Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23632:561Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
Tvrdíková Veronika
Martínková Michaela
 
 
-7689 3110
2.Otta Pavel
Lejnar Petr
 
 
Nutilová Vendula
Fryml Filip
 
 
-878-5-82311
3.Otta JiříTvrdíková Veronika853  3021
4.Žižka LadislavNutilová Vendula7411  3031
5.Otta PavelMartínková Michaela1139  3041
6.Lejnar PetrFryml Filip875  3051
7.Žižka LadislavTvrdíková Veronika655  3061
8.Otta PavelNutilová Vendula-7-6-5  0362
9.Lejnar PetrMartínková Michaela-7-5-6  0363
10.Otta JiříFryml Filip8712  3073
11.Otta PavelTvrdíková Veronika-78-66-82374
12.Lejnar PetrNutilová Vendula6-7-5-8 1375
13.Otta JiříMartínková Michaela676  3085
14.Žižka LadislavFryml Filip8-576 3195
15.Lejnar PetrTvrdíková Veronika7-6-58-72396
16.Otta JiříNutilová Vendula87-79 31106
17.Žižka LadislavMartínková Michaela698  30116
18.Otta PavelFryml Filip78-9-8932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otta Jiří40Tvrdíková Veronika22
Žižka Ladislav40Nutilová Vendula22
Otta Pavel22Martínková Michaela13
Lejnar Petr13Fryml Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pivnice DobřichovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32565:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebert Jiří
Zelený Petr
 
 
Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 
-6-5-8  0301
2.Novák Pavel
Novák Václav
 
 
Holeček Martin
Růžička Michal
 
 
858  3011
3.Zelený PetrBodláková Tereza-8-10-7  0312
4.Novák PavelBřezina Miroslav ml.1108  3022
5.Novák VáclavHoleček Martin593  3032
6.Gebert JiříRůžička Michal-6-6-5  0333
7.Novák PavelBodláková Tereza644  3043
8.Novák VáclavBřezina Miroslav ml.68-10-1053253
9.Gebert JiříHoleček Martin-4-4-6  0354
10.Zelený PetrRůžička Michal-9-677-92355
11.Novák VáclavBodláková Tereza-7375 3165
12.Gebert JiříBřezina Miroslav ml.-8-5-9  0366
13.Zelený PetrHoleček Martin-3-7-5  0367
14.Novák PavelRůžička Michal586  3077
15.Gebert JiříBodláková Tereza-9-510-6 1378
16.Zelený PetrBřezina Miroslav ml.-3-89-8 1379
17.Novák PavelHoleček Martin-101068 3189
18.Novák VáclavRůžička Michal4-988 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelený Petr04Bodláková Tereza22
Novák Pavel40Březina Miroslav ml.22
Novák Václav40Holeček Martin22
Gebert Jiří04Růžička Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32706:701Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Michala
Koděrová Kateřina
 
 
Chobotová Věra
Grumlová Jarmila
 
 
-99-7-8 1301
2.Vaníček Ivan
Duchoň Jiří
 
 
Fousková Věra
Chval Jan
 
 
-7-846-82302
3.Kovářová MichalaChobotová Věra8-888 3112
4.Verfl MilanGrumlová Jarmila101010  3022
5.Vaníček IvanFousková Věra1212-10-10103232
6.Duchoň JiříChval Jan-6-6-9  0333
7.Verfl MilanChobotová Věra86-8-9-82334
8.Vaníček IvanGrumlová Jarmila6410  3044
9.Duchoň JiříFousková Věra-7-6-8  0345
10.Kovářová MichalaChval Jan-8-5-7  0346
11.Vaníček IvanChobotová Věra101210  3056
12.Duchoň JiříGrumlová Jarmila99-1212 3166
13.Kovářová MichalaFousková Věra-8101210 3176
14.Verfl MilanChval Jan-89810 3186
15.Duchoň JiříChobotová Věra-10-8-9  0387
16.Kovářová MichalaGrumlová Jarmila-8101212 3197
17.Verfl MilanFousková Věra88-1010 31107
18.Vaníček IvanChval Jan610-12-8-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovářová Michala31Chobotová Věra22
Verfl Milan31Grumlová Jarmila04
Vaníček Ivan31Fousková Věra13
Duchoň Jiří13Chval Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
Hladík Jiří
Mojžíš Jan
 
 
WO dodatečně3010
2.Navrátil Robert
Waters Jiří ml.
 
 
Malina Ladislav
Pecha Jan
 
 
WO dodatečně3020
3.Navrátil RobertMalina LadislavWO dodatečně3030
4.Waters Jiří st.Pecha JanWO dodatečně3040
5.Holler JanMojžíš JanWO dodatečně3050
6.Waters Jiří ml.Hladík JiříWO dodatečně3060
7.Waters Jiří st.Malina LadislavWO dodatečně3070
8.Holler JanPecha JanWO dodatečně3080
9.Waters Jiří ml.Mojžíš JanWO dodatečně3090
10.Navrátil RobertHladík JiříWO dodatečně30100
11.Holler JanMalina LadislavWO dodatečně30110
12.Waters Jiří ml.Pecha JanWO dodatečně30120
13.Navrátil RobertMojžíš JanWO dodatečně30130
14.Waters Jiří st.Hladík JiříWO dodatečně30140
15.Waters Jiří ml.Malina LadislavWO dodatečně30150
16.Navrátil RobertPecha JanWO dodatečně30160
17.Waters Jiří st.Mojžíš JanWO dodatečně30170
18.Holler JanHladík JiříWO dodatečně30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy