvílová Lenka8105  30151
17.Jeřala LukášKašpar Milan97-47 31161
18.Petřík DanielBatelková Anna756  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřala Pavel40Batelka Lukáš04
Jeřala Lukáš40Kratochvílová Lenka13
Petřík Daniel40Kašpar Milan04
Škopek Martin20Batelková Anna04
Sixta Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41604:635TJ Klučov "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kronus Tomáš
Hampl Luděk
 
 
Potměšil Zdeněk
Budský Radek
 
 
-55-47-112301
2.Holler Jan
Hladík Jiří
 
 
Douša Ivan
Fišar Ondřej
 
 
-9-6-7  0302
3.Holler JanDouša Ivan-57-3-7 1303
4.Kronus TomášFišar Ondřej109-9-893213
5.Hampl LuděkBudský Radek62-95 3123
6.Hladík JiříPotměšil Zdeněk-14-7-3  0324
7.Kronus TomášDouša Ivan-5-96-7 1325
8.Hampl LuděkFišar Ondřej2-657 3135
9.Hladík JiříBudský Radek-5-6-5  0336
10.Holler JanPotměšil Zdeněk-7-79-7 1337
11.Hampl LuděkDouša Ivan87-89 3147
12.Hladík JiříFišar Ondřej-687-7-42348
13.Holler JanBudský Radek-88-9-12 1349
14.Kronus TomášPotměšil Zdeněk12-10-6-12 13410
15.Hladík JiříDouša Ivan-10-8-5  03411
16.Holler JanFišar Ondřej-45-6-6 13412
17.Kronus TomášBudský Radek646  30512
18.Hampl LuděkPotměšil ZdeněkWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holler Jan04Douša Ivan31
Kronus Tomáš22Fišar Ondřej22
Hampl Luděk30Budský Radek22
Hladík Jiří04Potměšil Zdeněk30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:25736:641Sokol Velký Osek "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
Keltner Josef
Šíma Roman
 
 
78-78 3110
2.Houdek František
Lhoták Lubor
 
 
Holeček Martin
Voslař Jiří
 
 
-78-59-72311
3.Lhoták LuborKeltner Josef89-59 3121
4.Hanušová BlankaŠíma Roman88-9-10-72322
5.Novotný KarelHoleček Martin-4545 3132
6.Houdek FrantišekVoslař Jiří-4546 3142
7.Hanušová BlankaKeltner Josef787  3052
8.Novotný KarelŠíma Roman-8-10812103262
9.Houdek FrantišekHoleček Martin-97-8-11 1363
10.Lhoták LuborVoslař Jiří-9576 3173
11.Novotný KarelKeltner Josef8-79-683283
12.Houdek FrantišekŠíma Roman284  3093
13.Lhoták LuborHoleček Martin7-86-7532103
14.Hanušová BlankaVoslař Jiří-6-81012-923104
15.Houdek FrantišekKeltner Josef5-1178 31114
16.Lhoták LuborŠíma Roman999  30124
17.Hanušová BlankaHoleček Martin8-788 31134
18.Novotný KarelVoslař Jiří976  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor40Keltner Josef04
Hanušová Blanka22Šíma Roman13
Novotný Karel40Holeček Martin13
Houdek František31Voslař Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32640:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimák Josef
Kovářová Michala
 
 
Hruška Václav
Košnerová Alena
 
 
-8898 3110
2.Novotný Jiří
Thiel Pavel
 
 
Mojžíšová Simona
Vendl Milan
 
 
-98-1011123220
3.Thiel PavelMojžíšová Simona758  3030
4.Novotný JiříKošnerová Alena696  3040
5.Kovářová MichalaVendl Milan-6912-9-82341
6.Klimák JosefHruška Václav-4-6-6  0342
7.Novotný JiříMojžíšová Simona-13-7-8  0343
8.Kovářová MichalaKošnerová Alena-8-8-8  0344
9.Klimák JosefVendl Milan777  3054
10.Thiel PavelHruška Václav-12-10-8  0355
11.Kovářová MichalaMojžíšová Simona-88-8-8 1356
12.Klimák JosefKošnerová Alena888  3066
13.Thiel PavelVendl Milan-8810-11103276
14.Novotný JiříHruška Václav-5-79-5 1377
15.Klimák JosefMojžíšová Simona668  3087
16.Thiel PavelKošnerová Alena668  3097
17.Novotný JiříVendl Milan-8-89-8 1398
18.Kovářová MichalaHruška Václav8-88-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel31Mojžíšová Simona22
Novotný Jiří13Košnerová Alena13
Kovářová Michala04Vendl Milan22
Klimák Josef31Hruška Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51363:635FK Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Martin
Erbek Aleš
 
 
Novák Ladislav
Jareš Libor
 
 
-9-8-7  0301
2.Hubínek Vojtěch
Bečvařík Jaroslav
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
WO    0302
3.Hubínek VojtěchNovák Ladislav-6-8-8  0303
4.Erbek AlešLaštovička Jiří-9-9-3  0304
5.Kazda MartinJareš Libor8-79-5-42305
6.Bečvařík JaroslavKačírek DavidWO    0306
7.Erbek AlešNovák Ladislav-99-10-9 1307
8.Kazda MartinLaštovička Jiří-10-8-17  0308
9.Bečvařík JaroslavJareš LiborWO    0309
10.Hubínek VojtěchKačírek David1072  3019
11.Kazda MartinNovák Ladislav-5-10-4  03110
12.Bečvařík JaroslavLaštovička JiříWO    03111
13.Hubínek VojtěchJareš Libor-8-77-6 13112
14.Erbek AlešKačírek David-4-6-3  03113
15.Bečvařík JaroslavNovák LadislavWO    03114
16.Hubínek VojtěchLaštovička Jiří9-8-7-6 13115
17.Erbek AlešJareš Libor-101-5-6 13116
18.Kazda MartinKačírek David-8-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hubínek Vojtěch13Novák Ladislav30
Erbek Aleš04Laštovička Jiří30
Kazda Martin04Jareš Libor30
   Kačírek David21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy