Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola
Nová Ves I
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38516:582SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubištová Tereza
Bodláková Kateřina
 
 
Růžička Michal
Koutský Václav
 
 
65-49 3110
2.Březinová Aneta
Kubišta Petr
 
 
Bodláková Tereza
Levčík David
 
 
-78-6-9 1311
3.Březinová AnetaRůžička Michal-4-5-6  0312
4.Kubištová TerezaKoutský Václav456  3022
5.Bodláková KateřinaBodláková Tereza-4-6-7  0323
6.Kubišta PetrLevčík David667  3033
7.Kubištová TerezaRůžička Michal-6-7-8  0334
8.Bodláková KateřinaKoutský Václav-76-5-4 1335
9.Kubišta PetrBodláková Tereza456  3045
10.Březinová AnetaLevčík David-1189-6-52346
11.Bodláková KateřinaRůžička Michal-8-4-10  0347
12.Kubišta PetrKoutský Václav454  3057
13.Březinová AnetaBodláková Tereza6-4-5-7 1358
14.Kubištová TerezaLevčík David6-576 3168
15.Kubišta PetrRůžička Michal-678-6-82369
16.Březinová AnetaKoutský Václav-7-6-5  03610
17.Kubištová TerezaBodláková Tereza-4-5-6  03611
18.Bodláková KateřinaLevčík David-78-4-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březinová Aneta04Růžička Michal40
Kubištová Tereza22Koutský Václav22
Bodláková Kateřina04Bodláková Tereza31
Kubišta Petr31Levčík David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pivnice DobřichovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28636:562Pivnice Dobřichov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Novák Pavel
 
 
Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
967  3010
2.Horký Miroslav
Zelený Petr
 
 
Navrátil Robert
Mendel Richard
 
 
12-8-7833220
3.Novák VáclavMendel Richard157  3030
4.Novák PavelNavrátil Robert575  3040
5.Horký MiroslavWaters Jiří st.-884-8163250
6.Zelený PetrHoller Jan-5-2-6  0351
7.Novák PavelMendel Richard844  3061
8.Horký MiroslavNavrátil Robert6-4112 3171
9.Zelený PetrWaters Jiří st.-7-7-6  0372
10.Novák VáclavHoller Jan994  3082
11.Horký MiroslavMendel Richard55-55 3192
12.Zelený PetrNavrátil Robert-4-5-6  0393
13.Novák VáclavWaters Jiří st.-10-105-8 1394
14.Novák PavelHoller Jan9-84-3-102395
15.Zelený PetrMendel Richard-5-659-62396
16.Novák VáclavNavrátil Robert79-96 31106
17.Novák PavelWaters Jiří st.255  30116
18.Horký MiroslavHoller Jan4-9-86-423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Václav31Mendel Richard13
Novák Pavel31Navrátil Robert13
Horký Miroslav31Waters Jiří st.22
Zelený Petr04Holler Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54321:601Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Proroková Eliška
Procházková Kateřina
 
 
Vaníček Ivan
Duchoň Jiří
 
 
-4-5-4  0301
2.Trnka Václav, ml.
Veselý Zdeněk
 
 
Makaň Eliáš
Verfl Milan
 
 
-8-6-6  0302
3.Proroková EliškaVaníček Ivan-4-6-3  0303
4.Procházková KateřinaDuchoň Jiří-4-6-4  0304
5.Trnka Václav, ml.Makaň Eliáš-6-3-8  0305
6.Veselý ZdeněkVerfl Milan-5-6-9  0306
7.Procházková KateřinaVaníček Ivan-3-4-6  0307
8.Trnka Václav, ml.Duchoň Jiří-87-8-9 1308
9.Veselý ZdeněkMakaň Eliáš-6-3-6  0309
10.Proroková EliškaVerfl Milan-8-7-4  03010
11.Trnka Václav, ml.Vaníček Ivan-6-7-9  03011
12.Veselý ZdeněkDuchoň Jiří-7-8-8  03012
13.Proroková EliškaMakaň Eliáš-4-5-7  03013
14.Procházková KateřinaVerfl Milan-9-4-4  03014
15.Veselý ZdeněkVaníček Ivan-5-8-9  03015
16.Proroková EliškaDuchoň Jiří-6-3-5  03016
17.Procházková KateřinaMakaň Eliáš-4-2-4  03017
18.Trnka Václav, ml.Verfl Milan-8-3-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Proroková Eliška04Vaníček Ivan40
Procházková Kateřina04Duchoň Jiří40
Trnka Václav, ml.04Makaň Eliáš40
Veselý Zdeněk04Verfl Milan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy