Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31587:569nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
8-9-910-72301
2.Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
Kostelecký Zdeněk
Strnad Jiří
 
 
-798-10-112302
3.Raček JanStrnad Jiří-9-7-8  0303
4.Bagal Zdeněk ml.Kostelecký Zdeněk777  3013
5.Brauner JosefPátek Robert-5-134-4 1314
6.Kittler JiříNovák Aleš-8-5-5  0315
7.Bagal Zdeněk ml.Strnad Jiří823  3025
8.Brauner JosefKostelecký Zdeněk765  3035
9.Kittler JiříPátek Robert-3-6-1  0336
10.Raček JanNovák Aleš-5-13-10  0337
11.Brauner JosefStrnad Jiří-6866 3147
12.Kittler JiříKostelecký Zdeněk1137  3057
13.Raček JanPátek Robert10-896 3167
14.Bagal Zdeněk ml.Novák Aleš5-5129 3177
15.Kittler JiříStrnad Jiří-9-7-6  0378
16.Raček JanKostelecký Zdeněk104-66 3188
17.Bagal Zdeněk ml.Pátek Robert661  3098
18.Brauner JosefNovák Aleš-8-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Raček Jan22Strnad Jiří22
Bagal Zdeněk ml.40Kostelecký Zdeněk04
Brauner Josef22Pátek Robert22
Kittler Jiří13Novák Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34619:631Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 
564  3010
2.Dragounová Klára
Teplá Nikola
 
 
Palan Vladimír
Točík Ondřej
 
 
8-9-8-11 1311
3.Teplá NikolaVajner Tomáš-98-10-9 1312
4.Tůma ZdeněkPalan Vladimír-4-6-3  0313
5.Dragounová KláraHollein Martin ing.-169108 3123
6.Kruml JanTočík Ondřej-6-9-4  0324
7.Tůma ZdeněkVajner Tomáš49-85 3134
8.Dragounová KláraPalan Vladimír-7-3-5  0335
9.Kruml JanHollein Martin ing.44-75 3145
10.Teplá NikolaTočík Ondřej-310915 3155
11.Dragounová KláraVajner Tomáš-377-853265
12.Kruml JanPalan Vladimír67-7-653275
13.Teplá NikolaHollein Martin ing.-7-106983285
14.Tůma ZdeněkTočík Ondřej8-5-9-11 1386
15.Kruml JanVajner Tomáš665  3096
16.Teplá NikolaPalan Vladimír-4-5-9  0397
17.Tůma ZdeněkHollein Martin ing.989  30107
18.Dragounová KláraTočík Ondřej-210-8-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Teplá Nikola22Vajner Tomáš13
Tůma Zdeněk22Palan Vladimír31
Dragounová Klára22Hollein Martin ing.04
Kruml Jan31Točík Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30500:587TJ Neratovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina Daniel
Pecha Milan
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
879  3010
2.
 
 
Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
WO    0311
3.Pecha MilanBorecká Světluška9135  3021
4.Pleva JiříKrejčová Eliška814-11-7103231
5.Kalina DanielTočík Radek5-9710 3141
6.Hynková LucieWO    0342
7.Pleva JiříBorecká Světluška-104127 3152
8.Kalina DanielKrejčová Eliška-79-109-42353
9.Točík RadekWO    0354
10.Pecha MilanHynková Lucie483  3064
11.Kalina DanielBorecká Světluška-5-0-8  0365
12.Krejčová EliškaWO    0366
13.Pecha MilanTočík Radek359  3076
14.Pleva JiříHynková Lucie3-81010 3186
15.Borecká SvětluškaWO    0387
16.Pecha MilanKrejčová Eliška2106  3097
17.Pleva JiříTočík Radek4-8-98-52398
18.Kalina DanielHynková Lucie94-89 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pecha Milan40Borecká Světluška12
Pleva Jiří31Krejčová Eliška12
Kalina Daniel22Točík Radek12
   Hynková Lucie03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47481:648Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovacs Václav
Zoubek Antonín
 
 
Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
-6108-6-72301
2.Koloc Milan
Vaněk Jindřich
 
 
Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
-7-6-9  0302
3.Kovacs VáclavHrdý Miroslav-6-19-2 1303
4.Koloc MilanPapež Miloslav-6-9-6  0304
5.Vaněk JindřichDanaj Milan-6-5-8  0305
6.Zoubek AntonínHrdý Radek812-98 3115
7.Koloc MilanHrdý Miroslav-11-8-4  0316
8.Vaněk JindřichPapež Miloslav-6-9-7  0317
9.Zoubek AntonínDanaj Milan-6-5-8  0318
10.Kovacs VáclavHrdý Radek-7-7-2  0319
11.Vaněk PetrHrdý Miroslav-6-3-2  03110
12.Zoubek AntonínPapež Miloslav-79-8-8 13111
13.Kovacs VáclavDanaj Milan-8-6-5  03112
14.Koloc MilanHrdý Radek895  30212
15.Zoubek AntonínHrdý Miroslav-79-88-1023213
16.Kovacs VáclavPapež Miloslav-6-7-10  03214
17.Koloc MilanDanaj Milan-85810 31314
18.Vaněk PetrHrdý Radek-5-8-10  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovacs Václav04Hrdý Miroslav40
Koloc Milan22Papež Miloslav40
Vaněk Jindřich02Danaj Milan31
Zoubek Antonín13Hrdý Radek22
Vaněk Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15692:489Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habart Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
Čubová Petra
Dvořáková Denisa
 
 
85-109 3110
2.Kratochvíl Josef
Turek Petr
 
 
Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
9-2-57-52311
3.Habart PavelRýdl Václav86-910 3121
4.Kratochvíl IvoDvořáková Denisa556  3031
5.Turek PetrBareš Ondřej-89711 3141
6.Dráb MilanČubová Petra365  3051
7.Kratochvíl IvoRýdl Václav577  3061
8.Turek PetrDvořáková Denisa-8286 3171
9.Dráb MilanBareš Ondřej-9678 3181
10.Habart PavelČubová Petra765  3091
11.Turek PetrRýdl Václav7-9911 31101
12.Dráb MilanDvořáková Denisa235  30111
13.Habart PavelBareš Ondřej8-94-12532121
14.Kratochvíl IvoČubová Petra524  30131
15.Dráb MilanRýdl Václav5101  30141
16.Kratochvíl JosefDvořáková Denisa-878-11-523142
17.Kratochvíl IvoBareš Ondřej743  30152
18.Turek PetrČubová Petra-4663 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habart Pavel30Rýdl Václav04
Kratochvíl Ivo40Dvořáková Denisa13
Turek Petr40Bareš Ondřej04
Dráb Milan40Čubová Petra04
Kratochvíl Josef01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy