Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15637:475Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtíšek Tomáš
Krombholz Josef
 
 
Keltner Josef
Voslař Jiří
 
 
674  3010
2.Jursová Klára
Klimeš Vladimír
 
 
Holeček Martin
Březina Miroslav ml.
 
 
581  3020
3.Vojtíšek TomášKeltner Josef-8989 3130
4.Krombholz JosefVoslař Jiří-5-11-11  0331
5.Jursová KláraHoleček Martin969  3041
6.Klimeš VladimírBřezina Miroslav ml.77-97 3151
7.Krombholz JosefKeltner Josef1097  3061
8.Jursová KláraVoslař Jiří-10-7-5  0362
9.Klimeš VladimírHoleček Martin-8-116-8 1363
10.Vojtíšek TomášBřezina Miroslav ml.487  3073
11.Jursová KláraKeltner Josef67-79 3183
12.Klimeš VladimírVoslař Jiří797  3093
13.Vojtíšek TomášHoleček Martin439  30103
14.Klimeš Vladimír st.Březina Miroslav ml.-9522 31113
15.Klimeš VladimírKeltner Josef8-1175 31123
16.Vojtíšek TomášVoslař Jiří7711  30133
17.Klimeš Vladimír st.Holeček Martin6-632 31143
18.Jursová KláraBřezina Miroslav ml.10210  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Tomáš40Keltner Josef04
Krombholz Josef11Voslař Jiří22
Jursová Klára31Holeček Martin13
Klimeš Vladimír31Březina Miroslav ml.04
Klimeš Vladimír st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10656:393TJ Klučov "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaný Lukáš
Slaný Vlastimil
 
 

 
 
WO    3010
2.Bossanyi Michal
Douša Ivan
 
 
Hruška Václav
Košnerová Alena
 
 
1087  3020
3.Slaný VlastimilHruška Václav486  3030
4.Slaný LukášKošnerová Alena559  3040
5.Bossanyi MichalVendl Milan8712  3050
6.Douša IvanWO    3060
7.Slaný LukášHruška Václav915-79 3170
8.Bossanyi MichalKošnerová Alena879  3080
9.Douša IvanVendl Milan986  3090
10.Slaný VlastimilWO    30100
11.Bossanyi MichalHruška Václav8-7-7-8 13101
12.Douša IvanKošnerová Alena7-8-108832111
13.Slaný VlastimilVendl Milan7-768 31121
14.Slaný LukášWO    30131
15.Douša IvanHruška Václav-788-6632141
16.Slaný VlastimilKošnerová Alena7-765 31151
17.Slaný LukášVendl Milan768  30161
18.Bossanyi MichalWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slaný Vlastimil30Hruška Václav13
Slaný Lukáš30Košnerová Alena04
Bossanyi Michal21Vendl Milan04
Douša Ivan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52517:682FK Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Zemina Jiří
 
 
Novák Ladislav
Nekovář Petr
 
 
-879-8-62301
2.Kratochvílová Lenka
Batelka Lukáš
 
 
Laštovička Jiří
Kačírek David
 
 
-6-5-9  0302
3.Cikán MiloslavNekovář Petr-8-98-6 1303
4.Zemina JiříNovák Ladislav-510-48-102304
5.Kratochvílová LenkaLaštovička Jiří-46-9-2 1305
6.Batelka LukášKačírek David-106-5-11 1306
7.Zemina JiříNekovář Petr-8-8-6  0307
8.Kratochvílová LenkaNovák Ladislav-12-8-6  0308
9.Batelka LukášLaštovička Jiří-6-3-9  0309
10.Cikán MiloslavKačírek David-10-14-10  03010
11.Kratochvílová LenkaNekovář Petr-9-10-3  03011
12.Batelka LukášNovák Ladislav-6-4-6  03012
13.Cikán MiloslavLaštovička Jiří-9-8-8  03013
14.Zemina JiříKačírek David-87-6-7 13014
15.Batelka LukášNekovář Petr-5-6-6  03015
16.Cikán MiloslavNovák Ladislav-8-12-12  03016
17.Zemina JiříLaštovička Jiří-6-9-8  03017
18.Kratochvílová LenkaKačírek David86-1112 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cikán Miloslav04Nekovář Petr40
Zemina Jiří04Novák Ladislav40
Kratochvílová Lenka13Laštovička Jiří40
Batelka Lukáš04Kačírek David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11693:531SK Křečhoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Dej František
 
 
Kazda Martin
Bečvařík Jaroslav
 
 
769  3010
2.Valtr Petr
Slušný Vlastimil
 
 
Erbek Aleš
Hubínek Vojtěch
 
 
-59113 3120
3.Smrkovský JindřichKazda Martin91111  3030
4.Dej FrantišekBečvařík Jaroslav446  3040
5.Valtr PetrErbek Aleš-697-1183250
6.Slušný VlastimilHubínek Vojtěch666  3060
7.Dej FrantišekKazda Martin798  3070
8.Valtr PetrBečvařík Jaroslav86-76 3180
9.Slušný VlastimilErbek Aleš8910  3090
10.Smrkovský JindřichHubínek Vojtěch-7-5129932100
11.Valtr PetrKazda Martin1175  30110
12.Slušný VlastimilBečvařík Jaroslav-9117-91132120
13.Smrkovský JindřichErbek Aleš9-799 31130
14.Dej FrantišekHubínek Vojtěch425  30140
15.Slušný VlastimilKazda Martin944  30150
16.Smrkovský JindřichBečvařík Jaroslav-51186 31160
17.Dej FrantišekErbek Aleš-91075 31170
18.Valtr PetrHubínek Vojtěch966  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrkovský Jindřich40Kazda Martin04
Dej František40Bečvařík Jaroslav04
Valtr Petr40Erbek Aleš04
Slušný Vlastimil40Hubínek Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VelimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32607:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Martin
Jeřala Pavel
 
 
Klimák Josef
Kovářová Michala
 
 
-6-78743210
2.Petřík Daniel
Sixta Pavel
 
 
Thiel Pavel
Novotný Jiří
 
 
-87-6-5 1311
3.Jeřala PavelThiel Pavel89-64 3121
4.Sixta PavelKlimák Josef-7-8-7  0322
5.Petřík DanielNovotný Jiří-8768 3132
6.Škopek MartinVerfl Milan-8-9-9  0333
7.Sixta PavelThiel Pavel-7-89-6 1334
8.Petřík DanielKlimák Josef-710109 3144
9.Škopek MartinNovotný Jiří-8-79-9 1345
10.Jeřala PavelVerfl Milan873  3055
11.Petřík DanielKovářová Michala544  3065
12.Škopek MartinKlimák Josef-59-18-72366
13.Jeřala PavelNovotný Jiří687  3076
14.Sixta PavelVerfl Milan-7-68-7 1377
15.Škopek MartinKovářová Michala10105  3087
16.Jeřala PavelKlimák Josef879  3097
17.Sixta PavelNovotný Jiří-67-8-3 1398
18.Petřík DanielVerfl Milan-1-789-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřala Pavel40Thiel Pavel11
Sixta Pavel04Klimák Josef22
Petřík Daniel31Novotný Jiří22
Škopek Martin13Verfl Milan31
   Kovářová Michala02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34616:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jiří
Šindelář Josef
 
 
Hanušová Blanka
Otta Jiří
 
 
8-8-6893210
2.Jelínek Milan
Kronus Tomáš
 
 
Houdek František
Novotný Karel
 
 
5-737 3120
3.Šindelář JosefNovotný Karel6-14-56-92321
4.Kronus TomášHanušová Blanka911-9-3-62322
5.Jelínek MilanOtta Jiří6-7-98-32323
6.Hladík JiříHoudek František-5-7-5  0324
7.Kronus TomášNovotný Karel-7855 3134
8.Jelínek MilanHanušová Blanka988  3044
9.Hladík JiříOtta Jiří-9-2-5  0345
10.Šindelář JosefHoudek František-6-4-5  0346
11.Jelínek MilanNovotný Karel757  3056
12.Hladík JiříHanušová Blanka-5-5-9  0357
13.Šindelář JosefOtta Jiří78-78 3167
14.Kronus TomášHoudek František276  3077
15.Hladík JiříNovotný Karel-4-5-5  0378
16.Šindelář JosefHanušová Blanka-85-103-122379
17.Kronus TomášOtta Jiří9-8-10853289
18.Jelínek MilanHoudek František899  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Josef13Novotný Karel22
Kronus Tomáš31Hanušová Blanka31
Jelínek Milan31Otta Jiří22
Hladík Jiří04Houdek František22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy