Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3618:372Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Michala
Koděrová Kateřina
 
 
Bodláková Kateřina
Vokřál Lukáš
 
 
468  3010
2.Makaň Eliáš
Duchoň Jiří
 
 
Kubišta Petr
Kubištová Tereza
 
 
758  3020
3.Kovářová MichalaBodláková Kateřina495  3030
4.Koděrová KateřinaVokřál Lukáš589  3040
5.Makaň EliášKubišta Petr8-975 3150
6.Duchoň JiříKubištová Tereza847  3060
7.Koděrová KateřinaBodláková Kateřina685  3070
8.Makaň EliášVokřál Lukáš-8734 3180
9.Duchoň JiříKubišta Petr856  3090
10.Kovářová MichalaKubištová Tereza785  30100
11.Makaň EliášBodláková Kateřina864  30110
12.Duchoň JiříVokřál Lukáš478  30120
13.Kovářová MichalaKubišta Petr56-78 31130
14.Koděrová KateřinaKubištová Tereza563  30140
15.Duchoň JiříBodláková Kateřina969  30150
16.Kovářová MichalaVokřál Lukáš582  30160
17.Koděrová KateřinaKubišta Petr689  30170
18.Makaň EliášKubištová Tereza873  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovářová Michala40Bodláková Kateřina04
Koděrová Kateřina40Vokřál Lukáš04
Makaň Eliáš40Kubišta Petr04
Duchoň Jiří40Kubištová Tereza04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2008 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21669:548Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
Piták Radek
Batelka Petr
 
 
6-257 3110
2.Navrátil Robert
Waters Jiří ml.
 
 
Trnka Václav, ml.
Veselý Zdeněk
 
 
9-13-8-8 1311
3.Navrátil RobertPiták Radek82-119 3121
4.Waters Jiří st.Batelka Petr-7-14-8  0322
5.Holler JanTrnka Václav, ml.461  3032
6.Waters Jiří ml.Veselý Zdeněk926  3042
7.Waters Jiří st.Piták Radek569  3052
8.Holler JanBatelka Petr-667-773262
9.Waters Jiří ml.Trnka Václav, ml.688  3072
10.Navrátil RobertVeselý Zdeněk814-94 3182
11.Holler JanPiták Radek475  3092
12.Waters Jiří ml.Batelka Petr-7-4-7  0393
13.Navrátil RobertTrnka Václav, ml.4-4116 31103
14.Waters Jiří st.Veselý Zdeněk7813  30113
15.Waters Jiří ml.Piták Radek84-9-9632123
16.Navrátil RobertBatelka Petr-5107-9-623124
17.Waters Jiří st.Trnka Václav, ml.8-978 31134
18.Holler JanVeselý Zdeněk669  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Robert31Piták Radek04
Waters Jiří st.31Batelka Petr31
Holler Jan40Trnka Václav, ml.04
Waters Jiří ml.31Veselý Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25648:550Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
Lhoták Lubor
Otta Jiří
 
 
71211  3010
2.Fousková Věra
Chval Jan
 
 
Žižka Ladislav
Jaroš Martin
 
 
263  3020
3.Grumlová JarmilaLhoták Lubor-4-7-5  0321
4.Chobotová VěraŽižka Ladislav449  3031
5.Fousková VěraOtta Jiří9-7-7-7 1332
6.Chval JanJaroš Martin11-114 3142
7.Chobotová VěraLhoták Lubor-6-6-7  0343
8.Fousková VěraŽižka Ladislav78-9-8-92344
9.Chval JanOtta Jiří687  3054
10.Grumlová JarmilaJaroš Martin094  3064
11.Fousková VěraLhoták Lubor-8-4-6  0365
12.Chval JanŽižka Ladislav87-79 3175
13.Grumlová JarmilaOtta Jiří10-8-12673285
14.Chobotová VěraJaroš Martin456  3095
15.Chval JanLhoták Lubor78-8-4332105
16.Grumlová JarmilaŽižka Ladislav8-13105 31115
17.Chobotová VěraOtta Jiří-987-10-623116
18.Fousek JiříJaroš Martin7117  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grumlová Jarmila31Lhoták Lubor31
Chobotová Věra22Žižka Ladislav13
Fousková Věra03Otta Jiří22
Chval Jan40Jaroš Martin04
Fousek Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2008 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9642:425SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 
Fryml Filip
Nutilová Vendula
 
 
-6567 3110
2.Holeček Martin
Růžička Michal
 
 
Martínková Michaela
Tvrdíková Veronika
 
 
557  3020
3.Bodláková TerezaNutilová Vendula565  3030
4.Březina Miroslav ml.Tvrdíková Veronika147  3040
5.Holeček MartinMartínková Michaela432  3050
6.Růžička MichalFryml Filip445  3060
7.Březina Miroslav ml.Nutilová Vendula678  3070
8.Holeček MartinTvrdíková Veronika556  3080
9.Růžička MichalMartínková Michaela958  3090
10.Bodláková TerezaFryml Filip876  30100
11.Holeček MartinNutilová Vendula108-78 31110
12.Levčík DavidTvrdíková Veronika10510  30120
13.Bodláková TerezaMartínková Michaela38-143 31130
14.Březina Miroslav ml.Fryml Filip8-2-710832140
15.Levčík DavidNutilová Vendula-10-10-13  03141
16.Bodláková TerezaTvrdíková Veronika764  30151
17.Březina Miroslav ml.Martínková Michaela-8766 31161
18.Holeček MartinFryml Filip878  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodláková Tereza40Nutilová Vendula13
Březina Miroslav ml.40Tvrdíková Veronika04
Holeček Martin40Martínková Michaela04
Růžička Michal20Fryml Filip04
Levčík David11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy