Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:35524:576Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Danaj Milan
Hrdý Radek
 
 
969  3010
2.Bagal Zdeněk ml.
Holina Josef
 
 
Hrdý Miroslav
Papež Miloslav
 
 
-7-4-11  0311
3.Raček JanHrdý Miroslav-56-5693221
4.Bagal Zdeněk ml.Papež Miloslav-5-8-9  0322
5.Holina JosefDanaj Milan-4-10-11  0323
6.Brauner JosefHrdý Radek983  3033
7.Bagal Zdeněk ml.Hrdý Miroslav-7-6-10  0334
8.Holina JosefPapež Miloslav8-7-6-9 1335
9.Brauner JosefDanaj Milan-5-9-6  0336
10.Raček JanHrdý Radek5107  3046
11.Holina JosefHrdý Miroslav-6-7-8  0347
12.Brauner JosefPapež Miloslav-11-4-4  0348
13.Raček JanDanaj Milan-9-7-9  0349
14.Bagal Zdeněk ml.Hrdý Radek-9879 3159
15.Brauner JosefHrdý Miroslav-5-7-4  03510
16.Raček JanPapež Miloslav8910  30610
17.Bagal Zdeněk ml.Danaj Milan7-7-66732710
18.Holina JosefHrdý Radek674  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Raček Jan31Hrdý Miroslav31
Bagal Zdeněk ml.22Papež Miloslav31
Holina Josef13Danaj Milan31
Brauner Josef13Hrdý Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:26728:617Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
Bareš Ondřej
Habart Lukáš
 
 
63-9-14103210
2.Hynková Lucie
Točík Radek
 
 
Čubová Petra
Rýdl Václav
 
 
6-9-8-12 1311
3.Borecká SvětluškaBareš Ondřej2-5-58-82312
4.Krejčová EliškaHabart Lukáš7-6107 3122
5.Hynková LucieČubová Petra7-7107 3132
6.Točík RadekRýdl Václav534  3042
7.Krejčová EliškaBareš Ondřej9-4-9-9 1343
8.Hynková LucieHabart Lukáš7-65-5-72344
9.Točík RadekČubová Petra-4-981093254
10.Borecká SvětluškaRýdl Václav474  3064
11.Hynková LucieBareš Ondřej9-76-973274
12.Točík RadekHabart Lukáš10-9-41163284
13.Borecká SvětluškaČubová Petra357  3094
14.Krejčová EliškaRýdl Václav92-5-1432104
15.Točík RadekBareš Ondřej1298  30114
16.Borecká SvětluškaHabart Lukáš14-85 31124
17.Krejčová EliškaČubová Petra7511  30134
18.Hynková LucieRýdl Václav-9699 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borecká Světluška31Bareš Ondřej22
Krejčová Eliška31Habart Lukáš13
Hynková Lucie31Čubová Petra04
Točík Radek40Rýdl Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21572:456Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palan Jan
Točík David
 
 
Dudek Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
-728-2-52301
2.Točík Ondřej
Vajner Tomáš
 
 
Habart Pavel
Turek Petr
 
 
488  3011
3.Palan JanDudek Pavel3-9-3603221
4.Točík OndřejKratochvíl Ivo627  3031
5.Točík DavidHabart Pavel-2-3-11  0332
6.Vajner TomášTurek Petr5-658 3142
7.Točík OndřejDudek Pavel2WO   3052
8.Točík DavidKratochvíl Ivo-0-6-7  0353
9.Vajner TomášHabart Pavel11106  3063
10.Palan JanTurek Petr737  3073
11.Točík DavidDudek Pavel-5-5-4  0374
12.Vajner TomášKratochvíl Ivo8511  3084
13.Palan JanHabart Pavel546  3094
14.Točík OndřejTurek Petr717  30104
15.Vajner TomášDudek Pavel-6-893-1123105
16.Palan JanKratochvíl Ivo9104  30115
17.Točík OndřejHabart Pavel543  30125
18.Točík DavidTurek Petr-7-8-11  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palan Jan40Dudek Pavel22
Točík Ondřej40Kratochvíl Ivo13
Točík David04Habart Pavel13
Vajner Tomáš31Turek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:15670:472Start Mlékojedy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Zdeněk
Strnad Jiří
 
 
Koloc Milan
Vaněk Petr
 
 
6-7411 3110
2.Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
Kovacs Václav
Vaněk Jindřich
 
 
4129  3020
3.Novák AlešKoloc Milan1042  3030
4.Strnad JiříVaněk Petr637  3040
5.Kostelecký ZdeněkKovacs Václav-13654 3150
6.Pátek RobertVaněk Jindřich23-117 3160
7.Strnad JiříKoloc Milan-35-4-3 1361
8.Kostelecký ZdeněkVaněk Petr297  3071
9.Pátek RobertKovacs Václav1266  3081
10.Novák AlešVaněk Jindřich441  3091
11.Kostelecký ZdeněkKoloc Milan-9611-7-82392
12.Pátek RobertVaněk Petr542  30102
13.Novák AlešKovacs Václav1288  30112
14.Nikolov KirilVaněk Jindřich-911-6-9 13113
15.Pátek RobertKoloc Milan455  30123
16.Novák AlešVaněk Petr324  30133
17.Nikolov KirilKovacs Václav9-1010-12-1223134
18.Kostelecký ZdeněkVaněk Jindřich1167  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš40Koloc Milan22
Strnad Jiří11Vaněk Petr04
Kostelecký Zdeněk31Kovacs Václav13
Pátek Robert40Vaněk Jindřich13
Nikolov Kiril02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28595:522Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Plocková Klára
 
 
Kalina Daniel
Zvonař Pavel
 
 
-6-96-9 1301
2.Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
Pleva Jiří
Sauer Jan
 
 
WO    3011
3.Plocková KláraPleva Jiří-6-810-9 1312
4.Pleticha RobertKalina Daniel-11-109-7 1313
5.Kruml JanZvonař Pavel643  3023
6.Tůma ZdeněkSauer Jan-5-25-12 1324
7.Pleticha RobertPleva Jiří-5-3-6  0325
8.Kruml JanKalina Daniel764  3035
9.Tůma ZdeněkZvonař Pavel95-132 3145
10.Plocková KláraSauer Jan-9-85-8 1346
11.Kruml JanPleva Jiří745  3056
12.Tůma ZdeněkKalina Daniel4-827 3166
13.Plocková KláraZvonař Pavel-103107 3176
14.Pleticha RobertSauer Jan-8-3-1  0377
15.Tůma ZdeněkPleva Jiří996  3087
16.Plocková KláraKalina Daniel944  3097
17.Pleticha RobertZvonař Pavel10-4-5-5 1398
18.Kruml JanSauer Jan-6679 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plocková Klára22Pleva Jiří22
Pleticha Robert04Kalina Daniel13
Kruml Jan40Zvonař Pavel13
Tůma Zdeněk31Sauer Jan31
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy