Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46393:625Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Milan
Sauer Jan
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
6-6-6-12 1301
2.
 
 
Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
WO    0302
3.Klouček MilanRaček Jan9-988 3112
4.Pleva JiříBagal Zdeněk ml.-3-5-7  0313
5.Kalina DanielBrauner Josef8-3-3-9 1314
6.Kittler JiříWO    0315
7.Pleva JiříRaček Jan-6-8-10  0316
8.Kalina DanielBagal Zdeněk ml.-3-3-7  0317
9.Brauner JosefWO    0318
10.Klouček MilanKittler Jiří4410  3028
11.Kalina DanielRaček Jan-8-88-7 1329
12.Bagal Zdeněk ml.WO    03210
13.Klouček MilanBrauner Josef996  30310
14.Pleva JiříKittler Jiří-10-55-9 13311
15.Raček JanWO    03312
16.Klouček MilanBagal Zdeněk ml.-11-86-3 13313
17.Pleva JiříBrauner Josef-10-838-923314
18.Kalina DanielKittler Jiří-5-8-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klouček Milan31Raček Jan21
Pleva Jiří04Bagal Zdeněk ml.30
Kalina Daniel04Brauner Josef21
   Kittler Jiří21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:43503:606Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovacs Václav
Zoubek Antonín
 
 
Hloušek Jan
Tůma Zdeněk
 
 
87-98 3110
2.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Kruml Jan
Teplá Nikola
 
 
-11-10-10  0311
3.Zoubek AntonínTeplá Nikola-4-69-9 1312
4.Kůtek JaroslavKruml Jan-55-3-6 1313
5.Koloc MilanHloušek Jan389  3023
6.Vaněk JindřichTůma Zdeněk-5-8-9  0324
7.Kůtek JaroslavTeplá Nikola-5-2-11  0325
8.Koloc MilanKruml Jan-7-58-3 1326
9.Vaněk JindřichHloušek Jan243  3036
10.Zoubek AntonínTůma Zdeněk-89-3-5 1337
11.Koloc MilanTeplá Nikola-7-5-4  0338
12.Vaněk JindřichKruml Jan-7-8-9  0339
13.Zoubek AntonínHloušek Jan-1088-10-723310
14.Kovacs VáclavTůma Zdeněk-3-5-9  03311
15.Vaněk JindřichTeplá Nikola-8-9-10  03312
16.Zoubek AntonínKruml Jan-4-6-10  03313
17.Kovacs VáclavHloušek Jan546  30413
18.Koloc MilanTůma Zdeněk-7-89-4 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubek Antonín04Teplá Nikola40
Kůtek Jaroslav02Kruml Jan40
Koloc Milan13Hloušek Jan13
Vaněk Jindřich13Tůma Zdeněk40
Kovacs Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:32372:429Start Mlékojedy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Petr
Veselý Martin
 
 
Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
-6-5-7  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Kratochvíl JosefPátek Robert-5-7-9  0302
4.Turek PetrNikolov Kiril-4-4-6  0303
5.Veselý MartinKostelecký Zdeněk454  3013
6.         
7.Turek PetrPátek Robert-6-1093-42314
8.Veselý MartinNikolov Kiril4810  3024
9.Kostelecký ZdeněkWO    0325
10.Kratochvíl JosefWO    3035
11.Veselý MartinPátek Robert-9-6-9  0336
12.Nikolov KirilWO    0337
13.Kratochvíl JosefKostelecký Zdeněk-2-3-8  0338
14.Turek PetrWO    3048
15.Pátek RobertWO    0349
16.Kratochvíl JosefNikolov Kiril9-8-5753259
17.Turek PetrKostelecký Zdeněk-6-48-7 13510
18.Veselý MartinWO    30610

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kratochvíl Josef12Pátek Robert30
Turek Petr03Nikolov Kiril12
Veselý Martin21Kostelecký Zdeněk21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:39408:439Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Točík Ondřej
Vajner Tomáš
 
 
-2-7-8  0301
2.Čubová Petra
Habart Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Rýdl VáclavVajner Tomáš-3-4-7  0312
4.Čubová PetraHollein Martin ing.-5-5-4  0313
5.Habart LukášWO    3023
6.Bareš OndřejTočík Ondřej-8-5-5  0324
7.Čubová PetraVajner Tomáš-6-6-3  0325
8.Habart LukášHollein Martin ing.-7-8-5  0326
9.Bareš OndřejWO    3036
10.Rýdl VáclavTočík Ondřej-5-6-6  0337
11.Habart LukášVajner Tomáš-4-7-8  0338
12.Bareš OndřejHollein Martin ing.-9-5-9  0339
13.Rýdl VáclavWO    3049
14.Čubová PetraTočík Ondřej-4-6-10  03410
15.Bareš OndřejVajner Tomáš-6-4-6  03411
16.Rýdl VáclavHollein Martin ing.-9-7-5  03412
17.Čubová PetraWO    30512
18.Habart LukášTočík Ondřej-4-69-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rýdl Václav03Vajner Tomáš40
Čubová Petra03Hollein Martin ing.40
Habart Lukáš03Točík Ondřej40
Bareš Ondřej03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16660:507Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyzlík Milan
Papež Miloslav
 
 
Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
988  3010
2.Danaj Milan
Hrdý Miroslav
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
898  3020
3.Kyzlík MilanTočík Radek-815-69103230
4.Papež MiloslavKrejčová Eliška-10574 3140
5.Danaj MilanBorecká Světluška-1196-563250
6.Hrdý MiroslavHynková Lucie954  3060
7.Papež MiloslavTočík Radek959  3070
8.Danaj MilanKrejčová Eliška1235  3080
9.Hrdý MiroslavBorecká Světluška8-847 3190
10.Kyzlík MilanHynková Lucie-5-79-7 1391
11.Danaj MilanTočík Radek442  30101
12.Hrdý MiroslavKrejčová Eliška395  30111
13.Kyzlík MilanBorecká Světluška-699-9-623112
14.Papež MiloslavHynková Lucie1067  30122
15.Hrdý MiroslavTočík Radek1016  30132
16.Kyzlík MilanKrejčová Eliška-7-8-7  03133
17.Papež MiloslavBorecká Světluška3-925 31143
18.Danaj MilanHynková Lucie6107  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyzlík Milan13Točík Radek04
Papež Miloslav40Krejčová Eliška13
Danaj Milan40Borecká Světluška13
Hrdý Miroslav40Hynková Lucie13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy