Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2000 14:44 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47362:619Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bagal Zdeněk ml.
Brauner Josef
 
 
Palan Jan
Palan Vladimír
 
 
-311-8-4 1301
2.
 
 
Točík Ondřej
Vajner Tomáš
 
 
WO    0302
3.Brauner JosefVajner Tomáš3-4-5-11 1303
4.Bagal Zdeněk ml.Palan Jan887  3013
5.Kittler JiříPalan Vladimír-6-3-5  0314
6.Točík OndřejWO    0315
7.Bagal Zdeněk ml.Vajner Tomáš-8185 3125
8.Kittler JiříPalan Jan-0-5-8  0326
9.Palan VladimírWO    0327
10.Brauner JosefTočík Ondřej-1-85-3 1328
11.Kittler JiříVajner Tomáš6-10-10-2 1329
12.Palan JanWO    03210
13.Brauner JosefPalan Vladimír-4-6-7  03211
14.Bagal Zdeněk ml.Točík Ondřej39-77 31311
15.Vajner TomášWO    03312
16.Brauner JosefPalan Jan-128-11-10 13313
17.Bagal Zdeněk ml.Palan Vladimír-1-8-6  03314
18.Kittler JiříTočík Ondřej-8-83-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brauner Josef04Vajner Tomáš21
Bagal Zdeněk ml.31Palan Jan21
Kittler Jiří04Palan Vladimír30
   Točík Ondřej21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19657:544Start Mlékojedy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
-10-7-4  0301
2.Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
Hynková Lucie
Slejška Ladislav
 
 
677  3011
3.Nikolov KirilBorecká Světluška8-65-6-102312
4.Pátek RobertKrejčová Eliška445  3022
5.Novák AlešSlejška Ladislav86-44 3132
6.Kostelecký ZdeněkHynková Lucie66-8-393242
7.Pátek RobertBorecká Světluška-8646 3152
8.Novák AlešKrejčová Eliška644  3062
9.Kostelecký ZdeněkSlejška Ladislav10-868 3172
10.Nikolov KirilHynková Lucie-788-873282
11.Novák AlešBorecká Světluška478  3092
12.Kostelecký ZdeněkKrejčová Eliška876  30102
13.Nikolov KirilSlejška Ladislav10-2-9-3 13103
14.Pátek RobertHynková Lucie777  30113
15.Kostelecký ZdeněkBorecká Světluška8-4-1171332123
16.Nikolov KirilKrejčová Eliška4910  30133
17.Pátek RobertSlejška Ladislav1010-29 31143
18.Novák AlešHynková Lucie864  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikolov Kiril22Borecká Světluška13
Pátek Robert40Krejčová Eliška04
Novák Aleš40Slejška Ladislav13
Kostelecký Zdeněk40Hynková Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30620:553Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocková Klára
Teplá Nikola
 
 
Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
-109-9-11 1301
2.Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
7-1056 3111
3.Teplá NikolaDanaj Milan956  3021
4.Plocková KláraHrdý Miroslav-6-6-5  0322
5.Kruml JanPapež Miloslav338  3032
6.Tůma ZdeněkHrdý Radek8-974 3142
7.Plocková KláraDanaj Milan-4-13-8  0343
8.Kruml JanHrdý Miroslav835  3053
9.Tůma ZdeněkPapež Miloslav-6-8-7  0354
10.Teplá NikolaHrdý Radek-81117 3164
11.Kruml JanDanaj Milan3-548 3174
12.Tůma ZdeněkHrdý Miroslav-4-25-10 1375
13.Teplá NikolaPapež Miloslav33-107 3185
14.Plocková KláraHrdý Radek-9477 3195
15.Tůma ZdeněkDanaj Milan-8-7-9  0396
16.Teplá NikolaHrdý Miroslav-77-76-72397
17.Plocková KláraPapež Miloslav14-8-11-4 1398
18.Kruml JanHrdý Radek774  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Teplá Nikola31Danaj Milan22
Plocková Klára13Hrdý Miroslav31
Kruml Jan40Papež Miloslav22
Tůma Zdeněk13Hrdý Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:18559:428TJ Neratovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleva Jiří
Sauer Jan
 
 
Čubová Petra
Šlechta Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Kalina Daniel
Pecha Milan
 
 
Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
919  3011
3.Pecha MilanŠlechta Jaroslav-9-62-3 1312
4.Sauer JanRýdl Václav713  3022
5.Pleva JiříČubová Petra9810  3032
6.Kalina DanielBareš Ondřej-55106 3142
7.Sauer JanŠlechta Jaroslav-12-8-12  0343
8.Pleva JiříRýdl Václav533  3053
9.Kalina DanielČubová Petra696  3063
10.Pecha MilanBareš Ondřej568  3073
11.Pleva JiříŠlechta Jaroslav4-6-64-62374
12.Kalina DanielRýdl Václav-56-2353284
13.Pecha MilanČubová Petra421  3094
14.Sauer JanBareš Ondřej444  30104
15.Kalina DanielŠlechta Jaroslav-4-5-6  03105
16.Pecha MilanRýdl Václav547  30115
17.Sauer JanČubová Petra437  30125
18.Pleva JiříBareš Ondřej688  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pecha Milan31Šlechta Jaroslav40
Sauer Jan31Rýdl Václav04
Pleva Jiří31Čubová Petra04
Kalina Daniel31Bareš Ondřej04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:46600:680Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Dráb Milan
Kratochvíl Ivo
 
 
3-6-12463210
2.Kovacs Václav
Vaněk Jindřich
 
 
Habart Pavel
Veselý Martin
 
 
-89-8-12 1311
3.Koloc MilanVeselý Martin-9-11-9  0312
4.Kůtek JaroslavHabart Pavel6611  3022
5.Kovacs VáclavKratochvíl Ivo-159-8-92323
6.Vaněk JindřichDráb Milan-9-6-3  0324
7.Kůtek JaroslavVeselý Martin-7-92863234
8.Kovacs VáclavHabart Pavel-9-5-2  0335
9.Vaněk JindřichKratochvíl Ivo-667-1093245
10.Koloc MilanDráb Milan7-8-88-102346
11.Kovacs VáclavVeselý Martin-5-8-12  0347
12.Vaněk JindřichHabart Pavel-106-10-8 1348
13.Koloc MilanKratochvíl Ivo6-569 3158
14.Kůtek JaroslavDráb Milan9-3-87-42359
15.Vaněk JindřichVeselý Martin-8-3-7  03510
16.Koloc MilanHabart Pavel-7-9-4  03511
17.Kůtek JaroslavKratochvíl Ivo-4-74-7 13512
18.Kovacs VáclavDráb Milan-5-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Milan13Veselý Martin31
Kůtek Jaroslav22Habart Pavel31
Kovacs Václav04Kratochvíl Ivo22
Vaněk Jindřich13Dráb Milan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy