Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27564:546FK Kolín "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauš Jiří
Fryml Filip
 
 
Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
-7-3-2  0301
2.Martínková Michaela
Nutilová Vendula
 
 
Otta Pavel
Lejnar Petr
 
 
-2-101-8 1302
3.Martínková MichaelaOtta Jiří-4-3-7  0303
4.Fryml FilipŽižka Ladislav-6-99-5 1304
5.Tauš JiříOtta Pavel435  3014
6.Nutilová VendulaLejnar Petr103-13-693224
7.Fryml FilipOtta Jiří-5-67-1 1325
8.Tauš JiříŽižka Ladislav-411-6-7 1326
9.Nutilová VendulaOtta Pavel776  3036
10.Martínková MichaelaLejnar Petr98-95 3146
11.Tauš JiříOtta Jiří-9-8-3  0347
12.Jareš LiborŽižka Ladislav689  3057
13.Martínková MichaelaOtta Pavel883  3067
14.Fryml FilipLejnar Petr14123  3077
15.Jareš LiborOtta Jiří887  3087
16.Martínková MichaelaŽižka Ladislav-58-11-7 1388
17.Fryml FilipOtta Pavel6115  3098
18.Tauš JiříLejnar Petr725  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martínková Michaela22Otta Jiří31
Fryml Filip22Žižka Ladislav31
Tauš Jiří22Otta Pavel04
Nutilová Vendula20Lejnar Petr04
Jareš Libor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pivnice DobřichovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27577:439SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Michal
Holeček Martin
 
 
Novák Pavel
Novák Václav
 
 
812-11-7-92301
2.Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 

Hrach Martin
 
 
WO    3011
3.Růžička MichalNovák Pavel-7-8-7  0312
4.Bodláková TerezaNovák Václav-7-9-6  0313
5.Březina Miroslav ml.WO    3023
6.Holeček MartinHrach Martin-61179 3133
7.Bodláková TerezaNovák Pavel-5-8-2  0334
8.Březina Miroslav ml.Novák Václav-5-4-2  0335
9.Holeček MartinWO    3045
10.Růžička MichalHrach Martin228  3055
11.Březina Miroslav ml.Novák Pavel764  3065
12.Holeček MartinNovák Václav-7-4-4  0366
13.Růžička MichalWO    3076
14.Bodláková TerezaHrach Martin-103-9643286
15.Holeček MartinNovák Pavel6-45-6-92387
16.Růžička MichalNovák Václav-410-69-92388
17.Bodláková TerezaWO    3098
18.Březina Miroslav ml.Hrach Martin767  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžička Michal12Novák Pavel31
Bodláková Tereza12Novák Václav40
Březina Miroslav ml.21Hrach Martin04
Holeček Martin12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31713:674Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chval Jan
Fousková Věra
 
 
Vaníček Ivan
Kovářová Michala
 
 
-13138-663210
2.Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
Makaň Eliáš
Verfl Milan
 
 
-67-81263220
3.Chval JanVaníček Ivan5-1154 3130
4.Fousková VěraKovářová Michala-7-888-82331
5.Grumlová JarmilaMakaň Eliáš-61261 3141
6.Chobotová VěraVerfl Milan-9-8-12  0342
7.Fousková VěraVaníček Ivan-148-6753252
8.Grumlová JarmilaKovářová Michala6912  3062
9.Chobotová VěraMakaň Eliáš-97-10763272
10.Chval JanVerfl Milan-98-10-4 1373
11.Grumlová JarmilaVaníček Ivan687-8-63283
12.Chobotová VěraKovářová Michala7914  3093
13.Chval JanMakaň Eliáš89-79 31103
14.Fousková VěraVerfl Milan-9-3-8  03104
15.Chobotová VěraVaníček Ivan-7-88-8 13105
16.Chval JanKovářová Michala8610  30115
17.Fousková VěraMakaň Eliáš101210  30125
18.Grumlová JarmilaVerfl Milan-5-8-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chval Jan31Vaníček Ivan13
Fousková Věra22Kovářová Michala13
Grumlová Jarmila31Makaň Eliáš04
Chobotová Věra22Verfl Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:540:594Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skokan Jan
Hladík Jiří
 
 
Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
WO dodatečně0301
2.Malina Ladislav
Mojžíš Jan
 
 
Waters Jiří ml.
Navrátil Robert
 
 
WO dodatečně0302
3.Malina LadislavHoller JanWO dodatečně0303
4.Mojžíš JanWaters Jiří st.WO dodatečně0304
5.Skokan JanWaters Jiří ml.WO dodatečně0305
6.Hladík JiříNavrátil RobertWO dodatečně0306
7.Mojžíš JanHoller JanWO dodatečně0307
8.Skokan JanWaters Jiří st.WO dodatečně0308
9.Hladík JiříWaters Jiří ml.WO dodatečně0309
10.Malina LadislavNavrátil RobertWO dodatečně03010
11.Skokan JanHoller JanWO dodatečně03011
12.Hladík JiříWaters Jiří st.WO dodatečně03012
13.Malina LadislavWaters Jiří ml.WO dodatečně03013
14.Mojžíš JanNavrátil RobertWO dodatečně03014
15.Hladík JiříHoller JanWO dodatečně03015
16.Malina LadislavWaters Jiří st.WO dodatečně03016
17.Mojžíš JanWaters Jiří ml.WO dodatečně03017
18.Skokan JanNavrátil RobertWO dodatečně03018

Statistika jednotlivých hráčů:
WO018WO180

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy