Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54367:631Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Petra
Dvořáková Denisa
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-5-7-13  0301
2.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
9-3-6-5 1302
3.Dvořáková DenisaRaček Jan-4-8-8  0303
4.Čubová PetraBagal Zdeněk ml.-4-4-9  0304
5.Rýdl VáclavBrauner Josef-5-5-5  0305
6.Bareš OndřejKittler Jiří4-10-7-8 1306
7.Čubová PetraRaček Jan-5-5-9  0307
8.Rýdl VáclavBagal Zdeněk ml.-7-5-9  0308
9.Bareš OndřejBrauner Josef9-6-4-6 1309
10.Dvořáková DenisaKittler Jiří-3-8-1  03010
11.Rýdl VáclavRaček Jan-10-5-3  03011
12.Bareš OndřejBagal Zdeněk ml.-7-6-9  03012
13.Dvořáková DenisaBrauner Josef-4-3-3  03013
14.Čubová PetraKittler Jiří-6-3-1  03014
15.Bareš OndřejRaček Jan-3-8-12  03015
16.Dvořáková DenisaBagal Zdeněk ml.-8-6-7  03016
17.Čubová PetraBrauner Josef-5-3-7  03017
18.Rýdl VáclavKittler Jiří-6-76-7 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáková Denisa04Raček Jan40
Čubová Petra04Bagal Zdeněk ml.40
Rýdl Václav04Brauner Josef40
Bareš Ondřej04Kittler Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24656:589Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
Dráb Milan
Kratochvíl Ivo
 
 
828  3010
2.Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
Dudek Pavel
Veselý Martin
 
 
9-897 3120
3.Danaj MilanDráb Milan10-1397 3130
4.Papež MiloslavKratochvíl Ivo12-884 3140
5.Hrdý MiroslavVeselý Martin-811118 3150
6.Hrdý RadekDudek Pavel-3-6-1  0351
7.Papež MiloslavDráb Milan365  3061
8.Hrdý MiroslavKratochvíl Ivo810-8-453271
9.Hrdý RadekVeselý Martin-4-7-8  0372
10.Danaj MilanDudek Pavel7-799 3182
11.Hrdý MiroslavDráb Milan567  3092
12.Hrdý RadekKratochvíl Ivo88-7-9332102
13.Danaj MilanVeselý Martin1047  30112
14.Papež MiloslavDudek Pavel7-3-96-823113
15.Hrdý RadekDráb Milan-5-8-9  03114
16.Danaj MilanKratochvíl Ivo1175  30124
17.Papež MiloslavVeselý Martin9-886 31134
18.Hrdý MiroslavDudek Pavel-7-267632144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Danaj Milan40Dráb Milan13
Papež Miloslav31Kratochvíl Ivo04
Hrdý Miroslav40Veselý Martin13
Hrdý Radek13Dudek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34674:665Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
910-12-6-72301
2.Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
Kovacs Václav
Vaněk Jindřich
 
 
410-9-5103211
3.Borecká SvětluškaKoloc Milan-41148 3121
4.Hynková LucieKůtek Jaroslav-3-86-6 1322
5.Krejčová EliškaKovacs Václav-7786 3132
6.Točík RadekVaněk Jindřich7-9156 3142
7.Hynková LucieKoloc Milan-9-5-7  0343
8.Krejčová EliškaKůtek Jaroslav-9-4-8  0344
9.Točík RadekKovacs Václav7811  3054
10.Borecká SvětluškaVaněk Jindřich64-95 3164
11.Krejčová EliškaKoloc Milan5-5-4-2 1365
12.Točík RadekKůtek Jaroslav78-5-773275
13.Borecká SvětluškaKovacs Václav1188  3085
14.Hynková LucieVaněk Jindřich-5-96-7 1386
15.Točík RadekKoloc Milan11-10-71263296
16.Borecká SvětluškaKůtek Jaroslav-8-66-10 1397
17.Hynková LucieKovacs Václav8-9-99-62398
18.Krejčová EliškaVaněk Petr237  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borecká Světluška31Koloc Milan22
Hynková Lucie04Kůtek Jaroslav31
Krejčová Eliška22Kovacs Václav13
Točík Radek40Vaněk Jindřich12
   Vaněk Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24616:538Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palan Vladimír
Polák Michal
 
 
Kalina Daniel
Pecha Milan
 
 
247  3010
2.Hollein Martin ing.
Palan Jan
 
 
Pleva Jiří
Zvonař Pavel
 
 
WO    3020
3.Palan JanPecha Milan8-10-91133230
4.Palan VladimírPleva Jiří466  3040
5.Polák MichalKalina Daniel9-711-10-72341
6.Hollein Martin ing.Zvonař Pavel4-91110 3151
7.Palan VladimírPecha Milan3-6108 3161
8.Polák MichalPleva Jiří-98-88-92362
9.Hollein Martin ing.Kalina Daniel86-108 3172
10.Palan JanZvonař Pavel758  3082
11.Polák MichalPecha Milan-9-912-12 1383
12.Hollein Martin ing.Pleva Jiří-10779 3193
13.Palan JanKalina Daniel573  30103
14.Palan VladimírZvonař PavelWO    03104
15.Hollein Martin ing.Pecha Milan-7-8-3  03105
16.Palan JanPleva Jiří1165  30115
17.Palan VladimírKalina DanielWO    03116
18.Polák MichalZvonař Pavel947  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Palan Jan40Pecha Milan22
Palan Vladimír20Pleva Jiří13
Polák Michal13Kalina Daniel12
Hollein Martin ing.31Zvonař Pavel03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35621:630Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Strnad Jiří
 
 
Dragounová Klára
Teplá Nikola
 
 
-297-9103210
2.Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
597  3020
3.Pátek RobertTeplá Nikola-86-4-4 1321
4.Novák AlešDragounová Klára775  3031
5.Kulíšek MilanKruml Jan-61025 3141
6.Strnad JiříTůma Zdeněk-8-5-8  0342
7.Novák AlešTeplá Nikola10-12-7-9 1343
8.Kulíšek MilanDragounová Klára335  3053
9.Strnad JiříKruml Jan-1-5-4  0354
10.Pátek RobertTůma Zdeněk6108  3064
11.Kulíšek MilanTeplá Nikola54-5-3-52365
12.Kostelecký ZdeněkDragounová Klára45-2-5-122366
13.Pátek RobertKruml Jan-711-11-3 1367
14.Novák AlešTůma Zdeněk9-10-7-9 1368
15.Kostelecký ZdeněkTeplá Nikola6-6-5-8 1369
16.Pátek RobertDragounová Klára-9-9101053279
17.Novák AlešKruml Jan-89-11-6 13710
18.Kulíšek MilanTůma Zdeněk3154  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pátek Robert22Teplá Nikola40
Novák Aleš13Dragounová Klára13
Kulíšek Milan31Kruml Jan31
Strnad Jiří02Tůma Zdeněk22
Kostelecký Zdeněk02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy