Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38525:588Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
Holina Josef
Kittler Jiří
 
 
-5-9-3  0301
2.Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
9-736 3111
3.Pátek RobertHolina Josef-25114 3121
4.Nikolov KirilKittler Jiří-10-8-11  0322
5.Novák AlešRaček Jan856  3032
6.Kostelecký ZdeněkBagal Zdeněk ml.-8-9-6  0333
7.Nikolov KirilHolina Josef-4-6-5  0334
8.Novák AlešKittler Jiří489  3044
9.Kostelecký ZdeněkRaček Jan-6-11-9  0345
10.Pátek RobertBagal Zdeněk ml.-77-7-8 1346
11.Novák AlešHolina Josef-10777 3156
12.Kostelecký ZdeněkBrauner Josef5-5-8753266
13.Pátek RobertRaček Jan-9-6-10  0367
14.Nikolov KirilBagal Zdeněk ml.-2-9-3  0368
15.Kostelecký ZdeněkHolina Josef-38-6-7 1369
16.Pátek RobertBrauner Josef697  3079
17.Suchánek JiříRaček Jan-5-9-4  03710
18.Novák AlešBagal Zdeněk ml.10-7-9-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pátek Robert22Holina Josef22
Nikolov Kiril03Kittler Jiří11
Novák Aleš31Raček Jan31
Kostelecký Zdeněk13Bagal Zdeněk ml.40
Suchánek Jiří01Brauner Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37607:633Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holan Josef
Točík Ondřej
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
5105  3010
2.Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 
Dragounová Klára
Teplá Nikola
 
 
105-76 3120
3.Vajner TomášTeplá Nikola-28-9-5 1321
4.Točík OndřejDragounová Klára-9-67-9 1322
5.Hollein Martin ing.Kruml Jan-13-5-5  0323
6.Holan JosefTůma Zdeněk68-85 3133
7.Točík OndřejTeplá Nikola-99-69123243
8.Hollein Martin ing.Dragounová Klára2116  3053
9.Holan JosefKruml Jan-6-87-5 1354
10.Vajner TomášTůma Zdeněk-7-5136-72355
11.Hollein Martin ing.Teplá Nikola-8-2-8  0356
12.Holan JosefDragounová Klára576  3066
13.Vajner TomášKruml Jan-6-12-7  0367
14.Točík OndřejTůma Zdeněk-7-8-8  0368
15.Holan JosefTeplá Nikola92-8-6-112369
16.Vajner TomášDragounová Klára10611  3079
17.Točík OndřejKruml Jan-47-73-823710
18.Hollein Martin ing.Tůma Zdeněk-7-5-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajner Tomáš13Teplá Nikola31
Točík Ondřej13Dragounová Klára13
Hollein Martin ing.13Kruml Jan40
Holan Josef22Tůma Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49441:609TJ Neratovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Vokál Lubomír
 
 
Dvořák Jan st.
Pecha Milan
 
 
-5-9-10  0301
2.Batka Lukáš
Hynková Lucie
 
 
Pleva Jiří
Sauer Jan
 
 
WO    3011
3.Vokál LubomírPecha Milan-8-5-8  0312
4.Batka LukášSauer Jan7-11-911-62313
5.Točík RadekDvořák Jan st.-119-51-32314
6.Hynková LuciePleva Jiří-8-8-9  0315
7.Batka LukášPecha Milan-1-6-6  0316
8.Točík RadekSauer Jan9-813 3126
9.Hynková LucieDvořák Jan st.-2-3-1  0327
10.Vokál LubomírPleva Jiří-7-88-3 1328
11.Točík RadekPecha Milan-7-5-3  0329
12.Hynková LucieSauer Jan-9-3-6  03210
13.Borecká SvětluškaDvořák Jan st.-4-2-5  03211
14.Batka LukášPleva Jiří-5-7-9  03212
15.Hynková LuciePecha Milan-7-3-8  03213
16.Borecká SvětluškaSauer Jan8-7-5-9 13214
17.Batka LukášDvořák Jan st.-1-6-6  03215
18.Točík RadekPleva Jiří-48-8-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokál Lubomír02Pecha Milan40
Batka Lukáš04Sauer Jan31
Točík Radek13Dvořák Jan st.40
Hynková Lucie04Pleva Jiří40
Borecká Světluška02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7628:402Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Kyzlík Milan
 
 
Kovacs Václav
Vaněk Jindřich
 
 
658  3010
2.Bezányi Soňa
Papež Miloslav
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
7-1069 3120
3.Kyzlík MilanKůtek Jaroslav-8-8-4  0321
4.Papež MiloslavKoloc Milan966  3031
5.Hrdý MiroslavVaněk Jindřich646  3041
6.Bezányi SoňaKovacs Václav-13464 3151
7.Papež MiloslavKůtek Jaroslav849  3061
8.Hrdý MiroslavKoloc Milan-731110 3171
9.Bezányi SoňaVaněk Jindřich673  3081
10.Kyzlík MilanKovacs Václav89-1210 3191
11.Hrdý MiroslavKůtek Jaroslav785  30101
12.Bezányi SoňaKoloc Milan421  30111
13.Kyzlík MilanVaněk Jindřich5109  30121
14.Papež MiloslavKovacs Václav888  30131
15.Bezányi SoňaKůtek Jaroslav437  30141
16.Kyzlík MilanKoloc Milan999  30151
17.Papež MiloslavVaněk Jindřich786  30161
18.Hrdý RadekKovacs VáclavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyzlík Milan31Kůtek Jaroslav13
Papež Miloslav40Koloc Milan04
Hrdý Miroslav30Vaněk Jindřich04
Bezányi Soňa40Kovacs Václav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:53398:684Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Habart Pavel
Turek Petr
 
 
6-5-11-7 1301
2.
 
 
Kratochvíl Ivo
Veselý Martin
 
 
WO    0302
3.Bareš OndřejHabart Pavel-7-9-8  0303
4.Dvořáková DenisaTurek Petr7-6-8-11 1304
5.Rýdl VáclavKratochvíl Ivo-5-8-10  0305
6.Veselý MartinWO    0306
7.Dvořáková DenisaHabart Pavel-10-5910-52307
8.Rýdl VáclavTurek Petr7-7-88-62308
9.Kratochvíl IvoWO    0309
10.Bareš OndřejVeselý Martin-4-4-6  03010
11.Rýdl VáclavHabart Pavel5-6-4-12 13011
12.Turek PetrWO    03012
13.Bareš OndřejKratochvíl Ivo-4-6-6  03013
14.Dvořáková DenisaVeselý Martin-9-5-10  03014
15.Habart PavelWO    03015
16.Bareš OndřejTurek Petr-109-87732115
17.Dvořáková DenisaKratochvíl Ivo-4-3-5  03116
18.Rýdl VáclavVeselý Martin-78-87-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bareš Ondřej13Habart Pavel30
Dvořáková Denisa04Turek Petr21
Rýdl Václav04Kratochvíl Ivo30
   Veselý Martin30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy