Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola
Nová Ves I
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45441:590Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Aneta
Kubištová Běla
 
 
Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
-5-7-6  0301
2.Kubišta Petr
Kubištová Tereza
 
 
Waters Jiří ml.
Slavínský Tomáš
 
 
45-76 3111
3.Kubištová TerezaHoller Jan-6-5-6  0312
4.Kubištová BělaWaters Jiří st.-3-3-4  0313
5.Březinová AnetaWaters Jiří ml.-6-5-6  0314
6.Kubišta PetrSlavínský Tomáš456  3024
7.Kubištová BělaHoller Jan-4-3-4  0325
8.Březinová AnetaWaters Jiří st.-6-6-8  0326
9.Kubišta PetrWaters Jiří ml.645  3036
10.Kubištová TerezaSlavínský Tomáš4-56-673246
11.Březinová AnetaHoller Jan-4-3-6  0347
12.Kubišta PetrWaters Jiří st.-67-8-9 1348
13.Kubištová TerezaWaters Jiří ml.6-78-8-92349
14.Kubištová BělaSlavínský Tomáš-4-5-3  03410
15.Kubišta PetrHoller Jan66-7-5-923411
16.Kubištová TerezaWaters Jiří st.-4-7-8  03412
17.Kubištová BělaWaters Jiří ml.-2-3-4  03413
18.Březinová AnetaSlavínský Tomáš-6-8-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubištová Tereza13Holler Jan40
Kubištová Běla04Waters Jiří st.40
Březinová Aneta04Waters Jiří ml.31
Kubišta Petr22Slavínský Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54367:648Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav, ml.
Veselý Zdeněk
 
 
Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
-6-4-8  0301
2.Proroková Eliška
Piták Radek
 
 
Fousek Jiří
Váňová Marta
 
 
-8-1-6  0302
3.Trnka Václav, ml.Grumlová Jarmila-6-4-5  0303
4.Veselý ZdeněkChobotová Věra-85-6-4 1304
5.Proroková EliškaFousek Jiří-7-3-1  0305
6.Piták RadekVáňová Marta-7-3-1  0306
7.Veselý ZdeněkGrumlová Jarmila8-4-6-7 1307
8.Proroková EliškaChobotová Věra-2-3-5  0308
9.Piták RadekFousek Jiří-4-6-5  0309
10.Trnka Václav, ml.Váňová Marta-6-86-8 13010
11.Proroková EliškaGrumlová Jarmila-6-4-5  03011
12.Piták RadekChobotová Věra-6-7-3  03012
13.Trnka Václav, ml.Fousek Jiří-5-67-5 13013
14.Veselý ZdeněkVáňová Marta87-6-7-823014
15.Piták RadekGrumlová Jarmila-4-76-8 13015
16.Trnka Václav, ml.Chobotová Věra-4-5-8  03016
17.Veselý ZdeněkFousek Jiří-87-6-1 13017
18.Proroková EliškaVáňová Marta-4-1-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trnka Václav, ml.04Grumlová Jarmila40
Veselý Zdeněk04Chobotová Věra40
Proroková Eliška04Fousek Jiří40
Piták Radek04Váňová Marta40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33557:557SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižka Ladislav
Otta Jiří
 
 
Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 
8-7-6-8 1301
2.Otta Pavel
Lejnar Petr
 
 
Růžička Michal
Levčík David
 
 
-96-5-8 1302
3.Žižka LadislavRůžička Michal8-7-64-82303
4.Otta JiříBodláková Tereza1083  3013
5.Otta PavelBřezina Miroslav ml.-8-6-7  0314
6.Lejnar PetrLevčík David6-876 3124
7.Otta JiříRůžička Michal847  3034
8.Otta PavelBodláková Tereza-8-8-3  0335
9.Lejnar PetrBřezina Miroslav ml.-8-7-6  0336
10.Žižka LadislavLevčík David854  3046
11.Otta PavelRůžička Michal-89-1-2 1347
12.Lejnar PetrBodláková Tereza-4-8-4  0348
13.Žižka LadislavBřezina Miroslav ml.-67-7-8 1349
14.Otta JiříLevčík David456  3059
15.Lejnar PetrRůžička Michal-8-7-10  03510
16.Žižka LadislavBodláková Tereza8413  30610
17.Otta JiříBřezina Miroslav ml.825  30710
18.Otta PavelLevčík David-9-756932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žižka Ladislav22Růžička Michal31
Otta Jiří40Bodláková Tereza22
Otta Pavel13Březina Miroslav ml.31
Lejnar Petr13Levčík David04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy