Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - PšovkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská 1063, Mělník - PšovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu00. 12. 2000 07:26 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17651:514Sokol Mělník - Pšovka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Ladislav
Vítek Václav
 
 
Mikolášek Jan
Novotný Josef
 
 
-1410-10103210
2.Čech Miroslav
Houžvička Oldřich
 
 
Ovsenáková Alena
Viktorin Jan
 
 
-558-833220
3.Braunšveig LadislavMikolášek Jan1096  3030
4.Vítek VáclavNovotný Josef7811  3040
5.Houžvička OldřichOvsenáková Alena-6-7-6  0341
6.Čech MiroslavViktorin Jan576  3051
7.Vítek VáclavMikolášek Jan97-89 3161
8.Houžvička OldřichNovotný Josef898  3071
9.Čech MiroslavOvsenáková Alena942  3081
10.Braunšveig LadislavViktorin Jan166  3091
11.Houžvička OldřichMikolášek Jan10-8-9-7 1392
12.Čech MiroslavNovotný Josef769  30102
13.Braunšveig LadislavOvsenáková Alena-9267 31112
14.Vítek VáclavViktorin Jan774  30122
15.Čech MiroslavMikolášek Jan-1010-6-8 13123
16.Braunšveig LadislavNovotný Josef9107  30133
17.Vítek VáclavOvsenáková Alena-9664 31143
18.Houžvička OldřichViktorin Jan8-976 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Braunšveig Ladislav40Mikolášek Jan22
Vítek Václav40Novotný Josef04
Houžvička Oldřich22Ovsenáková Alena13
Čech Miroslav31Viktorin Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, VeltrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38648:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holan Josef
Karas Ondřej
 
 
Němeček Vladimír
Vízner Pavel
 
 
-9-0-8  0301
2.Karas Tomáš
Šlechta David
 
 
Bradáč Jiří
Ježek František
 
 
88-97 3111
3.Holan JosefVízner Pavel6-7-6-6 1312
4.Karas OndřejNěmeček Vladimír68-8-893222
5.Šlechta DavidBradáč Jiří468  3032
6.Karas TomášJežek František8-1086 3142
7.Karas OndřejVízner Pavel-55-9-9 1343
8.Šlechta DavidNěmeček Vladimír-2-75-5 1344
9.Karas TomášBradáč Jiří-1296-6-62345
10.Holan JosefJežek František8-776 3155
11.Šlechta DavidVízner Pavel-3-8-6  0356
12.Karas TomášNěmeček Vladimír-2-9-6  0357
13.Holan JosefBradáč Jiří8-874 3167
14.Karas OndřejPetera Jaroslav6-1176 3177
15.Karas TomášVízner Pavel-58-6-10 1378
16.Holan JosefNěmeček Vladimír-94-7-8 1379
17.Karas OndřejBradáč Jiří-6-9125113289
18.Šlechta DavidPetera Jaroslav10-87-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holan Josef22Vízner Pavel40
Karas Ondřej31Němeček Vladimír31
Šlechta David22Bradáč Jiří13
Karas Tomáš13Ježek František02
   Petera Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40522:634SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Jaromír
Šlechta Jaroslav
 
 
Bízek Zdeněk
Živec Petr
 
 
31010  3010
2.Pleva Jiří
Salmon Ivan
 
 
Babák Josef
Kummer Václav
 
 
-7-8-11  0311
3.Salmon IvanBízek Zdeněk-7103-1-32312
4.Šlechta JaroslavBabák Josef4109  3022
5.Jeřábek JaromírKummer Václav-3-13-6  0323
6.Pleva JiříŽivec Petr-8-9-6  0324
7.Šlechta JaroslavBízek Zdeněk8127  3034
8.Jeřábek JaromírBabák Josef-488-7123244
9.Pleva JiříKummer Václav-9-8-5  0345
10.Salmon IvanŽivec Petr77-58 3155
11.Jeřábek JaromírBízek Zdeněk-2-10-12  0356
12.Pleva JiříBabák Josef-7-35-6 1357
13.Salmon IvanKummer Václav-5-68-8 1358
14.Šlechta JaroslavŽivec Petr-7-7-5  0359
15.Pleva JiříBízek Zdeněk-10-99-7 13510
16.Salmon IvanBabák Josef-1-11-3  03511
17.Šlechta JaroslavKummer Václav-5-2-7  03512
18.Jeřábek JaromírŽivec Petr68-69 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salmon Ivan13Bízek Zdeněk31
Šlechta Jaroslav22Babák Josef22
Jeřábek Jaromír22Kummer Václav40
Pleva Jiří04Živec Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol CítovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, CítovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29714:641Sokol Cítov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Vladislav
Vaněk Antonín
 
 
Košatý Jan
Urban Jaroslav
 
 
4712  3010
2.Vaněček Ladislav
Vaněček Vladimír
 
 
Čuba Milan
Weisser Petr
 
 
87-9-883220
3.Vaněk AntonínKošatý Jan68-77 3130
4.Vaněček VladimírČuba Milan9-97-783240
5.Líska VladislavUrban Jaroslav-997-2-92341
6.Vaněček LadislavWeisser Petr5-10-9-2 1342
7.Vaněček VladimírKošatý Jan277  3052
8.Líska VladislavČuba Milan798  3062
9.Vaněček LadislavUrban Jaroslav122-10-9-62363
10.Vaněk AntonínWeisser Petr99-69 3173
11.Líska VladislavKošatý Jan853  3083
12.Vaněček LadislavČuba Milan-9-6-8  0384
13.Vaněk AntonínUrban Jaroslav-8-971163294
14.Vaněček VladimírWeisser Petr9-9612 31104
15.Vaněček LadislavKošatý Jan-7-9-3  03105
16.Vaněk AntonínČuba Milan-9-9411132115
17.Vaněček VladimírUrban Jaroslav-10175-3-923116
18.Líska VladislavWeisser Petr867  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněk Antonín40Košatý Jan13
Vaněček Vladimír31Čuba Milan13
Líska Vladislav31Urban Jaroslav31
Vaněček Ladislav04Weisser Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu00. 12. 2000 07:26 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9670:360Start Mlékojedy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halama Jiří
Polák Karel
 
 
Dvořák Milan st.
Miženko Milan
 
 
2-9411 3110
2.Chalupa Josef
Kulíšek Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Chalupa JosefPejpal Tomáš669  3030
4.Halama JiříDvořák Milan st.-7395 3140
5.Kulíšek MilanMiženko Milan574  3050
6.Polák KarelWO    3060
7.Halama JiříPejpal Tomáš843  3070
8.Novák AlešDvořák Milan st.910-1110 3180
9.Polák KarelMiženko Milan675  3090
10.Chalupa JosefWO    30100
11.Novák AlešPejpal Tomáš95-8-7532110
12.Polák KarelDvořák Milan st.7-15129 31120
13.Chalupa JosefMiženko Milan584  30130
14.Halama JiříWO    30140
15.Polák KarelPejpal Tomáš599  30150
16.Chalupa JosefDvořák Milan st.-579-8-923151
17.Halama JiříMiženko Milan1610  30161
18.Novák AlešWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chalupa Josef21Pejpal Tomáš04
Halama Jiří30Dvořák Milan st.13
Kulíšek Milan10Miženko Milan04
Polák Karel30   
Novák Aleš20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TišiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40632:662Sokol Tišice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Brodský Miroslav
Jelínek Pavel
 
 
-610-4-13 1301
2.Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
Fabián Jiří
Rubín Pavel
 
 
-88-5-7 1302
3.Kruml JanRubín Pavel-3-9-8  0303
4.Teplá NikolaBrodský Miroslav-887-6-92304
5.Polák JiříFabián Jiří-812-8-11 1305
6.Poláková LucieJelínek Pavel-97-5843215
7.Teplá NikolaRubín Pavel-7-8-9  0316
8.Polák JiříBrodský Miroslav-10-63693226
9.Poláková LucieFabián Jiří5107  3036
10.Kruml JanJelínek Pavel7-10-9-5 1337
11.Polák JiříRubín Pavel-11-7-3  0338
12.Poláková LucieBrodský Miroslav61111  3048
13.Kruml JanFabián Jiří-74-37-52349
14.Teplá NikolaJelínek Pavel-9-10-9  03410
15.Poláková LucieRubín Pavel555  30510
16.Káš PavelBrodský Miroslav-6-79-4 13511
17.Teplá NikolaFabián Jiří-107-116-1123512
18.Polák JiříJelínek Pavel658  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruml Jan03Rubín Pavel31
Teplá Nikola04Brodský Miroslav22
Polák Jiří22Fabián Jiří31
Poláková Lucie40Jelínek Pavel22
Káš Pavel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy