Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 09:48 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46512:648Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-6-265-62301
2.Vaněk Jindřich
Vaněk Petr
 
 
Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
-7-7-3  0302
3.Koloc MilanRaček Jan-36-87-92303
4.Kůtek JaroslavBrauner Josef-8-5-7  0304
5.Vaněk PetrBagal Zdeněk ml.-0-1-2  0305
6.Vaněk JindřichKittler Jiří712-2-6-92306
7.Kůtek JaroslavRaček Jan-6112-7103216
8.Vaněk PetrBrauner Josef-5-3-9  0317
9.Kovacs VáclavBagal Zdeněk ml.-4-4-8  0318
10.Koloc MilanKittler Jiří663  3028
11.Vaněk PetrRaček Jan-5-9-7  0329
12.Kovacs VáclavBrauner Josef759  3039
13.Koloc MilanBagal Zdeněk ml.-6-4-10  03310
14.Kůtek JaroslavKittler Jiří-5-3-9  03311
15.Kovacs VáclavRaček Jan79-9-7932411
16.Koloc MilanBrauner Josef44-7-7-1023412
17.Kůtek JaroslavBagal Zdeněk ml.-7-84-5 13413
18.Vaněk PetrKittler Jiří-3-10-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koloc Milan13Raček Jan22
Kůtek Jaroslav13Brauner Josef31
Vaněk Petr04Bagal Zdeněk ml.40
Vaněk Jindřich01Kittler Jiří31
Kovacs Václav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22627:559Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habart Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
Klouček Milan
Pecha Milan
 
 
9-5-79-72301
2.Dudek Pavel
Veselý Martin
 
 
Kalina Daniel
Sauer Jan
 
 
588  3011
3.Habart PavelPecha Milan10-10116 3121
4.Kratochvíl IvoKlouček Milan-95-6-7 1322
5.Dudek PavelKalina Daniel5410  3032
6.Veselý MartinPleva Jiří668  3042
7.Kratochvíl IvoPecha Milan-7-0-8  0343
8.Dudek PavelKlouček Milan-5745 3153
9.Veselý MartinKalina Daniel679  3063
10.Habart PavelPleva Jiří-9-8-8  0364
11.Dudek PavelPecha Milan389  3074
12.Veselý MartinKlouček Milan12-89-673284
13.Habart PavelKalina Daniel2118  3094
14.Kratochvíl IvoPleva Jiří868  30104
15.Veselý MartinPecha Milan8-77-51032114
16.Habart PavelKlouček Milan-6-4-9  03115
17.Turek PetrKalina Daniel-991013 31125
18.Dudek PavelPleva Jiří929  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habart Pavel22Pecha Milan13
Kratochvíl Ivo12Klouček Milan22
Dudek Pavel40Kalina Daniel04
Veselý Martin40Pleva Jiří13
Turek Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:42418:573Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
-9-9-5  0301
2.Dvořáková Denisa
Habart Lukáš
 
 
Pleticha Robert
Plocková Klára
 
 
-7127-8-32302
3.Čubová PetraKruml Jan-7-5-3  0303
4.Bareš OndřejTůma Zdeněk-6-3-7  0304
5.Dvořáková DenisaPlocková Klára-7-8-7  0305
6.Rýdl VáclavPleticha Robert439  3015
7.Bareš OndřejKruml Jan-9-5-5  0316
8.Dvořáková DenisaTůma Zdeněk-2-2-3  0317
9.Rýdl VáclavPlocková Klára-3-686-32318
10.Čubová PetraPleticha Robert398  3028
11.Dvořáková DenisaKruml Jan-1-2-4  0329
12.Rýdl VáclavTůma Zdeněk-6-6-5  03210
13.Habart LukášPlocková Klára75-7-8-323211
14.Bareš OndřejPleticha Robert642  30311
15.Rýdl VáclavKruml Jan-2-4-4  03312
16.Habart LukášTůma Zdeněk-5-6-5  03313
17.Bareš OndřejPlocková Klára-6-5-6  03314
18.Dvořáková DenisaPleticha Robert666  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čubová Petra11Kruml Jan40
Bareš Ondřej13Tůma Zdeněk40
Dvořáková Denisa13Plocková Klára40
Rýdl Václav13Pleticha Robert04
Habart Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21668:502Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
526  3010
2.Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
-71011-1083220
3.Papež MiloslavPátek Robert-13-96063230
4.Danaj MilanNikolov Kiril934  3040
5.Hrdý MiroslavNovák Aleš86-7-723250
6.Hrdý RadekKostelecký Zdeněk14-8-3-9 1351
7.Danaj MilanPátek Robert368  3061
8.Hrdý MiroslavNikolov Kiril477  3071
9.Hrdý RadekNovák Aleš-5-5-4  0372
10.Papež MiloslavKostelecký Zdeněk-9-98833282
11.Hrdý MiroslavPátek RobertWO    3092
12.Hrdý RadekNikolov Kiril-7797 31102
13.Papež MiloslavNovák Aleš-58-10-5 13103
14.Danaj MilanKostelecký Zdeněk489  30113
15.Hrdý RadekPátek RobertWO    30123
16.Papež MiloslavNikolov Kiril487  30133
17.Danaj MilanNovák Aleš-5-1097-723134
18.Hrdý MiroslavKostelecký Zdeněk698  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Papež Miloslav31Pátek Robert02
Danaj Milan31Nikolov Kiril04
Hrdý Miroslav30Novák Aleš31
Hrdý Radek12Kostelecký Zdeněk13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38532:586Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
Polák Michal
Točík David
 
 
-7-9-6  0301
2.Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 
105-7-453211
3.Hynková LucieVajner Tomáš-10-3-5  0312
4.Krejčová EliškaTočík David865  3022
5.Točík RadekHollein Martin ing.-9-7-6  0323
6.Borecká SvětluškaPolák Michal-6-1010963233
7.Batka LukášVajner Tomáš-6-10-10  0334
8.Točík RadekTočík David795  3044
9.Borecká SvětluškaHollein Martin ing.5-10-7-11 1345
10.Hynková LuciePolák Michal-8-66-5 1346
11.Točík RadekVajner Tomáš-3-4-9  0347
12.Borecká SvětluškaTočík David616  3057
13.Hynková LucieHollein Martin ing.-811-7-8 1358
14.Batka LukášPolák Michal-3-8-6  0359
15.Borecká SvětluškaVajner Tomáš-8-11-6  03510
16.Hynková LucieTočík David475  30610
17.Batka LukášHollein Martin ing.8-478 31710
18.Točík RadekPolák Michal-6-5-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hynková Lucie13Vajner Tomáš40
Krejčová Eliška10Točík David04
Točík Radek13Hollein Martin ing.31
Borecká Světluška22Polák Michal31
Batka Lukáš12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy