Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Týnec n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11595:361Sokol Týnec n.L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grumlová Jarmila
Chobotová Věra
 
 
Bodláková Kateřina
Březinová Aneta
 
 
368  3010
2.Váňová Marta
Fousek Jiří
 
 
Kubištová Tereza
Kubišta Petr
 
 
655  3020
3.Grumlová JarmilaBodláková Kateřina265  3030
4.Chobotová VěraBřezinová Aneta322  3040
5.Váňová MartaKubištová Tereza462  3050
6.Fousek JiříKubišta Petr989  3060
7.Chobotová VěraBodláková Kateřina784  3070
8.Váňová MartaBřezinová Aneta362  3080
9.Fousek JiříKubištová Tereza456  3090
10.Grumlová JarmilaKubišta Petr310-3-3-82391
11.Váňová MartaBodláková Kateřina266  30101
12.Fousek JakubBřezinová Aneta-7-9-8  03102
13.Grumlová JarmilaKubištová Tereza124  30112
14.Chobotová VěraKubišta Petr85-10-9332122
15.Fousek JakubBodláková Kateřina8-4-2-3 13123
16.Grumlová JarmilaBřezinová Aneta535  30133
17.Chobotová VěraKubištová Tereza541  30143
18.Váňová MartaKubišta Petr769  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grumlová Jarmila31Bodláková Kateřina13
Chobotová Věra40Březinová Aneta13
Váňová Marta40Kubištová Tereza04
Fousek Jiří20Kubišta Petr13
Fousek Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39636:654SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Waters Jiří st.
 
 
Březina Miroslav ml.
Bodláková Tereza
 
 
-443-9-52301
2.Navrátil Robert
Waters Jiří ml.
 
 
Holeček Martin
Růžička Michal
 
 
-9-710-10 1302
3.Navrátil RobertBřezina Miroslav ml.-7-66-9 1303
4.Waters Jiří st.Bodláková Tereza666  3013
5.Holler JanHoleček Martin7-989 3123
6.Waters Jiří ml.Růžička Michal-5-6-3  0324
7.Waters Jiří st.Březina Miroslav ml.7-8-98-92325
8.Holler JanBodláková Tereza835  3035
9.Waters Jiří ml.Holeček Martin-9-713-4 1336
10.Navrátil RobertRůžička Michal-97-69-92337
11.Holler JanBřezina Miroslav ml.66-95 3147
12.Waters Jiří ml.Bodláková Tereza-4-8-4  0348
13.Navrátil RobertHoleček Martin-81710-993258
14.Waters Jiří st.Růžička Michal9108  3068
15.Waters Jiří ml.Březina Miroslav ml.-4-7-7  0369
16.Navrátil RobertBodláková Tereza-65-3563279
17.Waters Jiří st.Holeček Martin-7-9-9  03710
18.Mendel RichardRůžička Michal-8-102-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Robert22Březina Miroslav ml.31
Waters Jiří st.22Bodláková Tereza13
Holler Jan30Holeček Martin22
Waters Jiří ml.04Růžička Michal31
Mendel Richard01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:12632:320Viktoria Radim "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Michala
Makaň Eliáš
 
 
Martínková Michaela
Fryml Filip
 
 
253  3010
2.Koděrová Kateřina
Duchoň Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kovářová MichalaMartínková Michaela953  3030
4.Makaň EliášFryml Filip-11-116773240
5.Koděrová KateřinaTauš Jiří546  3050
6.Duchoň JiříWO    3060
7.Makaň EliášMartínková Michaela-9-85-9 1361
8.Koděrová KateřinaFryml Filip675  3071
9.Duchoň JiříTauš Jiří55-96 3181
10.Kovářová MichalaWO    3091
11.Koděrová KateřinaMartínková Michaela4-5-65-72392
12.Duchoň JiříFryml Filip247  30102
13.Kovářová MichalaTauš Jiří875  30112
14.Makaň EliášWO    30122
15.Duchoň JiříMartínková Michaela676  30132
16.Kovářová MichalaFryml Filip564  30142
17.Makaň EliášTauš Jiří-8-67-4 13143
18.Koděrová KateřinaWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovářová Michala30Martínková Michaela22
Makaň Eliáš12Fryml Filip04
Koděrová Kateřina21Tauš Jiří13
Duchoň Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pivnice DobřichovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29546:506nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebert Jiří
Hrach Martin
 
 
Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
-7-2-3  0301
2.Novák Pavel
Novák Václav
 
 
Otta Pavel
Lejnar Petr
 
 
223  3011
3.Gebert JiříOtta Jiří-96-11-7 1312
4.Hrach MartinŽižka Ladislav-7-7-8  0313
5.Novák PavelOtta Pavel858  3023
6.Novák VáclavLejnar Petr664  3033
7.Hrach MartinOtta Jiří-5-8-6  0334
8.Novák PavelŽižka Ladislav-77-71-52335
9.Novák VáclavOtta Pavel311  3045
10.Gebert JiříLejnar Petr9-5-612-22346
11.Novák PavelOtta Jiří74-57 3156
12.Novák VáclavŽižka Ladislav796  3066
13.Gebert JiříOtta Pavel92-87 3176
14.Hrach MartinLejnar Petr7-4-7-6 1377
15.Novák VáclavOtta Jiří878  3087
16.Gebert JiříŽižka Ladislav-4-4-4  0388
17.Hrach MartinOtta Pavel3-4-4-7 1389
18.Novák PavelLejnar Petr235  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebert Jiří13Otta Jiří22
Hrach Martin04Žižka Ladislav31
Novák Pavel31Otta Pavel13
Novák Václav40Lejnar Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy