Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola
Nová Ves I
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:31450:480Viktoria Radim "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Kateřina
Kubištová Běla
 
 
Trnka Václav, ml.
Veselý Zdeněk
 
 
-4-5-6  0301
2.Kubištová Tereza
Kubišta Petr
 
 
Batelka Petr
Proroková Eliška
 
 
765  3011
3.Bodláková KateřinaProroková Eliška457  3021
4.Kubištová TerezaBatelka Petr-9-6-5  0322
5.Kubištová BělaTrnka Václav, ml.-4-5-3  0323
6.Kubišta PetrVeselý Zdeněk567  3033
7.Kubištová TerezaProroková Eliška665  3043
8.Kubištová BělaBatelka Petr-6-4-5  0344
9.Kubišta PetrTrnka Václav, ml.457  3054
10.Bodláková KateřinaVeselý Zdeněk-4567 3164
11.Kubištová BělaProroková Eliška-6-4-7  0365
12.Kubišta PetrBatelka Petr456  3075
13.Bodláková KateřinaTrnka Václav, ml.-7-5-6  0376
14.Kubištová TerezaVeselý Zdeněk6-6-7-8 1377
15.Kubišta PetrProroková Eliška456  3087
16.Bodláková KateřinaBatelka Petr-4-5-6  0388
17.Kubištová TerezaTrnka Václav, ml.-6-7-7  0389
18.Kubištová BělaVeselý Zdeněk-5-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodláková Kateřina22Proroková Eliška13
Kubištová Tereza13Batelka Petr31
Kubištová Běla04Trnka Václav, ml.31
Kubišta Petr40Veselý Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pivnice DobřichovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37480:561Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Novák Pavel
 
 
Vaníček Ivan
Verfl Milan
 
 
-7583 3110
2.Hrach Martin
Zelený Petr
 
 
Makaň Eliáš
Duchoň Jiří
 
 
-5-4-6  0311
3.Novák VáclavKovářová Michala686  3021
4.Novák PavelKoděrová Kateřina4-767 3131
5.Hrach MartinVerfl Milan-1-4-4  0332
6.Zelený PetrDuchoň Jiří8-4-2-3 1333
7.Novák PavelKovářová Michala669  3043
8.Hrach MartinKoděrová Kateřina8-6-7-8 1344
9.Zelený PetrVerfl Milan-2-2-3  0345
10.Novák VáclavDuchoň Jiří-9769 3155
11.Hrach MartinMakaň Eliáš-7-5-4  0356
12.Zelený PetrKoděrová Kateřina-2-7-4  0357
13.Novák VáclavVerfl Milan-6499 3167
14.Novák PavelDuchoň Jiří-7-81443277
15.Zelený PetrMakaň Eliáš-7-9-2  0378
16.Novák VáclavKoděrová Kateřina3-526 3188
17.Novák PavelVerfl Milan-7-9-3  0389
18.Hrach MartinDuchoň Jiří-4-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Václav40Kovářová Michala02
Novák Pavel31Koděrová Kateřina22
Hrach Martin04Verfl Milan31
Zelený Petr04Duchoň Jiří22
   Makaň Eliáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30645:633Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Otta Jiří
 
 
Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
899  3010
2.Lejnar Petr
Žižka Ladislav
 
 
Waters Jiří ml.
Navrátil Robert
 
 
89-7-8-52311
3.Lhoták LuborNavrátil Robert764  3021
4.Otta JiříWaters Jiří ml.577  3031
5.Lejnar PetrWaters Jiří st.-3-9-6  0332
6.Žižka LadislavHoller Jan6-28-7-52333
7.Otta JiříNavrátil Robert86-55 3143
8.Lejnar PetrWaters Jiří ml.8-8-7-9 1344
9.Žižka LadislavWaters Jiří st.2-8-5-8 1345
10.Lhoták LuborHoller Jan-89-179113255
11.Lejnar PetrNavrátil Robert-48-5-7 1356
12.Žižka LadislavWaters Jiří ml.767  3066
13.Lhoták LuborWaters Jiří st.876  3076
14.Otta JiříHoller Jan-10-129893286
15.Žižka LadislavNavrátil Robert-7687 3196
16.Lhoták LuborWaters Jiří ml.999  30106
17.Otta JiříWaters Jiří st.-889-9-623107
18.Lejnar PetrHoller Jan-8-6-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor40Navrátil Robert13
Otta Jiří31Waters Jiří ml.13
Lejnar Petr04Waters Jiří st.31
Žižka Ladislav22Holler Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53366:623Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martínková Michaela
Tvrdíková Veronika
 
 
Fousková Věra
Chval Jan
 
 
-5-4-2  0301
2.Tauš Jiří
Nutilová Vendula
 
 
Chobotová Věra
Grumlová Jarmila
 
 
-6-6-4  0302
3.Tauš JiříFousková Věra-5-6-4  0303
4.Fryml FilipChval Jan-6-6-5  0304
5.Martínková MichaelaGrumlová Jarmila-11-7-4  0305
6.Nutilová VendulaChobotová Věra-9-4-2  0306
7.Fryml FilipFousková Věra-6-3-3  0307
8.Martínková MichaelaChval Jan-3-9-5  0308
9.Nutilová VendulaGrumlová Jarmila-7-5-3  0309
10.Tauš JiříChobotová Věra-7-7-9  03010
11.Martínková MichaelaFousková Věra-5-7-8  03011
12.Tvrdíková VeronikaChval Jan-10-5-3  03012
13.Tauš JiříGrumlová Jarmila-88-43432112
14.Fryml FilipChobotová Věra-4-5-8  03113
15.Tvrdíková VeronikaFousková Věra-6-1-5  03114
16.Tauš JiříChval Jan-876-5-523115
17.Fryml FilipGrumlová Jarmila-7-3-6  03116
18.Martínková MichaelaChobotová Věra-9-108-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tauš Jiří13Fousková Věra40
Fryml Filip04Chval Jan40
Martínková Michaela04Grumlová Jarmila31
Nutilová Vendula02Chobotová Věra40
Tvrdíková Veronika02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy