Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola
Nová Ves I
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54296:618Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Kateřina
Kubištová Běla
 
 
Kovářová Michala
Makaň Eliáš
 
 
-4-6-5  0301
2.Kubištová Tereza
Kubišta Petr
 
 
Vaníček Ivan
Duchoň Jiří
 
 
-3-4-7  0302
3.Kubištová TerezaKovářová Michala-4-5-6  0303
4.Kubištová BělaMakaň Eliáš-2-3-2  0304
5.Bodláková KateřinaVaníček Ivan-8-9-1  0305
6.Kubišta PetrDuchoň Jiří-6-5-7  0306
7.Kubištová BělaKovářová Michala-5-4-3  0307
8.Bodláková KateřinaMakaň Eliáš-9-89-7 1308
9.Kubišta PetrVaníček Ivan-78-6-7 1309
10.Kubištová TerezaDuchoň Jiří-6-4-3  03010
11.Bodláková KateřinaKovářová Michala-1-5-4  03011
12.Kubišta PetrMakaň Eliáš-4-5-7  03012
13.Kubištová TerezaVaníček Ivan-4-6-5  03013
14.Kubištová BělaDuchoň Jiří-5-6-2  03014
15.Kubišta PetrKovářová Michala-67-8-7 13015
16.Kubištová TerezaMakaň Eliáš-4-5-6  03016
17.Kubištová BělaVaníček Ivan-3-2-1  03017
18.Bodláková KateřinaDuchoň Jiří-4-5-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubištová Tereza04Kovářová Michala40
Kubištová Běla04Makaň Eliáš40
Bodláková Kateřina04Vaníček Ivan40
Kubišta Petr04Duchoň Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48488:662Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Zdeněk
Batelka Petr
 
 
Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
-10-8-6  0301
2.Piták Radek
Proroková Eliška
 
 
Waters Jiří ml.
Navrátil Robert
 
 
8-2-5-8 1302
3.Veselý ZdeněkNavrátil Robert-6-7-5  0303
4.Piták RadekWaters Jiří st.8-6-7953213
5.Batelka PetrWaters Jiří ml.-67-48-72314
6.Proroková EliškaHoller Jan-4-6-6  0315
7.Piták RadekNavrátil Robert-8-7-9  0316
8.Batelka PetrWaters Jiří st.-8579 3126
9.Proroková EliškaWaters Jiří ml.-6-4-5  0327
10.Veselý ZdeněkHoller Jan-117-5-8 1328
11.Batelka PetrNavrátil Robert87-86 3138
12.Proroková EliškaWaters Jiří st.-4-6-5  0339
13.Veselý ZdeněkWaters Jiří ml.-4-6-8  03310
14.Piták RadekHoller Jan-3-3-6  03311
15.Proroková EliškaNavrátil Robert-4-5-4  03312
16.Veselý ZdeněkWaters Jiří st.5-8-76932412
17.Piták RadekWaters Jiří ml.-8-6-5  03413
18.Batelka PetrHoller Jan-7-689-323414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Zdeněk13Navrátil Robert31
Piták Radek13Waters Jiří st.13
Batelka Petr22Waters Jiří ml.40
Proroková Eliška04Holler Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:43483:628Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižka Ladislav
Otta Jiří
 
 
Chval Jan
Fousková Věra
 
 
-8-7-5  0301
2.Lejnar Petr
Otta Pavel
 
 
Chobotová Věra
Grumlová Jarmila
 
 
-4-5-6  0302
3.Žižka LadislavChval Jan-8-10-7  0303
4.Otta JiříFousková Věra108-59 3113
5.Lejnar PetrChobotová Věra-5-6-8  0314
6.Otta PavelGrumlová Jarmila-8-7-6  0315
7.Otta JiříChval Jan-9579 3125
8.Lejnar PetrFousek Jiří-8-7-6  0326
9.Otta PavelChobotová Věra-7-8-5  0327
10.Žižka LadislavGrumlová Jarmila-687-6103237
11.Lejnar PetrChval Jan-5-4-5  0338
12.Otta PavelFousek Jiří-8-7-7  0339
13.Žižka LadislavChobotová Věra8-7-6-8 13310
14.Otta JiříGrumlová Jarmila8-789 31410
15.Otta PavelChval Jan-7-2-1  03411
16.Žižka LadislavFousek Jiří-78-86932511
17.Otta JiříChobotová Věra988  30611
18.Lejnar PetrGrumlová Jarmila-7-5-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žižka Ladislav22Chval Jan31
Otta Jiří40Fousková Věra01
Lejnar Petr04Chobotová Věra31
Otta Pavel04Grumlová Jarmila22
   Fousek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51487:658SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauš Jiří
Nutilová Vendula
 
 
Bodláková Tereza
Březina Miroslav ml.
 
 
-2-8-7  0301
2.Martínková Michaela
Tvrdíková Veronika
 
 
Růžička Michal
Holeček Martin
 
 
-3-9-6  0302
3.Nutilová VendulaBodláková Tereza-5-87-9 1303
4.Tauš JiříBřezina Miroslav ml.-667-723213
5.Martínková MichaelaRůžička Michal-7-4-3  0314
6.Tvrdíková VeronikaHoleček Martin-6-3-9  0315
7.Tauš JiříBodláková Tereza-78-99-92316
8.Martínková MichaelaBřezina Miroslav ml.-7-14-3  0317
9.Tvrdíková VeronikaRůžička Michal-7-8-9  0318
10.Nutilová VendulaHoleček Martin-7-86-6 1319
11.Martínková MichaelaBodláková Tereza89-128 3129
12.Tvrdíková VeronikaBřezina Miroslav ml.-8-9-8  03210
13.Nutilová VendulaRůžička Michal-88-5-8 13211
14.Tauš JiříHoleček Martin-4-8-6  03212
15.Tvrdíková VeronikaBodláková Tereza-4-9-11  03213
16.Nutilová VendulaBřezina Miroslav ml.-8-8-3  03214
17.Tauš JiříRůžička Michal-58-7-6 13215
18.Martínková MichaelaHoleček Martin-6-10-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nutilová Vendula04Bodláková Tereza31
Tauš Jiří13Březina Miroslav ml.31
Martínková Michaela13Růžička Michal40
Tvrdíková Veronika04Holeček Martin40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy