Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31641:606Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráb Milan
Kratochvíl Ivo
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
117-7-9-62301
2.Dudek Pavel
Veselý Martin
 
 
Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
59-66 3111
3.Dráb MilanRaček Jan-11-3-10  0312
4.Kratochvíl IvoBagal Zdeněk ml.-5-9-13  0313
5.Dudek PavelBrauner Josef887  3023
6.Veselý MartinKittler Jiří6-104-573233
7.Kratochvíl IvoRaček Jan-1257-9-72334
8.Dudek PavelBagal Zdeněk ml.-712-5-4 1335
9.Veselý MartinBrauner Josef7-787 3145
10.Dráb MilanKittler Jiří-7-36513255
11.Dudek PavelRaček Jan899  3065
12.Veselý MartinBagal Zdeněk ml.78-76 3175
13.Dráb MilanBrauner Josef698  3085
14.Kratochvíl IvoKittler Jiří-6-7-8  0386
15.Veselý MartinRaček Jan618  3096
16.Dráb MilanBagal Zdeněk ml.-6-6-9  0397
17.Kratochvíl IvoBrauner Josef-78-910-82398
18.Dudek PavelKittler Jiří267  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráb Milan22Raček Jan22
Kratochvíl Ivo04Bagal Zdeněk ml.31
Dudek Pavel31Brauner Josef13
Veselý Martin40Kittler Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:41421:581SK Mšeno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Habart Lukáš
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
-128-4-5 1301
2.Čubová Petra
Dvořáková Denisa
 
 
Kovacs Václav
Vaněk Jindřich
 
 
-38-9-7 1302
3.Čubová PetraKůtek Jaroslav-4-8-7  0303
4.Habart LukášVaněk Petr668  3013
5.Bareš OndřejVaněk Jindřich-5-11-5  0314
6.Dvořáková DenisaKovacs Václav-5-4-7  0315
7.Habart LukášKůtek Jaroslav-4-7-3  0316
8.Bareš OndřejVaněk Petr5108  3026
9.Dvořáková DenisaVaněk Jindřich-7-10-7  0327
10.Čubová PetraKovacs Václav-4-2-3  0328
11.Bareš OndřejKůtek Jaroslav-10-7-1  0329
12.Dvořáková DenisaVaněk Petr5126  3039
13.Čubová PetraVaněk Jindřich-5-4-7  03310
14.Habart LukášKovacs Václav-5-6-5  03311
15.Dvořáková DenisaKůtek Jaroslav-4-4-5  03312
16.Čubová PetraVaněk Petr165  30412
17.Habart LukášVaněk Jindřich-9-2891232512
18.Bareš OndřejKovacs Václav-2-2-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čubová Petra13Kůtek Jaroslav40
Habart Lukáš22Vaněk Petr04
Bareš Ondřej13Vaněk Jindřich31
Dvořáková Denisa13Kovacs Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:52371:661Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slejška Ladislav
Vokál Lubomír
 
 
Plocková Klára
Teplá Nikola
 
 
-987-3113210
2.Bagal Zdeněk st.
Hynková Lucie
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
WO    0311
3.Vokál LubomírTeplá Nikola-12-5-7  0312
4.Slejška LadislavPlocková Klára-8-9-6  0313
5.Hynková LucieKruml Jan-10-9-4  0314
6.Bagal Zdeněk st.Tůma ZdeněkWO    0315
7.Slejška LadislavTeplá Nikola-7-5-3  0316
8.Hynková LuciePlocková Klára-98-8-6 1317
9.Bagal Zdeněk st.Kruml JanWO    0318
10.Vokál LubomírTůma Zdeněk8-711-8-32319
11.Hynková LucieTeplá Nikola-4-7-3  03110
12.Bagal Zdeněk st.Plocková KláraWO    03111
13.Vokál LubomírKruml Jan-10-1-7  03112
14.Slejška LadislavTůma Zdeněk-6-667532212
15.Bagal Zdeněk st.Teplá NikolaWO    03213
16.Vokál LubomírPlocková Klára-1047-9-623214
17.Slejška LadislavKruml Jan-10-8-9  03215
18.Hynková LucieTůma Zdeněk-2-3-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vokál Lubomír04Teplá Nikola30
Slejška Ladislav13Plocková Klára30
Hynková Lucie04Kruml Jan30
   Tůma Zdeněk21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23653:565Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palan Jan
Palan Vladimír
 
 
Kostelecký Zdeněk
Strnad Jiří
 
 
879  3010
2.Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 
Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
-76-7-6 1311
3.Palan JanPátek Robert-11969 3121
4.Vajner TomášStrnad Jiří348  3031
5.Palan VladimírNovák Aleš689  3041
6.Hollein Martin ing.Kostelecký Zdeněk9-878 3151
7.Vajner TomášPátek Robert-468-883261
8.Palan VladimírStrnad Jiří-10998 3171
9.Hollein Martin ing.Novák Aleš-1-36-4 1372
10.Palan JanKostelecký Zdeněk756  3082
11.Palan VladimírPátek Robert849  3092
12.Hollein Martin ing.Strnad Jiří5-41210 31102
13.Palan JanNovák Aleš11-136-8432112
14.Vajner TomášKostelecký Zdeněk-1-1045632122
15.Hollein Martin ing.Pátek RobertWO    30132
16.Palan JanStrnad JiříWO    03133
17.Vajner TomášNovák Aleš10-78-10-823134
18.Točík OndřejKostelecký Zdeněk102-91 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palan Jan30Pátek Robert03
Vajner Tomáš31Strnad Jiří03
Palan Vladimír30Novák Aleš22
Hollein Martin ing.21Kostelecký Zdeněk04
Točík Ondřej10   
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy