Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13618:441SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Michal
Levčík David
 
 
Bodláková Kateřina
Březinová Aneta
 
 
7911  3010
2.Bodláková Tereza
Holeček Martin
 
 
Kubišta Petr
Kubištová Tereza
 
 
874  3020
3.Růžička MichalKubišta Petr998  3030
4.Levčík DavidBodláková Kateřina-7-88963240
5.Bodláková TerezaKubištová Tereza366  3050
6.Holeček MartinBřezinová Aneta431  3060
7.Levčík DavidKubišta Petr-6-5-7  0361
8.Bodláková TerezaBodláková Kateřina657  3071
9.Holeček MartinKubištová Tereza784  3081
10.Růžička MichalBřezinová Aneta272  3091
11.Bodláková TerezaKubišta Petr-4-5-6  0392
12.Holeček MartinBodláková Kateřina764  30102
13.Růžička MichalKubištová Tereza676  30112
14.Levčík DavidBřezinová Aneta-687-9232122
15.Holeček MartinKubišta Petr6-7-77932132
16.Růžička MichalBodláková Kateřina656  30142
17.Levčík DavidKubištová Tereza11-998 31152
18.Bodláková TerezaKubištová Běla453  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Michal40Kubišta Petr22
Levčík David31Bodláková Kateřina04
Bodláková Tereza31Kubištová Tereza04
Holeček Martin40Březinová Aneta03
   Kubištová Běla01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:540:594Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mojžíš Jan
Hladík Jiří
 
 
Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
WO dodatečně0301
2.Kronus Luboš
Malina Ladislav
 
 
Otta Pavel
Lejnar Petr
 
 
WO dodatečně0302
3.Kronus LubošOtta JiříWO dodatečně0303
4.Malina LadislavŽižka LadislavWO dodatečně0304
5.Hladík JiříOtta PavelWO dodatečně0305
6.Mojžíš JanLejnar PetrWO dodatečně0306
7.Malina LadislavOtta JiříWO dodatečně0307
8.Hladík JiříŽižka LadislavWO dodatečně0308
9.Mojžíš JanOtta PavelWO dodatečně0309
10.Kronus LubošLejnar PetrWO dodatečně03010
11.Hladík JiříOtta JiříWO dodatečně03011
12.Mojžíš JanŽižka LadislavWO dodatečně03012
13.Kronus LubošOtta PavelWO dodatečně03013
14.Malina LadislavLejnar PetrWO dodatečně03014
15.Mojžíš JanOtta JiříWO dodatečně03015
16.Kronus LubošŽižka LadislavWO dodatečně03016
17.Malina LadislavOtta PavelWO dodatečně03017
18.Hladík JiříLejnar PetrWO dodatečně03018

Statistika jednotlivých hráčů:
WO018WO180



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pivnice DobřichovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2007 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31573:595Sokol Kolín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
Horký Miroslav
Novák Václav
 
 
-588-9-92301
2.Waters Jiří ml.
Slavínský Tomáš
 
 
Gebert Jiří
Hrach Martin
 
 
1097  3011
3.Slavínský TomášHorký Miroslav-5-4-1  0312
4.Waters Jiří st.Novák Václav-8-8-7  0313
5.Holler JanGebert Jiří-9598 3123
6.Waters Jiří ml.Hrach Martin4-96-753233
7.Waters Jiří st.Horký Miroslav-3612-673243
8.Holler JanNovák Václav1087  3053
9.Waters Jiří ml.Gebert Jiří6-7-85-42354
10.Slavínský TomášHrach Martin8-799 3164
11.Holler JanHorký Miroslav888  3074
12.Waters Jiří ml.Novák Václav-6-2-5  0375
13.Mendel RichardGebert Jiří-3-49-6 1376
14.Waters Jiří st.Hrach Martin1355  3086
15.Waters Jiří ml.Horký Miroslav-4-4-3  0387
16.Mendel RichardNovák Václav-7-7-4  0388
17.Waters Jiří st.Gebert Jiří45-88 3198
18.Holler JanHrach Martin654  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavínský Tomáš11Horký Miroslav22
Waters Jiří st.31Novák Václav31
Holler Jan40Gebert Jiří22
Waters Jiří ml.13Hrach Martin04
Mendel Richard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8634:428Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Ivan
Duchoň Jiří
 
 
Batelka Petr
Trnka Václav, ml.
 
 
468  3010
2.Makaň Eliáš
Verfl Milan
 
 
Veselý Zdeněk
Piták Radek
 
 
436  3020
3.Vaníček IvanBatelka Petr84-65 3130
4.Duchoň JiříTrnka Václav, ml.76-74 3140
5.Makaň EliášVeselý Zdeněk664  3050
6.Verfl MilanPiták Radek798  3060
7.Duchoň JiříBatelka Petr-78-6-8 1361
8.Makaň EliášTrnka Václav, ml.865  3071
9.Verfl MilanVeselý Zdeněk586  3081
10.Vaníček IvanPiták Radek964  3091
11.Makaň EliášBatelka Petr-97106 31101
12.Verfl MilanTrnka Václav, ml.8118  30111
13.Vaníček IvanVeselý Zdeněk657  30121
14.Duchoň JiříPiták Radek7-658 31131
15.Verfl MilanBatelka Petr676  30141
16.Vaníček IvanTrnka Václav, ml.1067  30151
17.Duchoň JiříVeselý Zdeněk657  30161
18.Makaň EliášPiták Radek-9868 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Ivan40Batelka Petr13
Duchoň Jiří31Trnka Václav, ml.04
Makaň Eliáš40Veselý Zdeněk04
Verfl Milan40Piták Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy