Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19659:513Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
4-895 3110
2.Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
Batka Lukáš
Hynková Lucie
 
 
11109  3020
3.Kittler JiříHynková Lucie9810  3030
4.Raček JanKrejčová Eliška-6883 3140
5.Brauner JosefBatka Lukáš6-7-8-8 1341
6.Bagal Zdeněk ml.Borecká Světluška435  3051
7.Raček JanHynková Lucie-9567 3161
8.Brauner JosefKrejčová Eliška399  3071
9.Bagal Zdeněk ml.Batka Lukáš1611  3081
10.Kittler JiříBorecká Světluška4-98-693291
11.Brauner JosefHynková Lucie1047  30101
12.Bagal Zdeněk ml.Krejčová Eliška-10446 31111
13.Kittler JiříBatka Lukáš8-97-8-623112
14.Raček JanBorecká Světluška554  30122
15.Bagal Zdeněk ml.Hynková Lucie403  30132
16.Kittler JiříKrejčová EliškaWO    03133
17.Raček JanBatka Lukáš36-99 31143
18.Brauner JosefBorecká Světluška912-11-8-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kittler Jiří21Hynková Lucie04
Raček Jan40Krejčová Eliška03
Brauner Josef22Batka Lukáš22
Bagal Zdeněk ml.40Borecká Světluška13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37571:637Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palan Jan
Vajner Tomáš
 
 
Hrdý Miroslav
Hrdý Radek
 
 
-8-698-62301
2.Točík David
Točík Ondřej
 
 
Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
-10-3-2  0302
3.Palan JanPapež Miloslav13-98-6-92303
4.Točík DavidHrdý Miroslav-2-3-2  0304
5.Točík OndřejDanaj Milan1029  3014
6.Vajner TomášKyzlík Milan739  3024
7.Točík DavidPapež Miloslav-3-6-4  0325
8.Točík OndřejHrdý Miroslav964  3035
9.Vajner TomášDanaj Milan-10910-3-72336
10.Palan JanKyzlík Milan-8877 3146
11.Točík OndřejPapež Miloslav8-10-88-112347
12.Vajner TomášHrdý Miroslav-9-4-4  0348
13.Palan JanDanaj Milan-8459 3158
14.Točík DavidHrdý Radek-4-4-5  0359
15.Vajner TomášPapež Miloslav-85-8-11 13510
16.Palan JanHrdý Miroslav77-99 31610
17.Točík DavidDanaj Milan-2-10-3  03611
18.Točík OndřejHrdý Radek7-9510 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palan Jan31Papež Miloslav40
Točík David04Hrdý Miroslav22
Točík Ondřej31Danaj Milan22
Vajner Tomáš13Kyzlík Milan02
   Hrdý Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:7624:407Start Mlékojedy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Strnad Jiří
 
 
Bareš Ondřej
Habart Lukáš
 
 
848  3010
2.Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
Čubová Petra
Dvořáková Denisa
 
 
3710  3020
3.Kostelecký ZdeněkHabart Lukáš-9978 3130
4.Novák AlešČubová Petra235  3040
5.Nikolov KirilBareš Ondřej67-4-8-82341
6.Strnad JiříDvořáková Denisa6711  3051
7.Novák AlešHabart Lukáš7612  3061
8.Nikolov KirilČubová Petra468  3071
9.Strnad JiříBareš Ondřej1055  3081
10.Kostelecký ZdeněkDvořáková Denisa474  3091
11.Nikolov KirilHabart Lukáš-5-99-9 1392
12.Strnad JiříČubová Petra384  30102
13.Kostelecký ZdeněkBareš Ondřej5911  30112
14.Pátek RobertDvořáková Denisa5108  30122
15.Strnad JiříHabart Lukáš552  30132
16.Kostelecký ZdeněkČubová Petra557  30142
17.Pátek RobertBareš Ondřej496  30152
18.Nikolov KirilDvořáková Denisa6105  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostelecký Zdeněk40Habart Lukáš13
Novák Aleš20Čubová Petra04
Nikolov Kiril22Bareš Ondřej13
Strnad Jiří40Dvořáková Denisa04
Pátek Robert20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:27575:535Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruml Jan
Teplá Nikola
 
 
Dráb Milan
Dudek Pavel
 
 
36-75 3110
2.Hloušek Jan
Kášová Adéla
 
 
Kratochvíl Ivo
Veselý Martin
 
 
-4-5-10  0311
3.Teplá NikolaDudek Pavel4107  3021
4.Kruml JanDráb Milan84-92 3131
5.Kášová AdélaKratochvíl Ivo-2-6-6  0332
6.Tůma ZdeněkVeselý Martin-89-8-10 1333
7.Kruml JanDudek Pavel1496  3043
8.Kášová AdélaDráb Milan-3-4-2  0344
9.Tůma ZdeněkKratochvíl Ivo063  3054
10.Teplá NikolaVeselý Martin-85-8763264
11.Kášová AdélaDudek Pavel-0-6-4  0365
12.Tůma ZdeněkDráb Milan7115  3075
13.Teplá NikolaKratochvíl Ivo575  3085
14.Kruml JanVeselý Martin956  3095
15.Tůma ZdeněkDudek Pavel-788-6-102396
16.Teplá NikolaDráb Milan-51369 31106
17.Kruml JanKratochvíl Ivo-6557 31116
18.Kášová AdélaVeselý Martin-5-9-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Teplá Nikola40Dudek Pavel22
Kruml Jan40Dráb Milan13
Kášová Adéla04Kratochvíl Ivo13
Tůma Zdeněk22Veselý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21609:504TJ Neratovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Milan
Pecha Milan
 
 
Koloc Milan
Kovacs Václav
 
 
775  3010
2.Kalina Daniel
Sauer Jan
 
 
Vaněk Jindřich
Vaněk Petr
 
 
248  3020
3.Klouček MilanKovacs Václav8810  3030
4.Pecha MilanKoloc Milan-6437 3140
5.Pleva JiříVaněk Jindřich-67-8-8 1341
6.Kalina DanielVaněk Petr5117  3051
7.Pecha MilanKovacs Václav676  3061
8.Pleva JiříKoloc Milan-7-66-3 1362
9.Kalina DanielVaněk Jindřich-10-3-5  0363
10.Klouček MilanVaněk Petr524  3073
11.Pleva JiříKůtek Jaroslav969  3083
12.Kalina DanielKoloc Milan-9-10-6  0384
13.Klouček MilanVaněk Jindřich8-1011-1083294
14.Pecha MilanVaněk Petr243  30104
15.Kalina DanielKůtek Jaroslav-9-9-3  03105
16.Klouček MilanKoloc Milan8-656 31115
17.Pecha MilanVaněk Jindřich-7-9781232125
18.Pleva JiříVaněk Petr879  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Milan40Kovacs Václav02
Pecha Milan40Koloc Milan22
Pleva Jiří22Vaněk Jindřich22
Kalina Daniel13Vaněk Petr04
   Kůtek Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy