Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28625:536Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Robert
Waters Jiří ml.
 
 
Kubištová Běla
Vokřál Lukáš
 
 
341  3010
2.Mendel Richard
Slavínský Tomáš
 
 
Kubišta Petr
Kubištová Tereza
 
 
-46-76-62311
3.Waters Jiří ml.Kubištová Běla067  3021
4.Navrátil RobertKubištová Tereza448  3031
5.Slavínský TomášKubišta Petr-5-3-5  0332
6.Mendel RichardVokřál Lukáš-8-1295-72333
7.Navrátil RobertKubištová Běla208  3043
8.Slavínský TomášKubištová Tereza-465-1283253
9.Mendel RichardKubišta Petr7-7-28-82354
10.Waters Jiří ml.Vokřál Lukáš-99-10-8 1355
11.Slavínský TomášKubištová Běla776  3065
12.Mendel RichardKubištová Tereza8-67-7-82366
13.Waters Jiří ml.Kubišta Petr-7-5-2  0367
14.Navrátil RobertVokřál Lukáš4101  3077
15.Mendel RichardKubištová Běla233  3087
16.Waters Jiří ml.Kubištová Tereza58-610 3197
17.Navrátil RobertKubišta Petr4-4-4-8 1398
18.Holler JanVokřál Lukáš6-7113 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Waters Jiří ml.22Kubištová Běla04
Navrátil Robert31Kubištová Tereza13
Slavínský Tomáš21Kubišta Petr40
Mendel Richard13Vokřál Lukáš22
Holler Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13703:494Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
Batelka Petr
Trnka Václav, ml.
 
 
559  3010
2.Váňová Marta
Chval Jan
 
 
Piták Radek
Veselý Zdeněk
 
 
068  3020
3.Grumlová JarmilaBatelka Petr7-954 3130
4.Chobotová VěraTrnka Václav, ml.5-8136 3140
5.Chval JanPiták Radek58-97 3150
6.Váňová MartaVeselý Zdeněk586  3060
7.Chobotová VěraBatelka Petr9-6107 3170
8.Chval JanTrnka Václav, ml.1067  3080
9.Váňová MartaPiták Radek-6138-783290
10.Grumlová JarmilaVeselý Zdeněk464  30100
11.Chval JanBatelka Petr8-1146 31110
12.Váňová MartaTrnka Václav, ml.-7968 31120
13.Grumlová JarmilaPiták Radek469  30130
14.Chobotová VěraVeselý Zdeněk5-967 31140
15.Váňová MartaBatelka Petr-911-89-1023141
16.Grumlová JarmilaTrnka Václav, ml.647  30151
17.Chobotová VěraPiták Radek106-86 31161
18.Chval JanVeselý Zdeněk250  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grumlová Jarmila40Batelka Petr13
Chobotová Věra40Trnka Václav, ml.04
Chval Jan40Piták Radek04
Váňová Marta31Veselý Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17625:473SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 
Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
-9444 3110
2.Růžička Michal
Holeček Martin
 
 
Otta Pavel
Jaroš Martin
 
 
326  3020
3.Bodláková TerezaOtta Jiří-8-6-6  0321
4.Březina Miroslav ml.Žižka Ladislav10-1046 3131
5.Růžička MichalOtta Pavel362  3041
6.Holeček MartinJaroš Martin574  3051
7.Březina Miroslav ml.Otta Jiří-7-68-9 1352
8.Růžička MichalŽižka Ladislav-1089-773262
9.Holeček MartinOtta Pavel825  3072
10.Bodláková TerezaJaroš Martin577  3082
11.Růžička MichalOtta Jiří8-54-4-92383
12.Holeček MartinŽižka Ladislav9813  3093
13.Bodláková TerezaOtta Pavel344  30103
14.Březina Miroslav ml.Jaroš Martin879  30113
15.Holeček MartinOtta Jiří9-10129 31123
16.Bodláková TerezaŽižka Ladislav-1-7-8  03124
17.Březina Miroslav ml.Otta Pavel847  30134
18.Růžička MichalJaroš Martin975  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodláková Tereza22Otta Jiří31
Březina Miroslav ml.31Žižka Ladislav13
Růžička Michal31Otta Pavel04
Holeček Martin40Jaroš Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy