Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42541:633Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Josef
Kittler Jiří
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
-10-8-3  0301
2.Bagal Zdeněk ml.
Brauner Josef
 
 
Plocková Klára
Teplá Nikola
 
 
-10-8-3  0302
3.Brauner JosefTeplá Nikola-7-9-8  0303
4.Bagal Zdeněk ml.Plocková Klára-849-9-82304
5.Holina JosefKruml Jan75-119 3114
6.Kittler JiříTůma Zdeněk6-4-7-3 1315
7.Bagal Zdeněk ml.Teplá Nikola6-29-3-42316
8.Holina JosefPlocková Klára7-4-8-5 1317
9.Kittler JiříKruml Jan-4-4-4  0318
10.Brauner JosefTůma Zdeněk-9-8-4  0319
11.Holina JosefTeplá Nikola-8910-783229
12.Kittler JiříPlocková Klára-9-9-8  03210
13.Brauner JosefKruml Jan-4-7-1  03211
14.Bagal Zdeněk ml.Tůma Zdeněk687  30311
15.Kittler JiříTeplá Nikola-10-7-5  03312
16.Brauner JosefPlocková Klára2-9911 31412
17.Bagal Zdeněk ml.Kruml Jan866  30512
18.Holina JosefTůma Zdeněk-6103-8132612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brauner Josef13Teplá Nikola31
Bagal Zdeněk ml.22Plocková Klára31
Holina Josef31Kruml Jan22
Kittler Jiří04Tůma Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33480:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecha Milan
Sauer Jan
 
 
Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
109-5-5-102301
2.
 
 
Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
WO    0302
3.Pecha MilanKostelecký Zdeněk844  3012
4.Sauer JanNovák Aleš7-986 3122
5.Pleva JiříNikolov Kiril-10134-883232
6.Pátek RobertWO    0333
7.Sauer JanKostelecký Zdeněk6811  3043
8.Pleva JiříNovák Aleš-8-7-5  0344
9.Nikolov KirilWO    0345
10.Pecha MilanPátek Robert8510  3055
11.Pleva JiříKostelecký Zdeněk859  3065
12.Novák AlešWO    0366
13.Pecha MilanNikolov Kiril649  3076
14.Sauer JanPátek Robert-596-12-62377
15.Kostelecký ZdeněkWO    0378
16.Pecha MilanNovák Aleš-9-8-5  0379
17.Sauer JanNikolov Kiril5-62-833289
18.Pleva JiříPátek Robert107-46 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pecha Milan31Kostelecký Zdeněk03
Sauer Jan31Novák Aleš21
Pleva Jiří31Nikolov Kiril03
   Pátek Robert12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54447:675Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Palan Jan
Palan Vladimír
 
 
-6-612-4 1301
2.Vaněk Jindřich
Zoubek Antonín
 
 
Točík Ondřej
Vajner Tomáš
 
 
10-97-5-82302
3.Koloc MilanVajner Tomáš-9-7-10  0303
4.Zoubek AntonínPalan Jan-7-4-10  0304
5.Kůtek JaroslavPalan Vladimír-4-10-3  0305
6.Kovacs VáclavTočík Ondřej-5-1-6  0306
7.Zoubek AntonínVajner Tomáš5-8-54-62307
8.Kůtek JaroslavPalan Jan-9-10-7  0308
9.Kovacs VáclavPalan Vladimír-9-5-14  0309
10.Koloc MilanTočík Ondřej-3-3-3  03010
11.Kůtek JaroslavVajner Tomáš8-98-9-823011
12.Vaněk JindřichPalan Jan-98-4-7 13012
13.Koloc MilanPalan Vladimír-6-6-6  03013
14.Zoubek AntonínTočík Ondřej-3-3-8  03014
15.Vaněk JindřichVajner Tomáš-8-8-3  03015
16.Koloc MilanPalan Jan-38-11-8 13016
17.Zoubek AntonínPalan Vladimír-4-3-5  03017
18.Kůtek JaroslavTočík Ondřej-3-7-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koloc Milan04Vajner Tomáš40
Zoubek Antonín04Palan Jan40
Kůtek Jaroslav04Palan Vladimír40
Kovacs Václav02Točík Ondřej40
Vaněk Jindřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28711:605Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
-555-963210
2.Habart Pavel
Veselý Martin
 
 
Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
59-12-7-72311
3.Veselý MartinBorecká Světluška-966-6-82312
4.Kratochvíl IvoKrejčová Eliška-996-1063222
5.Dudek PavelTočík Radek113-109 3132
6.Habart PavelHynková Lucie-55-106-52333
7.Kratochvíl IvoBorecká Světluška-9-7-9  0334
8.Dudek PavelKrejčová Eliška6-1015 3144
9.Habart PavelTočík Radek7510  3054
10.Veselý MartinHynková Lucie874  3064
11.Dudek PavelBorecká Světluška-66-9-7 1365
12.Habart PavelKrejčová Eliška10-989 3175
13.Veselý MartinTočík Radek-11343 3185
14.Kratochvíl IvoHynková Lucie4911  3095
15.Habart PavelBorecká Světluška-9-6-11  0396
16.Veselý MartinKrejčová Eliška976  30106
17.Kratochvíl IvoTočík Radek-96-78732116
18.Dudek PavelHynková Lucie1088  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Martin31Borecká Světluška40
Kratochvíl Ivo31Krejčová Eliška04
Dudek Pavel31Točík Radek04
Habart Pavel22Hynková Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44496:642Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
-8-7-7  0301
2.Dvořáková Denisa
Šlechta Jaroslav
 
 
Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
10-8-8-10 1302
3.Rýdl VáclavHrdý Miroslav-9-6-6  0303
4.Bareš OndřejPapež Miloslav-3-0-0  0304
5.Dvořáková DenisaDanaj Milan-2-6-9  0305
6.Šlechta JaroslavHrdý Radek7610  3015
7.Bareš OndřejHrdý Miroslav-7-5-10  0316
8.Dvořáková DenisaPapež Miloslav-0-3-4  0317
9.Šlechta JaroslavDanaj Milan999  3027
10.Rýdl VáclavHrdý Radek-9-59783237
11.Dvořáková DenisaHrdý Miroslav-5-6-7  0338
12.Šlechta JaroslavPapež Miloslav5-5109 3148
13.Rýdl VáclavDanaj Milan-7-6-7  0349
14.Bareš OndřejHrdý Radek-88-99-923410
15.Šlechta JaroslavHrdý Miroslav5-108-8932510
16.Rýdl VáclavPapež Miloslav-78-6-6 13511
17.Bareš OndřejDanaj Milan-8-5-8  03512
18.Dvořáková DenisaHrdý Radek-8-8-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rýdl Václav13Hrdý Miroslav31
Bareš Ondřej04Papež Miloslav31
Dvořáková Denisa04Danaj Milan31
Šlechta Jaroslav40Hrdý Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy